Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Ne bilimmm whts görmüşsündür belki :) düzelir düzelirrr merak etme :) eniştemiz okuyor mu nereli? azıcık tanıt yahuu :)

orda sadece resmini gördüm canım. enişten tam çaprazımda oturuyor canım nereli olduğunu tahmin etmek zor değil :KK53: hem okuyor hem çalışıyor. bilgisayar programcısı.

:KK9::KK9::KK9::KK9: açım nicom ya:KK56::KK56::KK56: bu sene zorladı beni oruç:KK56:

Benide zorladı :KK14::KK14:

Gözümdee yemeklerrr :111::111:

Hadiya bende iş yerinde klimadan üşüyüp ısıtıcıyı yakmış insanım inanırımm :KK52::KK52:

Lily seni ve oğlunu görmeseydim yemin ederim anne olduğuna inanmazdım çok çıtırsın :KK53:

Hangi mesajına canım. Suan yatıyorum heran uyuyabilirim :beer:

Sana birşey dicem ama kızma demiştim :KK14:

Benide zorladı :KK14::KK14:

Lily seni ve oğlunu görmeseydim yemin ederim anne olduğuna inanmazdım çok çıtırsın :KK53:

Sana birşey dicem ama kızma demiştim :KK14:

Ahaha ciddimi, geçen benim oğlanı iş yerine getirdim,
Görenler yok artıkkk olamazz ya diyilerrr :KK52::KK52:
Bugün yeni resim çekindim paylaşayım mı laa :KK52::KK52:

Ahaha ciddimi, geçen benim oğlanı iş yerine getirdim,
Görenler yok artıkkk olamazz ya diyilerrr :KK52::KK52:
Bugün yeni resim çekindim paylaşayım mı laa :KK52::KK52:

Koy da şuraya KK çıtır anne görsün. Valla inanmazdım hala inanasım gelmiyor. Sen nasıl annesin ya :KK53::KK53: Çok çıtırsın :KK23:

Git ara bul getiiiiiiir saçlarını yol getiir ooy:KK53:

Asıl sen nerdesiiiiiiiiiiin:KK6:

Canım sevdiğim bırakmayacağım eşyalarım var tabiki ıvırlarım zıvırlarım vs:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:) anladım canımm benim :) ıvır zıvırlar bitmez kii :)

orda sadece resmini gördüm canım. enişten tam çaprazımda oturuyor canım nereli olduğunu tahmin etmek zor değil :KK53: hem okuyor hem çalışıyor. bilgisayar programcısı.

Rize'li yada Trabzon'lu sanırımm :KK70: ooo çalışkan enişte :KK70: ama hayat temposu sinir sahibi etmiş :S

X