Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

dün akşamki mevzu mu :26: neden hiç tepki vermiyosun :KK53: sende onu çileden çıkar :KK19:

Kuru kuzu yaa :26::26: ne diyo kız enişteee :KK4:

Yok o mevzuda zaten patladım, uyarımı yaptım. o konuyu kapadık. Bu başka hiç lafımı dinlemiyor ya :KK19: Sinir oldum. Hem çalışıyor zaten göremiyorum. Bayramdan sonra görüşürüz diyor hemde arkadaşı askere gidecek ankaraya gidicem diyor. Bu çocuğun başka arkadaşı mı yok her bir haltına sen bakıyorsun dedim sen anlamazsın dedi. Kırıldım. :KK19:

Yok o mevzuda zaten patladım, uyarımı yaptım. o konuyu kapadık. Bu başka hiç lafımı dinlemiyor ya :KK19: Sinir oldum. Hem çalışıyor zaten göremiyorum. Bayramdan sonra görüşürüz diyor hemde arkadaşı askere gidecek ankaraya gidicem diyor. Bu çocuğun başka arkadaşı mı yok her bir haltına sen bakıyorsun dedim sen anlamazsın dedi. Kırıldım. :KK19:

kapandı mı bir daha öyle bısey olmayacak yani kanka felan :44:

sen anlamazsın mı :KK4: sen çok yumuşak davranıyosun ya ondan oluyor :KK14::KK14:

Ahh şu erkeklerrr :KK14::KK14: izin verme kız giderse de at tribini lafını dinlesin :KK4:

Sersem gibiyim daha uyanamadım dürüyenin güğümlerini izliyorum senn :) :KK1:

Dürüye ye bitiyorum yaaa :KK1: bende napayım çalışıyorum bakınıyorum buraya daa :KK24:
yooo yattım bende senden sonraaa :KK53::KK53:gelsene grubaaa :KK23:
akşama geleyim kuzu şu an elimde telefonu tutsam tip tip bakacak şahıslar varrrr :KK4::KK4:

piştttttt :KK34:
kıslarrrr naberrrr:KK16: günaydınnnnnn :KK3::KK3:

ene huzur :21::21:

X