Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Tam çalışmaların başladığı zamana denk getirdiniz hı =) Girmeye çalışırım bugünden sonra çok yoğun olucam..
Hayırlı olsun topiğiniz..:nazar:

Edam bilsek daha münasip zamanda açardık :KK1::KK1::KK1: Teşekkür ederiz bekleriz :KK19:

:KK17: bugn rezil oldumm:KK1:

Neden ki :KK53::KK53:

allllaha şükür iyiyim neler yapıyosunuz ben çalışıyorum özel bi şirkette muhasebe işim =) nerde oturuyosunuz ben istanbul

Bende üniversite 2ye geçtim izmitteyim :KK31:

Hayırlı olsun kızlar :nazar::nazar:

Teşekkürler eylülüm hoşgeldin :KK16:

eheeeeee bizimm kızzçelerrr topikk açmışşş uğramadan olur muuuu
hayırlı olsunn yeni topikkk kuzucuklarrr :KK16::KK16::KK54::KK54:
kutlıyalım bunuu :KK62::KK62::KK62:

Haha canım benim çok teşekkür ederiz öyle uzak durmayın çıkın çıkın gelin :KK1::KK1::KK1:

Halayla kutlayalım :KK64: :KK1:

Son düzenleme:
iş yerinde üst kata çıkmıştım tekdim odada sakız çiğniyordum tam balon yapıyordumkiiiii bi adam içeri girdi anında ve 25-35 yaşlarındaydıı bende sakızı anında ağzıma soktumm gördü sanırım :KK17::KK17::KK17:

İş kazası olmuş canım :KK17::KK17::KK17::KK1::KK1::KK1: Bende sakız varken kendime hakim olamıyorum :KK30:

iş yerinde üst kata çıkmıştım tekdim odada sakız çiğniyordum tam balon yapıyordumkiiiii bi adam içeri girdi anında ve 25-35 yaşlarındaydıı bende sakızı anında ağzıma soktumm gördü sanırım :KK17::KK17::KK17:

ahahahhaha gerçekten kötü olmuşş :KK9::KK9:
aman boşverr :KK53::KK53:

Haha canım benim çok teşekkür ederiz öyle uzak durmayın çıkın çıkın gelin :KK1::KK1::KK1:

Halayla kutlayalım :KK64: :KK1:

gelirim tabiii :KK55::KK55:

halayda bir numarayız artıkk düğünlere özel olarak çağırırlar bizi grupçanaaaa:KK9::KK64::KK64::KK64:

ayyyyyy caım kıyamam yaaa bayarezil olmuşsun ki sen bn bizim müdüre aynı şekilde olmuştım =)

X