Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Şu zamanlar istemiyormuş ama kaza kurşunu olabilir :26: Bilmiyorum korunup korunmadığını.. Neyse senin şu önerdiğin gliss vardı ya o bende alerji yaptı ilk kullanımda kuzenime kakaladım :KK50::KK50::KK50:

Ne oldu ki alerjik yaptı, bende kullanıyorum şuan ve gayet memnunum .Saç kırıklarım artık gözüme batmıyor ,parlak bir kafam var :KK37:

ay bide evimizden uzaktayız başka memleketlerde zor anam
eşimm gündüzleri işe gidiyor merkezden uzağız tek gidebilecek durumum yok araba olsa giderim ama nafile:KK50:

Eşinle gidersiniz canım uzaksa madem :26:

Ne oldu ki alerjik yaptı, bende kullanıyorum şuan ve gayet memnunum .Saç kırıklarım artık gözüme batmıyor ,parlak bir kafam var :KK37:

Şu total repairden aldım. Markette kokusu çok yoğun değildi fakat yıkayınca sanki parfümle yıkanmış gibi oldu :KK50: 2 gün öksürmekten uyuyamadım. Alerji yaptı. Kullanamadım bir daha :KK30:

Eşinle gidersiniz canım uzaksa madem :26:

Şu total repairden aldım. Markette kokusu çok yoğun değildi fakat yıkayınca sanki parfümle yıkanmış gibi oldu :KK50: 2 gün öksürmekten uyuyamadım. Alerji yaptı. Kullanamadım bir daha :KK30:

Saçlarını duş esnasındayken kaç kere yıkıyorsun bir de ne kadar döküyorsun..
Yahu benim saçlarım senden daha uzun, bende yıkıyorum ama bende kokmuyor.Düşün çıktıktan sonra spreyinide sıkıyorum..

Biz ailecek organ bağışlamak istiyoruz. Ama prosedür nasıl işliyor bir bilgimiz yok. Herhangi bir hastaneye gidip bağış yapılıyor mu ? Özel, devlet farkediyor mu ? Organ bağışı yapan hastalarda doktorlar bir durum olduğunda fazla müdahele etmiyormuş bu doğru mu ? Nasıl yapacağız ? Kafamda deli sorular :KK9::KK9::KK28::KK28::111::111:

Saçlarını duş esnasındayken kaç kere yıkıyorsun bir de ne kadar döküyorsun..
Yahu benim saçlarım senden daha uzun, bende yıkıyorum ama bende kokmuyor.Düşün çıktıktan sonra spreyinide sıkıyorum..

Yavrum makul miktarda döküyorum ne az ne çok orta diyelim. Önce normal suyla düzelce yıkıyorum sonra şampuanla yıkıyorum. En son da güzelce duruluyorum. Hep aynı yaparım ben. Fakat kendi yapımda alerjik bir tek bunda gördüm bu durumu :KK50:

Biz ailecek organ bağışlamak istiyoruz. Ama prosedür nasıl işliyor bir bilgimiz yok. Herhangi bir hastaneye gidip bağış yapılıyor mu ? Özel, devlet farkediyor mu ? Organ bağışı yapan hastalarda doktorlar bir durum olduğunda fazla müdahele etmiyormuş bu doğru mu ? Nasıl yapacağız ? Kafamda deli sorular :KK9::KK9::KK28::KK28::111::111:
onu yapan hastaneler var özel devlet farketmiyor
ama iyi seçmen gerek
çok lüks adı var diye kanmayın
bu arada ailecek kararınız çok etkileyici takdir ettim:128::128::128::128::128:

X