Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Hımm anladım kuzum az önce gördüm konunu kafanı dağıtmaya ihtiyacın var bence çık tek başına gez dolaş :KK31:

Evet ya biraz kendime zaman ayirmaliyim çok bıraktım kendimi sadece onunla gorusuyorum hiç bir sosyal aktivitem yok çok sıkıldım

Noldu canimmm
Lemonade gunaydinn

Konu acmistim canim erkek arkadasimdan sogudum artik icimde hiç bir şey yok ona karşı sıkıldım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet ya biraz kendime zaman ayirmaliyim çok bıraktım kendimi sadece onunla gorusuyorum hiç bir sosyal aktivitem yok çok sıkıldım

Konu acmistim canim erkek arkadasimdan sogudum artik icimde hiç bir şey yok ona karşı sıkıldım

Aaaaa
Oluyor arada oyle seyler akisina birak

Aaaaa
Oluyor arada oyle seyler akisina birak

Uzun süren iliskilerde hep oluyor galiba sıkılma süreci. Kendime yeni uğraşlar bulsam biraz cevrem edinsem degisiklik yapsam kendime gelirim heralde çünkü böyle yasamaya alışkın biri degildim nasil dayanmisim 3.5 sene bilmiyorum :)

Uzun süren iliskilerde hep oluyor galiba sıkılma süreci. Kendime yeni uğraşlar bulsam biraz cevrem edinsem degisiklik yapsam kendime gelirim heralde çünkü böyle yasamaya alışkın biri degildim nasil dayanmisim 3.5 sene bilmiyorum :)

Sen patlama noktasına gelmişsin canım durum bıkkınlık vermiş
Ona ya bu yasakları değiştirmesini söyle ya da senin devam edemeyeceğini

X