Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Cüzdanın içini görseler çalmaya bile yeltenmezler Ama ATM başında herkese bir haller oluyor herkes bir tarafında milyon dolar saklıyormuş gibi

aynen öyle bende bi kere iş yerinin önünde atm var orda uğraşırken ağır ağır bir de hiç etrafa bakmıyorum buraya kimse gelmez diiye bir baktım 3 kişi bekliyo arkamda hemen işimi bitirip çıkmıştım

O ATM kuyruğundan da nefret ederim he İnsan geriliyor :18:

Hiç bir zaman internetten yapılan parayla ilgili şeylere güvenmemişimdir :18:

niye ki nico atm deki de güvensiz orda daha açık açık güvensiz hatta hırsız uğursuz beklio :)

ben güveniyorum sorun çıkmadı hiç dekont dersen alabiliyorsun zaten hersey sağlam oh elin paraya da değmiyor
mesela sınav ücretleri falan hepsi netten alışveriş herşey ..
kolaylık gerçekten sürüm sürüm kuyruklarda az mı süründük valla

Sebebini bende bilmiyorum norw. Aileden de böyle gördük biraz. Herşeyi yerinde yapma konusunda uyarıldık çoğu zaman. Ben kıyafeti bile yerinde denemeden almam :26:

Sebebini bende bilmiyorum norw. Aileden de böyle gördük biraz. Herşeyi yerinde yapma konusunda uyarıldık çoğu zaman. Ben kıyafeti bile yerinde denemeden almam :26:

benim babamda aynı öyle kafadan ama ben pek benzememişim sanırım biraz ben dışarı çıkmayı sevmediğimden ve her ürünü heryerde bulamadığımdan D: mesela taaa istanubulun neresine gidesim gelmiyor hop alıyorum bedende uygun yoksa iade

haklısın ama sahtecilik çok

bende burdayım bendee

Hoşgeldin canım

bir arkadaşım var işten. diyor ki ben faturayı bile elden öderim kredi borcumu falan da diyor
ne bileyim bu kadarı bu devirde zaman kaybı bence

İşte benim babamda o kafada hiç bir zaman güvenmez bende öyleyim. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…