Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Niko neneyi hareketli yapma imkanı varmı,sevabına yapsan bee.:KK1:

Hanım abla böyle gif şeklinde olmayan resimleri hareketli yapmak mümkün olmuyor pek video gibi olanlar daha kolay. Tek resim olanlara sadece efekt verebiliyoruz. Ama denerim :21:

nico benim kafadan bende yorulsamda hoşuma giden seyleri yaparım:KK1::KK1:

Bende öyle canım ama memnuniyet yoksa kapattırırız herkes baksın kendi avatarına yani :KK6:

Son düzenleyen: Moderatör:
O mana da demedim ben kkya girince bile saatlerce çıkamıyorum başka bişeyle uğraşamazdım :KK53:

Hoşuma giden şeyleri yapmakta üşenmem bibicim. :KK31: Hatta KK'ya girince ilk işim avatar topiğime bakmak oluyor :KK16:

çok asiyim ama su an işteyim gayet de tarzsızım nico . açken ben ben değilim :KK1::KK1::KK1:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bende çok acıktım yaa :18:

iyiymm :KK31: nevr nyok oruç nasıl gidiyor:KK56:

Acıktım baya canım bildiğin gibi sende ne var ne yok ?

Hanım abla böyle gif şeklinde olmayan resimleri hareketli yapmak mümkün olmuyor pek video gibi olanlar daha kolay. Tek resim olanlara sadece efekt verebiliyoruz. Ama denerim :21:

Bende öyle canım ama memnuniyet yoksa kapattırırız herkes baksın kendi avatarına yani :KK6:

Bana göndermemi yapıyosun yoksam :KK53:

Hoşuma giden şeyleri yapmakta üşenmem bibicim. :KK31: Hatta KK'ya girince ilk işim avatar topiğime bakmak oluyor :KK16:

Bende çok acıktım yaa :18:

Acıktım baya canım bildiğin gibi sende ne var ne yok ?
iyimm sınav sonuçlarım açıklandı en fazla 30 kredi alınıyor ben 27 kredi almışımm:KK16::KK17::KK17::KK17:

X