Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Yoo canım neden kızayım. Açıkladım sadece Oyh Saçımda hastalık olduğu için ince eleyip sık dokumak zorundayım her şampuanı kullanamıyorum biraz da ondan :26:

nası birşey var hastalık belki bende çare vardır kepek mi derisel bişi mi .
aslında kimyasal az olan kullansan bence rahat edersin onları tabi marketlerde bulmak imkansız

saçında ne hastalık varki :26:

nası birşey var hastalık belki bende çare vardır kepek mi derisel bişi mi .
aslında kimyasal az olan kullansan bence rahat edersin onları tabi marketlerde bulmak imkansız

Küçüklüğümden beri var. Stres yaptığımda kafamda yaraya benzer kabuklanma oluşuyor. Ama komple değil bölüm bölüm :26: Kaşıyınca kanıyor dokunamıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçüklüğümden beri var. Stres yaptığımda kafamda yaraya benzer kabuklanma oluşuyor. Ama komple değil bölüm bölüm :26: Kaşıyınca kanıyor dokunamıyorum

ah canım gel bir sarılayım sana , yıllardır aynı sorundan muzdaribim.
Bir kaç kez doktora gittim , geçmedi .
Yağlı egzema teşhisini koydu bitkisel sabunlar şampuanlar kullandım nafile geçmedi.
2 yıl önce başımı kapattım dahada arttı , çok kötü kaşıntılarım deri döküntülerim var.
Çalışma hayatımı etkiliyo artık çalışırken başımı kapatamıyorum bone takıyorum , açıkken sıkıntı yokta kapatınca çok fena kaşıntı oluyo bitli gibi

Oy kuzum benimki egzema da değil adını da koyamadılar bilmiyorum Dönem dönem artıyor

benimkide değil eminim , çünkü stres yaptığımda dahada artıyor.
Özellikle akşamları , birde saçlarım o kadar güzeldiki herşeyi kullana kullana dökülmeye başladı

Yemin ederim aynı sorun benimde öyle stres yaptığımda artıyor ve benimde dökülüyor :
:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…