Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

ben daha bişey kaldırmadım ve odamda her yerrrdeeee onun bir parçası hatta şu an üstümde onun bana aldığı tunik var

evet zmanla yavaş yavaş

zorlama kuzum ya. ben günlerce bilekliğini taktım :) şimdi nerde bilmiyorum bile onun eşyalarının bi kısmını geçen hafta topladım. bi arşiv çalışması vardı yılların emeği birlikte planımız vardı evlenince :) yollayayım mı dedim gerek yok ister sakla ister at dedi. bende koydum bi köşeye

bizimde öyle bir sürü şey var hatta aldığı çeyizlik eşyalar bile var yollamam bende kalır öyle bi yerde işte

bizimde öyle bir sürü şey var hatta aldığı çeyizlik eşyalar bile var yollamam bende kalır öyle bi yerde işte

hayırlısı ama şu var insan rahatlıyor ya ben oleyy be dedim özhgürüm :) bak şu anda birini tanımaya bile çalışıyorum ben bile şaşırıyorum

yaaaaa ne kadar oldu ayrılalı peki , hayırlısı tabi

kasım sonu gibi ama aramız kötü oldu öle konuşa kouşa bitirdik. zaman zaman haberleştik çünkü kavga gürültü olmadı mantığımızla karar verdik. işte ocak gibi cam açmılştık seviyoruz ama bitmeli dedik canım ve bitti. o daha iyi bende iyiym. aşk anlamında bi hissiyatım yok ama benm için çok değerli biri

bizde öyle bişey yok malesef kanlı bıçaklı olduk

bizde öyle bişey yok malesef kanlı bıçaklı olduk

biz daha önce şiddetli kavgalarımız oldu daha doğrusu ben sayardım o da daha sonra konuşalım derdi:) en son 1,5 saat işte konuşa konuşa bitirdik zaten son aylarda kavga etmiyorduk :) ilginç bişeydi ya. ilk ilişkimdi 2,5 yıl sevgililik öncesinde 3 yıl plaotonik sevdim ben onu hayatımın bi 5-6 yılı ona aitti. eylül senle de ara sıra konuştum ve yazdıklarını biliyorum sevgilin ayarsızdı be canım iyi ki de bitti çok daha mutlu olacaksın

hadii yaa baya geçmiş varmış bizimde 3 yıl olacaktı işte

anladım canım hayırlısı buymuş demek ki bunda da bi hayır vardır ne yapalım evet öyle bide ben hatalıymısım gibi ben sevmiyomusum gibi şeyler paylaşıyor face de falan kendını aklamya çalışıyo heralde

başlarda sürekli gtakip ediyorsun whatshaappta deli gibiydim ya kaç dakka da bir girdi diye bakmaktan. :) işte sordu bana numaramı değiştieyim mi hangisi daha iyi hissettirir diye bende kalsın dedim ulaşmak istediğimde ulaşamazsam daha kötü olurum diye. şimdi bakmıyorum bile arada eserse öle bana ilginç geliyoo :) sana önerşm kafanı dağıt başka şeyler bul grekemedikçe konuşma onla ilgili csnım

yok konuşmuyoruz zaten de dediğin gibi insanın gözüne çarpıyo yani numara değişme konusunnu bilemiyorum şu an evet öyle başka şeylerle meşgul olmaya çalışıyrum

yok konuşmuyoruz zaten de dediğin gibi insanın gözüne çarpıyo yani numara değişme konusunnu bilemiyorum şu an evet öyle başka şeylerle meşgul olmaya çalışıyrum

daha küçüksün geçiyor yha insanlar ne acılar yaşıyor. ben o süreçte işle kafayı bozmuştum :) esktra çalışmalar yapıp duruyorum öneririm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…