Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Mahmut bizi bırakmaz canım olsun ara ara hatırlarız onu daa :KK9::KK9::KK9:

nicooo saolsunn hatırlatıyor zaten :KK9::KK9:

:KK37::13::KK16::KK54::KK31::KK12::KK9::21::21::21:

ooooo Allahım yar ve yardımcın olsun :KK70:
ne güzel dinlenirsin birazzzz
bölümün ne tatlım

aynen ya pert oluyorum ben akşama kadarr eve gidip yemek yaptım bide o gün tamam ölüyüm bari ben

evett:KK28::KK28::KK28::KK28:

lise de bilişim teknolojilerinden mezun oldum
ygs ye girdim ama bir türlü üniversiteye giremedim 3. seneye kaldım canım bu sefer gerçekten hazırlanıp girecem bakalım :KK1::KK1:

Hııııııııııııııh :KK43::KK43::KK43::KK43:

Sağol canım
Hayırlısını dile vallahi biz doğu çıktığında abooo ben 5 üzüldüysem benimki 5000 üzüldü resmen depresyona girdi 10 gün birşey yemedi ama gidince anladıki hepsi boşa çok şükür yeri rahat komutanı iyi falan Allah burdan güldü yüzümüze.Doğu falanda çıkarsa çok üzülme doğu batıdan rahat olabiliyor tek sıkıntısı bazı yerlerin çarşı izni yok ben 3.5 aydır göremiyorum:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Dua ediyorum her gün canım benim için doğu batı fark etmiyor yakın olup da sıkıntı çekecekse askeriye de uzak olsun yeter ki rahat olsun tek duam bu :26:
Bitsin artık sizinki de ayrılmayın bi daha :KK16:

Hııııııııııııııh :KK43::KK43::KK43::KK43:

Sağol canım
Hayırlısını dile vallahi biz doğu çıktığında abooo ben 5 üzüldüysem benimki 5000 üzüldü resmen depresyona girdi 10 gün birşey yemedi ama gidince anladıki hepsi boşa çok şükür yeri rahat komutanı iyi falan Allah burdan güldü yüzümüze.Doğu falanda çıkarsa çok üzülme doğu batıdan rahat olabiliyor tek sıkıntısı bazı yerlerin çarşı izni yok ben 3.5 aydır göremiyorum:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

yeni mi gitti senn kii:26::26:
her karanlık yolun bir aydınlık sonu varmış canım bu günlerde geçerrr:KK16:

Dinlenmeye hakkımız var :KK31:

Hep kararsızlık hangisini yapsam bilemedim :KK1:

bu olmamış gözlükkk :KK19::KK19:

bende ilk 4 gün tutamıyacağımm:KK14::KK14::KK14:

bendee hastayımm iştee :KK19::KK19:

Dua ediyorum her gün canım benim için doğu batı fark etmiyor yakın olup da sıkıntı çekecekse askeriye de uzak olsun yeter ki rahat olsun tek duam bu :26:
Bitsin artık sizinki de ayrılmayın bi daha :KK16:
Aynen canım duan çok güzel:KK34:
yeni mi gitti senn kii:26::26:
her karanlık yolun bir aydınlık sonu varmış canım bu günlerde geçerrr:KK16:

bu olmamış gözlükkk :KK19::KK19:

bendee hastayımm iştee :KK19::KK19:
Ay yeni gitseydi aaaaaaaaaaaay napardım ay bilmiyorum :KK53:
Şafak 23 canımEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X