Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

iyi oldu sana
attachment.php
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK17:

Ya demesene öyle :84::84::84::84::84::84:

dut geldin mi :78::78::76::KK60:
napıyım blackberrylerde ü-i-ö gibi harf yapmak ayrı bi ugrastırı bende üşeniyorum eylülüm:KK1:
geldim geldim neyseki iğneden kurtuldum deyse kendi iğnemi kendim yapcaktım bi alerji yüzünden
Oy kıyaamam yaaa sağol dilvinim aradığın içinn :KK16::KK16::KK16:
Sen nerde oturuyosun canım :26: valla ben nette buldum bi sayfa herkez aşırı derecede memnun bi tane de ben alayım dedim ve çantası müthiş haftaya yeni ürün gelecek onu bekliyorum valla :KK24::KK24::KK24:
ben konyadayım canım
bende internetten alıyorum artık dün ayakkabı ve çanta siparişi verdim derse giderken kullanmak için kilim desenli :KK1:

İş olsun işte canım :KK24::KK24:
monitöre saklandım zaten yüz yüze gelmek istemiyorum asjhsdgk :KK60::KK60:
ahahaha iyi yaptın :90::90:
napıyım blackberrylerde ü-i-ö gibi harf yapmak ayrı bi ugrastırı bende üşeniyorum eylülüm:KK1:
geldim geldim neyseki iğneden kurtuldum deyse kendi iğnemi kendim yapcaktım bi alerji yüzünden

ben konyadayım canım
bende internetten alıyorum artık dün ayakkabı ve çanta siparişi verdim derse giderken kullanmak için kilim desenli :KK1:

allah seni ne güldüm :KK52::KK52::KK52:

ne oldu ki geçmiş olsun canım :KK42::KK42:

Valla aklımı çeldin akşam alıcam bunlardan birini bakalım bende nasıl olucakkk :KK9::KK9::KK16::KK16:

:KK1::KK1::KK1: Bir tanesi elektriklenen ve mat saçlara (aldığımı almasam bunu alacaktım :KK9:)
Diğeri de kuru ve yıpranmış saçlara nem terapisi :KK12:

Hangisi uygun geliyorsa sana onu al :KK16:

Kendim cesaret edemem zaten buna kuaför yolları taştan artıkkk :KK53::KK55::KK9::KK9:

En güzeli boşver daha iyi :KK12:

Son düzenleyen: Moderatör:
ahahaha iyi yaptın :90::90:

allah seni ne güldüm :KK52::KK52::KK52:

ne oldu ki geçmiş olsun canım :KK42::KK42:
yumurta alerjisi yumurtalı bişeyler yiyince şişiyo her yerim kaşıntıdan yumurta yersem degerse kendimden geçiyprum bilincim kapanıyo şoka giriyorum ve yumurtayı cok severim sucuklu omlet hele :KK43::KK43::KK43:
3 senedir yemiyorum arad yiyince zehir oluyo doktor tedavisi yok dedi babamın gencliğinde varmış ama babamda gecti sadece midesi yanar simdi
benim tedavim yokmuş gecmezmiş ya iğne ya ilaç dedi şimdilik ilaç kullanıcam eger olmazsa iğne:KK50:

ben konyadayım canım

Uzakmışsın bayaa:26: Selçuk üniv. istemiştim çok :KK14::KK14:
nerden aldığını bana da söyle canım bakayım bendeeee :21::21:

X