"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

işte böle büyük şeyler genelde zor geliyor canım bende evlilik düşünüyorum ama bitürlü gelmiyor sadece yaklaştığını hissediyorum ...evlilik konusunda bişey daha yaşadım...ben sevdiğimle evliliği hayal kurduğumda asla ayrı bir ev düşünemiodum hep onların evine gelin olmuş olarak düşünüodum aklımdan çıkaramıodum bunu ayrı bir evde ikimizin olması hayali bana tuhaf geliodu vee şimdi yolum öle göründüki beraber oturucaz ...

sen evrenden aynı evde olmayı istemişsin ama ayrı evde olması ihtimalini istemiyor olsanda aklından geçirmişsin ve sonuç bu şeklide gelişmiş.

gülümse

ne istiyorsan ona odaklan

bırak evren onu halleder. olur olmaz diye düşündüğünde hedefinden şaşar

ben iş düşünüyorum ama yinede bulamıyorum niyeki?...:KK50:

işi istemekle kalıyorsun da ondan. İşi istedikten sonra olayı detaylandır. nasıl bir iş istiyorsun,nerede istiyorsun, nasıl bir ortamda kaç liraya çalıştığını hayal et. iş olmazsa diye düşünce

gülümse
odaklan
değiştir

Çekim yasası mı itim yasası mı bilmiyorum ama bendeki ,birşeyleri istemezken de aslında istiyormuşuz.Yani borcum var aman aramaısnlar vs diye düşünüyorsunuz ister istemez bir bakmışsın 2 3 gün sonra telefonda alacaklı.:KK53:
İşte arada bana olan da bu.Amannn öyle olmasın diye düşündüğüm şey başıma geliveriyor hemen.:KK53:

çünkü pozitif cümle kurmuyorsun altında korku var. borcum yok çok rahatım şeklinde düşün ve kendini odaklan. Aramasınlar kelimesi pozitif değil aksine negatif bir cümle ve evrenden bunu sipariş ediyorsun. Evrende onu sana veriyor

Detaylandırmaya başladığım an saçma bir şey yapıyormuşum izlenimine kapıldım çünkü gerçek hayatta olamaz diye düşünmekten kendimi alamıyorum ben yaa. :KK30:

Tam 8 yıl kirada oturdum ve hiç bir zaman kurtulamayacağımı düşünürdüm.Ama yine de hep eşim de ben de o eve bir şey almaz bahane olarakta kendi evimiz olunca daha iyisini alırız olurdu.Ama köşede para mı var YOK,çok süper kazancımız mı var YOK,ailelerimizden yardım mı alırız o da YOK.Ama nedense ikimizde hep ertelerdik hayallerimizi kendi evimize.Ve ben bir ev hayal ederdim 90 m2 civarı kutu gibi düzenli ferah,güneş alan,mutfak ve banyosu geniş,yerler laminat parke,kesinlikle fransız balkonlu,kartonpiyerli ve kesinlikle yeni bina.Geçen yılın başıydı eşime dedim ki "Koca bu sene bir ev al artık ya" bunu dediğimde de cidden ne amaçla dedim nasıl çıktı o sözler ağzımdan bilmiyorum.Çünkü ancak geçinebiliyorduk kazancımızla ve ben işten çıkmıştım maaş teke düşmüştü.Eşim gülümsedi "tamam aşkım" dedi,gülümsedik garip bi tebessümle.

Sonra mı ne oldu?19 eylül 2010 evimdeydim.Ve istisnasız hayalimdeki ev.Bazen düşününce kafayı yiyorum nasıl oldu diye.İnanın bu sadece mucizeydi,bizim mucizemiz...Umarım Allah her isteyene istediği mucizeleri yaşatır...

ya kızlar hepinizin yaşadıklarını okudum ne güzel sizde oluyo bende niye olmuyo acaba merak ediyorum. ne zaman böyle bişey istesem mümkün değil olmaz o hep tersi olur. acaba olması zor şeyler mi istiyosun diceksiniz , yok küçücük bişey bile istesem olmuyor . 6. hissim kuvvetlidir aslında ama böyle konularda baya şanssızım. ben arkadaşlarla aramızda eğlencesine fal bakarım , annem hep bu yüzden olduğunu söylüyo o fal yüzünden dilediğin hiç bişey olmıcak diyo :) okudum bu yazılanları 1 haftadır iyi düşünüyorum , yok anacım tık yok :)

Bazı yoga meraklıları kendilerini başaşağı asıp hayatlarından uzaklaştırmak istedikleri şeyleri böyle atmayı deniyor. Ama gerçek şuki: Eğer gerçekten evrenle bağlantıya geçmenizi sağlayacak bir ritüel arıyorsanız, o zaman tanım itibariyle bunu ya yapacaksınız ya da yapmayacaksınız!

Eğer evrene bir "sipariş" verirseniz ve verdikten sonra bunu düşünmezseniz, üzerinde durmazsanız en iyi sonuçları alırsınız. Örneğin; siparişinizi yazabilir ve sizin ruh halinize tutumunuza uyuyorsa, gece yarısı bunu açık pencerenizden evrene okuyabilirsiniz. Eğer evrene sipariş verme fikri size komik geliyorsa ve sizi kimsenin duymayacağını düşünüyorsanız, o zaman da hayali bir cep telefonuyla-ben bunu gerçek cep telefonumun arama tuşuna bir kez basıp numara çevirmeden yapıyorum-evrene siparişinizi verebilirsiniz.
Hepsi bu ! Oldu İşte!
Bilmeniz gereken nokta şu:

Önemli olan siparişi tam şekliyle verip bitirmeniz. Ertesi gün onu hatırlayıp"Acaba dün akşam birileri beni duymuş mudur? Garanti olsun, bir daha vereyim siparişi,"demekten kaçının. İki saat sonra: "Siparişim için daha fazla enerji gönderseydim belki daha çok işe yarayacaktı." Uyumadan önce: "Unutmayın benim siparişimi ... siparişi tam aldınız değil mi?" bir hafta sonra : siparişim yolda değil mi? Hey Evren , beni duyuyor musun? ...

ya da benzer cümlelerden kaçının. Bunları yaptığınızda bunun altında yatan kavramı düşünün. Böyle davranarak evrenin işini iyi yapmadığını düşünmüş oluyorsunuz ve onu kontrol ediyorsunuz."-Burada tam güven, tam teslimiyet ve kalben büyük inanca sahip olmalı kabul, inanç ve teslimiyete geçmeliyiz. Güvensizlik, kendine, yaradana inanamama gibi duygu ve korkularınızı bir kenara bırakın ve evrene sıradan sipariş servisiymiş gibi davranmayın. Dahası, evren sizin bir şeyler için yalvaracağınız biri değildir, bir enerji kaynağıdır. Herhangi bir şirkete bir mektup gönderdiğinizi ve bu mektubun ellerine ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek için ertesi gün faks çektiğinizi düşünün. Bir süre sonra insanlar sıkılıp paranızı bile istemeyecektir. Ama evrenin kuralları biraz daha farklı işliyor: Sizin siparişiniz inancınız, güveniniz, şüphesizliğiniz doğrultusunda gelir. Verdiğiniz siparişi unuttuğunuzda onunla ilgili şüpheleriniz de ortadan kalkar.Kendiniz için en iyi siparişi oluruna bırakma yolunu bulmalısınız.

Buna en iyi odaklanma alıştırmalarından biri, kendinize " Şu an da hayatımda her şey çok güzel ve mutlu olmak için bu siparişin gerçekleşmesine gerek yok . Siparişi alıp almamam önemli değil. Şu an da bu siparişi gönderiyorum ve hayatımdan çok memnunum." Ne zaman siparişinizi yeniden gönderme fikrine kapılırsanız bu düşünceleri aklınıza getirin.Siparişin sonucuna odaklanmak ve çok büyük beklentiniz olması enerji akışını keser. Kozmik çekim yasası Kargo kullanmaz, sezgilerle çalışır. Sezgiler sizi çoğu zaman ne yapacağınıza karar vermenizi sağlayan duygulardır. Eğer büyük beklentileriniz olursa iç sesinizi duyamazsınız. en önemli ve gerçek problem budur. Kozmik çekim yasasını çok basit düşünün. Sadece keyif alın ve bırakın her şey kendiliğinden gelişsin! Eğer işler yolunda gitmezse de kendinizi " sipariş vermeyi becerememekle suçlamayın.

Sipariş vermemizi kolaylatıran tek basit ve bir o kadar da önemli nokta: Tüm kalbimizle teslimiyet, olduğuna dair büyük inanç, bu siparişi hakettiğimizi ve evrenin bu siparişi bişze göndereceğini kabul etmektir.

Tüm iyi dileklerinizin sevgiyle gerçekleşmesini niyet ediyorum

Siparişimizi kalben versek olur mu, seslendirmemiz gerekli mi? nil sen bu konuya epey dalmış gibisin?

Bazı yoga meraklıları kendilerini başaşağı asıp hayatlarından uzaklaştırmak istedikleri şeyleri böyle atmayı deniyor. Ama gerçek şuki: Eğer gerçekten evrenle bağlantıya geçmenizi sağlayacak bir ritüel arıyorsanız, o zaman tanım itibariyle bunu ya yapacaksınız ya da yapmayacaksınız!

Eğer evrene bir "sipariş" verirseniz ve verdikten sonra bunu düşünmezseniz, üzerinde durmazsanız en iyi sonuçları alırsınız. Örneğin; siparişinizi yazabilir ve sizin ruh halinize tutumunuza uyuyorsa, gece yarısı bunu açık pencerenizden evrene okuyabilirsiniz. Eğer evrene sipariş verme fikri size komik geliyorsa ve sizi kimsenin duymayacağını düşünüyorsanız, o zaman da hayali bir cep telefonuyla-ben bunu gerçek cep telefonumun arama tuşuna bir kez basıp numara çevirmeden yapıyorum-evrene siparişinizi verebilirsiniz.
Hepsi bu ! Oldu İşte!
Bilmeniz gereken nokta şu:

Önemli olan siparişi tam şekliyle verip bitirmeniz. Ertesi gün onu hatırlayıp"Acaba dün akşam birileri beni duymuş mudur? Garanti olsun, bir daha vereyim siparişi,"demekten kaçının. İki saat sonra: "Siparişim için daha fazla enerji gönderseydim belki daha çok işe yarayacaktı." Uyumadan önce: "Unutmayın benim siparişimi ... siparişi tam aldınız değil mi?" bir hafta sonra : siparişim yolda değil mi? Hey Evren , beni duyuyor musun? ...

ya da benzer cümlelerden kaçının. Bunları yaptığınızda bunun altında yatan kavramı düşünün. Böyle davranarak evrenin işini iyi yapmadığını düşünmüş oluyorsunuz ve onu kontrol ediyorsunuz."-Burada tam güven, tam teslimiyet ve kalben büyük inanca sahip olmalı kabul, inanç ve teslimiyete geçmeliyiz. Güvensizlik, kendine, yaradana inanamama gibi duygu ve korkularınızı bir kenara bırakın ve evrene sıradan sipariş servisiymiş gibi davranmayın. Dahası, evren sizin bir şeyler için yalvaracağınız biri değildir, bir enerji kaynağıdır. Herhangi bir şirkete bir mektup gönderdiğinizi ve bu mektubun ellerine ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek için ertesi gün faks çektiğinizi düşünün. Bir süre sonra insanlar sıkılıp paranızı bile istemeyecektir. Ama evrenin kuralları biraz daha farklı işliyor: Sizin siparişiniz inancınız, güveniniz, şüphesizliğiniz doğrultusunda gelir. Verdiğiniz siparişi unuttuğunuzda onunla ilgili şüpheleriniz de ortadan kalkar.Kendiniz için en iyi siparişi oluruna bırakma yolunu bulmalısınız.

Buna en iyi odaklanma alıştırmalarından biri, kendinize " Şu an da hayatımda her şey çok güzel ve mutlu olmak için bu siparişin gerçekleşmesine gerek yok . Siparişi alıp almamam önemli değil. Şu an da bu siparişi gönderiyorum ve hayatımdan çok memnunum." Ne zaman siparişinizi yeniden gönderme fikrine kapılırsanız bu düşünceleri aklınıza getirin.Siparişin sonucuna odaklanmak ve çok büyük beklentiniz olması enerji akışını keser. Kozmik çekim yasası Kargo kullanmaz, sezgilerle çalışır. Sezgiler sizi çoğu zaman ne yapacağınıza karar vermenizi sağlayan duygulardır. Eğer büyük beklentileriniz olursa iç sesinizi duyamazsınız. en önemli ve gerçek problem budur. Kozmik çekim yasasını çok basit düşünün. Sadece keyif alın ve bırakın her şey kendiliğinden gelişsin! Eğer işler yolunda gitmezse de kendinizi " sipariş vermeyi becerememekle suçlamayın.

Sipariş vermemizi kolaylatıran tek basit ve bir o kadar da önemli nokta: Tüm kalbimizle teslimiyet, olduğuna dair büyük inanç, bu siparişi hakettiğimizi ve evrenin bu siparişi bişze göndereceğini kabul etmektir.

Tüm iyi dileklerinizin sevgiyle gerçekleşmesini niyet ediyorum

Yazdıklarına bayıldım desem yeridir canım.:KK54: Fakat bazen eminim ki benim gibi her şeyi sorgulayan süpheci insanlar da evrene sipariş veriyor sanırım işin sırrı bir kez söylemek ve asla söylediğin şey hakkında acaba dememek.
bir de üzerinde düşünmeyin diyorsun bir yerde de isteğinizi 40 kere yazın ya da söyleyin içinizden diyor şimdi hangisi doğru acaba :26:

Bir kere iste sonra üzerinde düşünme demek ilginç bir yaklaşım. Ben bir konuda tam 4 yıl boyunca bıkmadan usanmadan hayal kurdum, sürekli kafamda tasarladım ve hep olsa ne güzel olurdu diye düşünüp durdum. Ve 4 yıl sonra tam tasarladığım gibi oldu. Sürekli istemek çok önemli.

Son düzenleme:
Bir kere iste sonra üzerinde düşünme demek ilginç bir yaklaşım. Ben bir konuda tam 4 yıl boyunca bıkmadan usanmadan hayal kurdum, sürekli kafamda tasarladım ve hep olsa ne güzel olurdu diye düşünüp durdum. Ve 4 yıl sonra tam tasarladığım gibi oldu. Sürekli istemek çok önemli.

inanmıyorum gerçekten oldu mu?????

bende bişeyi ççookk ama çççoookkk hayal ediyorum sabah akşam durmadan düşünüyorum ,, hayal etmesi bile hoşuma gidiyo

inşallah benim hayalimde senin ki gibi gerçek olur,,,,, =))

Gerçekten çok şaşırtıcı ama hem olay, hem mekan, hem söylenen sözler her şey kafamda tasarladığım gibi olmuştu. Hiç bıkmadan istemeye devam etmiştim, hep aklımda olan bir şeydi ve asla tereddüt etmedim olmaz diye. Zaten hayalini kurabiliyorsan o şeyi çok büyük ihtimalle yaşarsın.Eğer bir şey olmayacaksa ne olumlama yapabilirsin, ne de hayali canlanır gözünde. Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış derler. :97:

Son düzenleme:
Gerçekten çok şaşırtıcı ama hem olay, hem mekan, hem söylenen sözler her şey kafamda tasarladığım gibi olmuştu. Hiç bıkmadan istemeye devam etmiştim, hep aklımda olan bir şeydi ve asla tereddüt etmedim olmaz diye. Zaten hayalini kurabiliyorsan o şeyi çok büyük ihtimalle yaşarsın.Eğer bir şey olmayacaksa ne olumlama yapabilirsin, ne de hayali canlanır gözünde. Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış derler. :97:

içimi rahatlattın valla :KK70::KK71:

inşallah inşallah allahım olur yaaaa

ben de mesela en basitinden bir örnek vereyim :KK1: okulda hoşlandığım bi çocuk vardı. tanışmıştık ne zaman görsek birbirimizi biraz konuşurduk ve ben onu görürüm ihtimali ile sürekli düzgün giyinir saçım başım düzenli bi şekilde giderdim.. bahçede oturur onu beklerdim göreyim diye ders boşluklarında.. sonra birkaç hafta geçti ama ben onu göremiyorum artık okulda hiç. haftalarca görmedim. sonra bir gün çok hasta oldum ama devamsızlığım çok okula gitmem lazım. sadece tişört ve esofmanımı giydim hastalıktan nasıl solgunum ve saçım başım dağınık her biri bi yerde :KK1: arkadasıma dedim ki ben bugün bu kılıkta kesin aliyle karsılasırım . o da diyorki saçmalama haftalar oldu bugün mü denk geleceksin.. ve tabii ne oldu okula girer girmez bi baktık çocuk karsıdan geliyo :KK53: arkadasım yuh artık şansa bak diye söylendi ama ben hiç sasırmamıştım:KK19:

Siparişimizi kalben versek olur mu, seslendirmemiz gerekli mi? nil sen bu konuya epey dalmış gibisin?

önemli olan kalpten istemek. ama baktın egon seni ele geçiriyor, yok olmaz, yok şöyle yok böyle diye arkadan seni didikliyorsa o zaman egonu bastırmak için sesli konuş ve iste. Bunu her gece uyumadan önce yap. Çünkü yatakda uykuya dalmadan önce bir şeyler istediğinde egon seni didkleyip kafanı karıştıramaz. Önce olan şeyler için teker teker şükret. Mutlu olmaya huzurlu başlayacaksın . Sonra olmasını istediğin şeyi varmış yada olmuş gibi davranıp şükret. Örneğin işim olsun istiyorum şeklinde değil de İşim var şükür olsun şeklinde şükret. Param yok para istiyorum değil de , param var şükürler olsun şekilnde şükür et. Bunlar seni rahatlatacaktır. Sonra da isteğin neyse onu dile getir. Kural çok basit

gülümse

odaklan

değiştir :)

ben de mesela en basitinden bir örnek vereyim :KK1: okulda hoşlandığım bi çocuk vardı. tanışmıştık ne zaman görsek birbirimizi biraz konuşurduk ve ben onu görürüm ihtimali ile sürekli düzgün giyinir saçım başım düzenli bi şekilde giderdim.. bahçede oturur onu beklerdim göreyim diye ders boşluklarında.. sonra birkaç hafta geçti ama ben onu göremiyorum artık okulda hiç. haftalarca görmedim. sonra bir gün çok hasta oldum ama devamsızlığım çok okula gitmem lazım. sadece tişört ve esofmanımı giydim hastalıktan nasıl solgunum ve saçım başım dağınık her biri bi yerde :KK1: arkadasıma dedim ki ben bugün bu kılıkta kesin aliyle karsılasırım . o da diyorki saçmalama haftalar oldu bugün mü denk geleceksin.. ve tabii ne oldu okula girer girmez bi baktık çocuk karsıdan geliyo :KK53: arkadasım yuh artık şansa bak diye söylendi ama ben hiç sasırmamıştım:KK19:

sen onu görme ihtimalini istemişsin ancak arada beni çirkin dağınık görürse ne olur düşüncesine odaklanmışsın o nedenle de odaklandığın şey gerçekleşmiş. Neyi istiyorsan sadece ona odaklan . egon ağır gelip seni odağından şaşırtınca odak noktan değişir. bu kez korktuğun ürktüğün istmedğin egonun sana içinden söylediği şeyler meydana gelir

inanmıyorum gerçekten oldu mu?????

bende bişeyi ççookk ama çççoookkk hayal ediyorum sabah akşam durmadan düşünüyorum ,, hayal etmesi bile hoşuma gidiyo

inşallah benim hayalimde senin ki gibi gerçek olur,,,,, =))

yeterki candan yürekten ve devamlı iste. evren bonkördür istediğin iyi yada kötü herşeyi sana verecektir. sadece dikkat et egon seni yönetmesin çünkü odak noktanı değiştirebilir.

yeterki candan yürekten ve devamlı iste. evren bonkördür istediğin iyi yada kötü herşeyi sana verecektir. sadece dikkat et egon seni yönetmesin çünkü odak noktanı değiştirebilir.

yanlız ben evrenden değilde allahtan istiyorum ,, çok dua ediyorum hayırlısıyla olsun diye,,, çokda hayal ediyorum =))

X