"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

Evet hala satışı var. Bu kadar vesvese yapacak bir şey yok. Biliyorum kötü bir durum ama sen iyi dsüşünmeye başla ve kitabı oku. Oldukça gaza getiriyor insanı. :) Ben de baya olumlu etki bıraktı. Hep istediğim ama bana çok uzak ihtimal gelen şeyleri yaşadım birer birer. Hem de düşündüğüm gün içerisinde. Mucize gibi bir şey. Kendine güven. İçini hep sevgiyle doldur. Sana geri gelir tüm o sevgi, hem de kat kat fazlası. :)

o kitabı bende aratırıcam tam olarak adını yazarmısın

Ya çok ilginç gerçekten gün içerisinde sohbet ediyoruz tam bu konuları konuşuyoruz arkadaşımla akşama burda onunla ilgili bi şey görüyorum bi kaç gün önce de olmuştu en basitinden örnek vereyim dedim :)
Ya da durup dururken yolda biri gelir aklıma ya da sabahtan gelmiştir yolda karşılaşırız

Bazen bu olayları çok yaşıyoruz ama fark etmiyoruz.:KK1: Durup düşünüyorum aklıma gelen bir çok şeyi daha sonradan yaşamış olduğumu fark ediyorum. Ve mutlu olduğum, kendime güvendiğim zamanlarda düşündüklerim gerçek oluyor genelde. Bu da beni daha çok mutlu ediyor. Mümkün olduğunca kullanmaya çalışıyorum bu olayı. Ve hep işe yarıyor. :KK66: :KK66:

Arkadaşlar insanlar genelde neye odaklanırsa onu yaşarlar bu beyin gücüyle ilgili aslında o kadar güçlü bir beyine sahibiz ki ne ilgisi var diceksiniz .Düşünün bir beyin ölümü gerçekleşen insnaın kalbide duruyor .Çok sinirli olduğumuzda bütün vücudumuz çoğumuzun ağrır yada resmen kilitlenir ,hastayım diyen insan düşündükçe iyileşemicem ben diye iyileşemez Peki ya bazı insanlar çok kıskançtırlar arkadaşını kıskanırlar onun hakkında o bunu haketmiyor yada ben neden öyle olamıyorum derler beyindeki enerjiyle negatif enerj. ile karşısındaki insanı halk dilinde nazar ederler yada hasta.Neyi düşünrsek onu yaşasrız aslında .Birazdaazim oldumu insanda başarmaz azmi kesinlikle başarır ama umursamaz insanlarda bu yoktur yada hayatı fazla takmayan insanlarda oluruna bırak misali .Bazı insanlarda düşündüğü için yaşayacağını zannederler ama altıncı hissi kuvvetlidr onların ..

kızlar bende bide şu var diyelim kardeşim ateşlenio onla ilgilenirken bende ateşleniom annem geçende böbrekten hastaneye yattı böbreği ağrıyodu benimde ağrıdı onla ilgilenirken

2,5 yıl önce arkadaşımla bulunduğumuz şehirdeki avm ye gidiyoruz..Yolda eski sevgilim için ( ayrılalı 20-25 gün olmuştu) keşke onunla karşılaşsak yanında arkadaşları da olsa , onun sandığı aksine merhaba der elini bile sıkarım oda donup kalır olmuştu :KK1: Sadece 20 dk sonra avm ye girdiğimizde karşılaştık yanında arkadaşlarıda vardı...Elini sıktım..:KK1: Merhaba dedim :KK53: Donup kaldı :KK60:

Son düzenleme:
2,5 yıl önce arkadaşımla bulunduğumuz şehirdeki avm ye gidiyoruz..Yolda eski sevgilim için ( ayrılalı 20-25 gün olmuştu) keşke onunla karşılaşsak yanında arkadaşları da olsa , onun sandığı aksine merhaba der elini bile sıkarım oda donup kalır olmuştu :KK1: Sadece 20 dk sonra avm ye girdiğimizde karşılaştık yanında arkadaşlarıda vardı...Elini sıktım..:KK1: Merhaba dedim :KK53: Donup kaldı :KK60:

İşte bahsettiğim şey tam da buydu :KK9::KK9: süper :KK66:

Aslında ağzımızdan genelde düşürmediğimiz bir cümle var ; "başka birşey istesek olucakmış.." demekki istediklerimiz oluyor.. Bize düşense sadece istemek..Çekim yasası seviorum seniii :KK52:

Ya çok ilginç gerçekten gün içerisinde sohbet ediyoruz tam bu konuları konuşuyoruz arkadaşımla akşama burda onunla ilgili bi şey görüyorum bi kaç gün önce de olmuştu en basitinden örnek vereyim dedim :)
Ya da durup dururken yolda biri gelir aklıma ya da sabahtan gelmiştir yolda karşılaşırız

Aynen bende de bu tür olaylar oluyor.Sonrasında da keşke başka şeyler düşünseydim de onlar gerçekleşseydi diyorum.

bende hiç görmediğim birini günlerce veya aklımda bile olmadan birden aklıma gelen kişileri o gün mutlaka yolda görürüm..yada bi şekilde haberiini alırım..

o yüzden sevmediğim kişiler aklıma gelincedua ederim lütfen görmiyim diye..
ama aklıma gelince..görmeme şıkkım olmuyoo:KK1:
buda allahın bi hikmeti heralde:KK1:

Bu bendede oluyor. Hiç alakası olmayan kişiler aklıma geliyor ve ertesi gün, ya da aynı gün görüyorum onları. Ya da telefonla arıyorlar, onların hakkında konuşmalara falan şahit oluyorum.

Birde annem tutturur genellikle istediklerimi. Mesela o gün canım onun nefis poğaçalarından çeker. Eve geldiğimde o poğaçalar hazır olur. :KK56:

Çekim yasası mı itim yasası mı bilmiyorum ama bendeki ,birşeyleri istemezken de aslında istiyormuşuz.Yani borcum var aman aramaısnlar vs diye düşünüyorsunuz ister istemez bir bakmışsın 2 3 gün sonra telefonda alacaklı.:KK53:
İşte arada bana olan da bu.Amannn öyle olmasın diye düşündüğüm şey başıma geliveriyor hemen.:KK53:

Çekim yasası mı itim yasası mı bilmiyorum ama bendeki ,birşeyleri istemezken de aslında istiyormuşuz.Yani borcum var aman aramaısnlar vs diye düşünüyorsunuz ister istemez bir bakmışsın 2 3 gün sonra telefonda alacaklı.:KK53:
İşte arada bana olan da bu.Amannn öyle olmasın diye düşündüğüm şey başıma geliveriyor hemen.:KK53:

Çünkü beyin ''olmasın'' dediğimiz zaman onu ''olsun'' diye algılıyor. -me, -ma olumsuzluk eklerini beyin ayırt etmiyormuş. Odaklandığın şey mesela kazaysa, aman kaza yapmadan gideyim deseniz bile kazaya odaklandığınız için kaza geçirirsiniz. Aman güzel şeyler düşünelim. :KK34::KK34::92::92::92:

Evet genelde biz annelerin sık sık yaptığı söylediği şeylerden biri mesela ;Dikkat et düşersin,düşebilirsin,elini kesersin,yeme boğulursun vs vs vs örnekleri çoğaltmak mümkün olunca da bak ben sana demiştim diyiveriyoruz,sanki nostradamus gibiyiz.Oysa ki çekiyoruz işte.Olumlu olmakta yarar var.
Hele ben aklımakötü bir olayla ilgili birşey geldiği zaman onu kovmak o kadar zor oluyor ki olmayacağı varsa da sanki davet ediyorum.Mesela bir yere borcum vardı.Uzun süre ödeme sıkıntısı çekmiştim ve hep aklımdaydı bugün ararlar yarın ararlar şimdi ararlar ....
Sonuç : ARANDIM :KK52:

yaşadığım en büyük deneyim; asla bir şeyden çok korkmayın...bilinç altı deyin, çekim yasası deyin ama mutlaka başınıza geliyor... çağırıyorsunuz resmen...

ooo bende çok oluyor size çok şaşırtıcı birşey anlatıyım

bir gece annemle evde doğum lekelerinden bahsediyoduk.annemin iş yerinde çalışan bir bayan vardı firdevs hanım emekli olup gitmişti şehirdende taşınmıştı.anne dedim firdevs hanımın yüzündekilerde doğum lekesiydi dimi dedim evet dedi ve biraz konuştuk o bayan hakkında annemle çok iyi arkadaşlardı ama irtibat kopmuştu işte.neyse ertesi gün pazar ve ben uyuyorum zil çaldı annem şaşkınlık çiğlıkları atıyor kapıda firdevs hanım:KK53: aile doslarını ziyarete gelmiş ve bizede uğramak istemiş hemde yıllar sonra annemle o şaşkınlığımızı unutamam

Acaba icimizden gectigi icin mi o olay oluyor yoksa o olay olacagindan mi icimize doguyor? Bence daha cok icimize dogmasindan kaynaklaniyor yoksa gelecegi goruyoruz iddiasina varmis oluruz ister istemez..
Hele kadinlarin aldatildigi hissi yokmu...

Benim de kafamı meşgul eden en mühim sorudur bu çekim yasasıyla alakalı olarak.

Ben olacağı varmış da o yüzden içimden geçmiş diye düşünürüm çoğu kez. Çünkü derler ki; geleceğimiz bilinçaltımızda gizlidir. Ama her olayda böyle düşünmem tabi. Bazen çok alakasız bir olayı kafamda kurup yaşadığım da olmuştur. Yine de ben yaşayacaklarımızın bilinçaltımızda saklı olduğuna daha çok inanıyorum. Gördüğümüz rüyaları yaşamamız da bu durumdan kaynaklı.

X