"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

ben bunu çoğu kez yaşadım mesela yıllarca küs olduğum bi arkadaşımın facebookuna baktım ama eklemedim ertesi günü bi baktım ki o beni ekledi barıştık... mesela susuyorum ama üşeniyorum o sırada kalkıp su almaya bi bakıyorum annem susadınmı su getireyimmi diyo tuhaf biraz daha çok örnekler var mesela yakın bi arkadaşım var aynı anda birbirimizi aradığımız çok olmuştur yada aynı anda aynı cümleleri kurduğumuz eski erkek arkadaşımlada öyleydi mesela hep çok zengin olmak istiyorum ama hala olmadım bi gün oda olucak inşallah

bi mont vardı kapandığım için üstümde hep onu hayal ediyodum ama para olmadığı için alamıyodum üzülüyodum da ama bugün aldım o düşündüğüm montu

bu konu da benim çok deneyimim var. düşündüklerimin çoğu oluyor. hatta bu yüzden kendimden ürkmeye başladım ve düşünmeyi bıraktım

1. örnek
üniversitede okurken gözü bandajlı bir çocuk görmüştüm aynı şekilde ben okula gelsem neler yaşarım nasıl davranırım diye düşündüm, kendimi onun yerine koydum. sanırım çok kaptırmışım. 1 ay geçmeden trafik kazazı geçirdim ve gozumun beyazı camlardan dolayı yırtıldı. gozumun sıvısının boşalmasını 1mm kalmış ve gozumden ameliyat oldum. bir ay okulda gözüm bandajlı gezdim

2. örnek
çalıştığım iş yerindeki oda arkadaşım çok ters biri idi. beni bunaltıyordu. hatta bana ziyarete gelen müşteriler bile bunalmış ve bana o kadını şikayet ediyorlardı. bir gün keşke ayağını kırsa ve evinde ıstiharat etsin diye düşündüm ve yine kısa bir süre sonra kadın ayaığını kırı 2 ay işe gelmedi

3. örnek
uzun zaman görüşmediğim kim varsa düşünmeye başalayınca beni telefonla arıyorlar

4. örnek
ben uzun süre birini aramamışsam içimden bir his bana onu ara diyor ve arayınca bir bakıyorum o kişide bir sorun sıkıntı var ve aradığım için çok rahatladığını söylüyor. o yuzden sevdiklerimi devamlı arıyorum.

örnekleri dahada çoğalta bilirim selamlar

ben iş düşünüyorum ama yinede bulamıyorum niyeki?...

benim sevdiğim var.çok korkuyorum gıcık olduğum akrabamız olan kızla evlenmesinden.dayanamam.kız baya içten dıştan çalışma yapıyor dayısına dayı ,yengesine yenge der .bütün kardeşleri ile samimiyet kurar babasının dibinden ayrılmaz bir gün amacına ulaşacak diye çok korkuyorum.sevdiğimde biliyor onun ilgisini ama,esra konuşmaları çok itici demişti bana.kız hatta kalktı sırf onun için istanbula bile gitti.hoş bi kız.sevdiğimin yakınlarıda dahil herkes sever.ama onunla evlenmem demişti bana.ben yinede korkuyoru.hatta arkadaşım diye diye nikah masasına oturtacaksın sonunda .olumlu düşünemiyorsan hiç düşünme demişti.ama ne yapayım benim huyumda bu.vesveseyim.secret kitabını okumadım acaba halen daha satışı varmıdır?

Benim de başıma çok sık gelir o yüzden inanırım bu tür anlatılanlara.. Çok da sık kullanırım şu tabiri 'Hayatta neyi çağırırsan o gelir'

Örnek çok ama en yakını şu. Aylardır işe gittiğim yolda 1 kmlik bir yer var ve hemen her geçisimde içimde şu köşelerden bir kamyon çıkmasa bari, bu yolu kaza yapmadan bi atlatsam diye geçirirken. 2 gün önce aynen dediğim gibi kamyonun biri önüme atladı kaza yaptım. Allahtan çok büyük birşey olmadı ama olan oldu tabi, resmen aylardır çağırmısım kazayı

Son düzenleme:

gerçekten çok tuhaf canımmm

gerçekten çok tuhaf canımmm
en güzelide olmlu şeyleri çağırmak ama bu olumsuzluklardan daha zor oluyor yıllar sonra gerçekleşiyor genelde...olumsuzluğu düşününce hemen oluyor ...

ben iş düşünüyorum ama yinede bulamıyorum niyeki?...

işte böle büyük şeyler genelde zor geliyor canım bende evlilik düşünüyorum ama bitürlü gelmiyor sadece yaklaştığını hissediyorum ...evlilik konusunda bişey daha yaşadım...ben sevdiğimle evliliği hayal kurduğumda asla ayrı bir ev düşünemiodum hep onların evine gelin olmuş olarak düşünüodum aklımdan çıkaramıodum bunu ayrı bir evde ikimizin olması hayali bana tuhaf geliodu vee şimdi yolum öle göründüki beraber oturucaz ...

eşim işsizdi.ben bir gün işe giderken otobüs durağında kocaman bir servis otobüsü gördüm.uluslararası bir firmanın servisiydi bu...o an allaha dua ettim.allahım keşke eşimde bu firmada çalışsa diye.gittim o gün kariyerde ilanını gördüm.eşim adına başvuru yaptım.ve şuan eşim o servisle işe gidip geliyor.hemde güzel bir pozisyonda...bu bence allahın mucizesi ...bu sadece bir örnek dahasıda var...

kesinlikle iyi yada kötü düşündüğüm herşey ve rüyamda gördüğüm herşey en az 1 hafta sonra gerçekleşiyor erdimmi ne töbee

çok küçüktüm ,diyordumki beni severmi bu çocuk falan hayal kurardımm kaç yıl sonra evlenme teklifi aldım kabul etmedim orası ayrı.

sonra böyle bi olay daha oldu aynen çıktı ..
geçen bi arkadaşımı aklımdan geçirdim sanki bana msj atıcak diye yarısı gün msj attı ya...

en iyisi evlenmeyi hayal edeyim şimdik

evlenmeyi hayal ediyom bende dolu dolu 1,5 yıldır neredeyse
evlilik biraz zor gelio galiba
sende şimdiden düşünmeye başla
zor gelio çünkü

ya valla benim oluyo...atıyorum çok alakasız şeyleri düşünüyorum nerden aklıma geliyosa,bi müddet sonra vukuu buluyo

çok oluyor, en son bugün olanı anlatayım. bir ara fındık yemek geçti aklımdan. ama evde oldugundan emin değildim. sonra bu isteğimi unuttum.

bir saat sonra annem nerden aklına düştü ise bir avuç fındık getirdi bana:)

Son düzenleyen: Moderatör:
ya kızlar hepinizin yaşadıklarını okudum ne güzel sizde oluyo bende niye olmuyo acaba merak ediyorum. ne zaman böyle bişey istesem mümkün değil olmaz o hep tersi olur. acaba olması zor şeyler mi istiyosun diceksiniz , yok küçücük bişey bile istesem olmuyor . 6. hissim kuvvetlidir aslında ama böyle konularda baya şanssızım. ben arkadaşlarla aramızda eğlencesine fal bakarım , annem hep bu yüzden olduğunu söylüyo o fal yüzünden dilediğin hiç bişey olmıcak diyo :) okudum bu yazılanları 1 haftadır iyi düşünüyorum , yok anacım tık yok :)

canım yaa bunlar aslında aniden olan şeyler
fal işide belki etkiliodur bilmiyorum...

benimde başıma gelir bazen dikkat ederim bazen üzerinde durmam

sevgilimle bazen aynı şeyleri yaparız aynı şeyleri düşündüğümüzü anlarız

telefon olayıda bi kaç kez başıma geldi arkadaşımla aynı anda birbirimizi düşünüp telefona sarılmak tesedüf mü yoksa düşünce gücü mü bilemiyorum

bir keresinde kral tvde vj bülent var başında da şapkası şarkı söylüyor programda içimden de geçirdim acaba saçları nasıl ki hep şapka takıyor hiç şapkasız görmedim diye düşünüyorum aa bikaç dakika oldu dj bülentin şapkası uçtuuu:26:bende böylece görmüş oldum şapkanın altındakini

bende hep oluyo herkes bana erdin mi der bu yüzden aslında hoşnutum bu durumdan ben çok istediğim bir şey rüyamda gördüğüm bir şey gerçek oluyo.

Evet hala satışı var. Bu kadar vesvese yapacak bir şey yok. Biliyorum kötü bir durum ama sen iyi dsüşünmeye başla ve kitabı oku. Oldukça gaza getiriyor insanı. :) Ben de baya olumlu etki bıraktı. Hep istediğim ama bana çok uzak ihtimal gelen şeyleri yaşadım birer birer. Hem de düşündüğüm gün içerisinde. Mucize gibi bir şey. Kendine güven. İçini hep sevgiyle doldur. Sana geri gelir tüm o sevgi, hem de kat kat fazlası. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…