"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

keşke bende senin gibi olsam :) ben hayatımdaki herşeyde ölesiye pozitifim her işim rast gider bu yüzden hiç problem yaşamam bi bu konuda böyle takıntılı kaldım delimiyim neym :)

:) özel hayat maduruyum ben ondan uyku tutmuyor , sizin neyiniz var ??

bende özel tüzel her türlü hayatta mağdurum kızlar :KK76: düşünmekten kurtulamıyorum bir türlü şu dengesizliğimi atamıyorum kimseyede derdimi anlatmıyorum güvenmiyorum çünkü dışardan eğlenceli güçlü görünmek artık çok yoruyor.

ya ben kendi kendimin düşmanıyım yoksa elle tutulur bi problemimde yok ama kendimi geliştireyim iyi biri insan olayım derken takıntılarımla kendiimi yıpratıyorum yoksa çok şükür bir rahatsızlığım yok :) şu yazıları yakmak iyi geldi ama benim özel hayatımı işgal eden iskeletoru unuttum galiba:KK76: bide onu düşünmek iyice yoruyordu :)

keşke bende senin gibi olsam :) ben hayatımdaki herşeyde ölesiye pozitifim her işim rast gider bu yüzden hiç problem yaşamam bi bu konuda böyle takıntılı kaldım delimiyim neym :)

Takıntıların Neler?
Ciddi Boyutta mı?

canım bnm neden öyle diyorsun , derdini söylemeyen derman bulamaz derler , ben derdini paylaşan biriyimdir mesela destek almaya çalışırım ama derdini açtıgın insana dkkat et karamsar tiplere açma valla pişman olursun :)

tamam canım sen bilrsin yanlıs anlama sohbet var mı yok mu bilmyorum yeni üyeyim , mesajda atamıyorum o yüzden msn actım bitane forumda kullanırım dye :) sanada hayırlı sabahlar

Yoo Estağfurullah Yanlış Anlamadım..:KK61:
Tanımadığım Kişileri Listeme Eklemiyorum, Prensip Meselesi..:KK34:

Ama İstersen Burada Yazabilirsin..:KK76:
Sonuçta Kullanıcı Adın İsme Benzemiyor..:KK34:

anlıyorum canım , bende zaten yeni açtım bi hesap msj gonderemediğimden bu nickle :)

Her zaman düşünceyi çağırmak diye bakmıyorum ben olaylara.Hissediyorsun ve oluyor.

pazar gecesi karışık rüyalar gördüm, yolculuk yapacaktım kaza olacak sanki dedim.

ve geceleyin otobüste giderken rüya görüyorum uykuya dalalı 10 dk oluyor ve rüyamda kaza yapmak üzereyiz.

küt diye bi ses, kamyon otobüse çarptı !

Her zaman düşünceyi çağırmak diye bakmıyorum ben olaylara.Hissediyorsun ve oluyor.

pazar gecesi karışık rüyalar gördüm, yolculuk yapacaktım kaza olacak sanki dedim.

ve geceleyin otobüste giderken rüya görüyorum uykuya dalalı 10 dk oluyor ve rüyamda kaza yapmak üzereyiz.

küt diye bi ses, kamyon otobüse çarptı !

:KK53: gerçekten mi? canım öncelikle umarım kmseye kötü bişey olmamıştır . galiba sana malum olmuş , ben bazen başımıza gelebilecekler konusunda Allahın bize işaret verdiğine inanıyorum , sanada böyle olmuş anlaşılan , böyle şeyler olabiliyor .

hayırlı sabahlar herkese...sabah pozitif düsünün pozitif bir gün olsun dilegiyleeee:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

sanada hayırlı sabahlarrr :) gece bi ara pek bi sıkkındı canım ama sabah oldu hayroldu , güneş doğunca pek bi iyi geldi :) bende herkese bir sürü ++++++++++++++++ diliyorum

yarın akşam 13 ağustos akşamı saat 22 30 da ay tutuluyor. artık senın için bu zaman dilimi hangi geceyi ifade ediyorsa o gece yap. benim için bu zaman dilimi yarın akşam ı ifade ediyor :)

ewweet cumartesi akşamı dileklerimi yazdım istemediklerimi yaktım ve kendimi o kadar huzurlu hissettim kiiii :KK16:
dileklerimin gerçekleşmesini bekliyorum şimdii :KK16::21:

X