"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

Aslinda ben görüyorum ki isterken bile hayirlisini istemeli insan,yani düsünerek isteyerek cekebiliyoruz kendimize evet. ama hayirlisini hep istemeli...

ya birde diyorum ben ne zamandir diyorum su yüzümdeki killar gitsin ama gitmiyor:26:

ay canım benimde aynı sorunum var hormon bozukluğu falanda değil ama işte genetik annem babam sağolsun :KK17: eskiden sir ağdayla aldırıyordum baktım olacak gibi değil çıkarken sürekli sivilce yapıyor bu sefer amonyak oksijen kullanmaya başladım. bir kapak amonyak bir kapak oksijen. hem tüylerim sarardı hemde o sert kılların kökleri zayıfladı. tüyleri var sen düşün elimle çekince bile düşüyorlar yüzüm beyazladı yahu :KK62: annem yıllardır yaparmış bunu tam çözüm olmuyor tabi ama en azından sararıp kökleri zayıflıyor azalıyor ben faydasını gördüm banyo sonrası güneşe çıkmadan sürüyorum ama dikkat et saçına değmesin sapsarı oluyor :KK52:

ramazan ayıydı, ben kurabiye yapıcaktım ama küçük senidim yoktu tezgahta epey zorluk çekerken ah küçük bir senidim olsa diyordum, aşağıdan bi seyyar satıcı sesi duydum eşimle indik hemen aldık. belki komik ama gerçekten istediğin zaman geliyor sana.
mesela sürekli borçları kafaya taktıysan borç senden gitmiyor.

Bu topik iyiymiş ya bu yıl maddi açıdan zor bir süreç geçiriyoruz. Her ay istisnasız her ay için, öbür ay bitiyor diyoruz ama hiç yoktan birşey çıkıyor ve biz aylardır bu durumdayız ve Allah'a şükür bugüne kadar hiç maddi sıkıntı yaşamayan ben çok kafaya takıyorum, stresten kafamda saç kalmadı. Belkide sizin son cümlede yazdığınız gibi çok kafaya taktığımdandır. İnşallah bundan sonra takmam kızlar bana dua edin nolur.

ay canım benimde aynı sorunum var hormon bozukluğu falanda değil ama işte genetik annem babam sağolsun :KK17: eskiden sir ağdayla aldırıyordum baktım olacak gibi değil çıkarken sürekli sivilce yapıyor bu sefer amonyak oksijen kullanmaya başladım. bir kapak amonyak bir kapak oksijen. hem tüylerim sarardı hemde o sert kılların kökleri zayıfladı. tüyleri var sen düşün elimle çekince bile düşüyorlar yüzüm beyazladı yahu :KK62: annem yıllardır yaparmış bunu tam çözüm olmuyor tabi ama en azından sararıp kökleri zayıflıyor azalıyor ben faydasını gördüm banyo sonrası güneşe çıkmadan sürüyorum ama dikkat et saçına değmesin sapsarı oluyor :KK52:

anlamadim tam nasil oldugunu:26:

ah canim bi türlü olmuyor!!!halbu ki bir hayalim bu....gitse su pis killar!

canım şimdi eczaneye gidiyorsun bir tane amonyak bir tanede oksijenli su alıyorsun.bir kaba (ben çay tabagına koyuyorum pamuk batırması kolay oluyor) amonyaktanda bir kapak (kendi kapagı) oksijenli sudanda bir kapak koyuyorsun.pamukla yüzüne sürüyorsun ama sakın koklama :) çok feci kokuyor ve gözünü kapatarak yap göz çevrene yaklaştırma.sivilcen fln varsa yakar ben genelde sivilceleri sıkınca yapıyorum biraz yanıyor ama sivilcelerimde azaldı :) sürerken diğer elinide yelpaze olarak kullan koku çabuk dagılsın :):) yıkamıyorsun güneşe çıkyorsun tüylerin sararıyor :) her banyodan sonra yapıyorum desem yalan olur ama annem öyle daha faydalı oldugunu söylüyor :)

canım şimdi eczaneye gidiyorsun bir tane amonyak bir tanede oksijenli su alıyorsun.bir kaba (ben çay tabagına koyuyorum pamuk batırması kolay oluyor) amonyaktanda bir kapak (kendi kapagı) oksijenli sudanda bir kapak koyuyorsun.pamukla yüzüne sürüyorsun ama sakın koklama :) çok feci kokuyor ve gözünü kapatarak yap göz çevrene yaklaştırma.sivilcen fln varsa yakar ben genelde sivilceleri sıkınca yapıyorum biraz yanıyor ama sivilcelerimde azaldı :) sürerken diğer elinide yelpaze olarak kullan koku çabuk dagılsın :):) yıkamıyorsun güneşe çıkyorsun tüylerin sararıyor :) her banyodan sonra yapıyorum desem yalan olur ama annem öyle daha faydalı oldugunu söylüyor :)

Sagol canim tavsiyen icin:KK71:

ya ben umud ediyorum gider bu sorun birgün ama pekte yok icimde olabilecegine inanc:KK50:

yani paronayakca

canım epilasyonu denedin mi hiç gerçi ben faydasını görmedim:KK60: ama görenler varmış :KK34: zamanı gelince geçer belki tatlım sen dilemeye devam et biz bıkmadan diliyoruz kağıtlar yakıyoruz bak :nazar: neyseki sir ağda diye bir şey var tamamen çaresiz değilsin:KK1:

canım epilasyonu denedin mi hiç gerçi ben faydasını görmedim:KK60: ama görenler varmış :KK34: zamanı gelince geçer belki tatlım sen dilemeye devam et biz bıkmadan diliyoruz kağıtlar yakıyoruz bak :nazar: neyseki sir ağda diye bir şey var tamamen çaresiz değilsin:KK1:

ben IPL e gidiyorum ama sanki giden yer geliyor...

ne kagitlar yakiyorsunuz canim?

canım 3-4 sayfa geride olması lazım neler neler paylaştık şimdi hepsini eksiksiz anlatmak zor orda bulabilirsin :KK34: bir sonraki ay dolunay vakti sende yaparsın dileklerimiz yazdık sakladık istemedigimiz üzücü şeylerinin kagıdınıda yaktık dün :)

canım 3-4 sayfa geride olması lazım neler neler paylaştık şimdi hepsini eksiksiz anlatmak zor orda bulabilirsin :KK34: bir sonraki ay dolunay vakti sende yaparsın dileklerimiz yazdık sakladık istemedigimiz üzücü şeylerinin kagıdınıda yaktık dün :)

Kendimi ümitsiz vaka olarak görüyorum aaaaaaaaaaaaaaa:KK52:

slm arkadaşım bunu bende yapmak istiyorum çünkü benimde başım dertte bu kıllarla. bir şey sormak istiyorum cildimize zarar verirmi sen ne zamandır kullanıyorsun?yan etki yaptımı sende?

Ben enerjilere inanıyorum, kesinlikle etrafımızdaki bazı enerjiler etkiliyor hayatımızı. İnternette güzel bir yazı buldum daha önce paylaşıldı mı burada bilmiyorum ama yazayım, umarım hoşunuza gider...

İlişkilerde çekim yasası
Çekim yasası, bilinçaltındaki korkularınızı hayatınıza getiriyor. Eğer ilişkilerinizde mutlu olmak istiyorsanız, korkularınızı ve duygularınızı değiştirin. Evet bu hiç kolay değil ama imkânsız da değil

Geçenlerde anlatıyordum... Hayatımızı kendi yarattığımız hapisanemizde yaşıyoruz. Üstelik kendimizi özgür zannediyoruz. Bu hapisanenin gardiyanı da mahkûmu da müdürü de yine kendimiziz. Ne tuhaf... Çekim yasası denen bir mekanizma var. Bilinçaltınızda yer eden korkuları hamarat bir şekilde hayatınıza getiriveriyor. Örneğin eğer siz de "Bütün erkekler aldatır, hepsi ........dir," diyen kadınlardansanız, işiniz var demektir. Artık bilinçaltınıza kadar işlemiş büyük bir yaranın ya da güçlü olumsuz duyguların sonucu olan bu inancınızı bir kez uykuya dalarken, bir kez de sabah uyanırken evrene otomatik olarak yayarsınız. Ve evren de sizi kırmaz. Hayatınıza sizi aldatma eğiliminde olabilecek, ........ ne kadar erkek varsa getirir, önünüze dizer. Biriyle şansınızı denersiniz. Sonunda sizi aldatır. Ve onu güç bela unutup bir başka erkekle birlikte olursunuz. O da benzer bir senaryoyla sonuçlanır. Sonra da deneyimlerinize bakar çıkarımda bulunursunuz: "İşte haklıyım, gördünüz mü? Hepsi de aldatıyor." Sonuç? Korkularınız daha da derinleşir ve kökleşir. Böylelikle çekim yasası daha da kolay aldatacak erkekleri size taşımaya devam eder. İşin kötüsü, bu duygunuz kuvvetlendikçe, artık etrafta sadece size ait olabilecek bir partnerin varlığına bile inanamaz hale gelirsiniz. Ve sırf bu yüzden, size sadık olabilecek kişilerle aranıza adeta görünmez bir duvar örersiniz. Hatta onlara âşık olamazsınız. Bilinçaltınız karmaşık yapısıyla ve inatla, sizi aldatabilecek erkeklere âşık eder. Ütopik geldi öyle değil mi? Sanki bir masal gibi anlatıyorum. Ama tamamen gerçek. Çekim yasası, beyin dalgalarınızın Schumann Rezonansı diye adlandırılan belirli bir frekans aralığına düştüğünde aktive olur. Bunu unutmayın. Yani saniyede 7-8 dalga yayacak kadar yavaşladığında... Normalde beyin dalgalarımız saniyede 14-21 dalga aralığında hareket eder. Bunun hızını aşağıya çekmek için meditasyon yapmak, namaz kılmak, duygularınıza güçlü bir şekilde odaklanarak dua etmek, monoton bir yolda araba kullanmak, dikkatle duygusal bir dizi seyretmek yeterlidir. Öyle atla deve bir şey değildir. Gelişmiş ülkelerde bu oranlar ölçülmüş ve test edilmiş. Sabah güneş doğmadan önce uyanırsanız, bir şey yapmanıza gerek yok. O anda aktif olan duygularınıza uygun olayları hayatınıza otomatik olarak çekebilirsiniz. Bir de yatarken... İşte o yüzden sabah namazları daha makbuldür. Beyin dalgalarınız evrensel rezonansa uygun hale gelir. Sistemi harekete geçirirsiniz. Ama bu durumda, bilinçli olarak pozitif duygular beslemelisiniz. Pozitif düşünmek yetmez. Kendinizi çok iyi de hissetmelisiniz. Ancak o zaman çekim yasası çalışır. Bazen çok güzel bir kadının yanında istikrarsız bir adam görürsünüz. İlişki ciddiye binerken, işi uzatırlar. Bir türlü evlilik yolunu açmazlar. Aradan iki-üç sene geçer. Güzel kadın artık pes eder. Uzun bir bitiş konuşmasının ardından adamdan ayrılır. Ve işin en hazmedilemez yanı başlar. Aynı adam sadece üç-dört ay sonra bir başka kadınla düğün hazırlıkları yapıyordur. Ne olmuştur da bu adam birdenbire fikrini değiştirmiştir? Üstelik yeni kadın eskisinin yanından bile geçemeyecek kadar vasattır. Fark nedir biliyor musunuz? Bir tanesi bilinçaltında korku yayarken, "İlişkiler evliliğe gitmez" ya da "Evlilik kötü bir şeydir" duygusu ya da benzeri bir korku taşıyordur. Diğeri kendine güvenlidir. Eğer siz de ilişkilerinizde mutlu deneyimler yaşamak istiyorsanız, korkularınızı ve duygularınızı değiştirin. Hiç kolay değil ama olsun... İmkânsız da değil. Sadece deneyin. Ve sonuçlarını görün. Kendi hapishanenizden kurtulun.

ALINTI

canımm üzme kendini , bilinçaltını değiştirmek zaten zor bir iş , bu hepimiz için geçerli ama çalışmak gerek , disiplinli bir çalışmayla o sana hayatı zehir eden bi engel çıkacak düşüncesinden kurtulabilirsin , bunun için sana bi link önermek istiyorum ama burda link paylaşmak serbest mi acaba ??

canım link paylaşmak serbest olmayabilir ama bana özelden atabilirmisin?:KK71:

slm arkadaşım bunu bende yapmak istiyorum çünkü benimde başım dertte bu kıllarla. bir şey sormak istiyorum cildimize zarar verirmi sen ne zamandır kullanıyorsun?yan etki yaptımı sende?

yok canım annem genç kızlık zamanından beri kullanıyor hiç bir zararını görmedim diyor bende annemin zoruyla yıllardır arada bir yaptım.temmuzdan itibaren hemen hemen her hafta kullanıyorum hiç bir problem olmadı.B u arada kızlar amonyak 1 kapak, oksijenli su 1 buçuk kapakmış ,kusura bakmayın ilk yazımda yanlış vermişim.ama dikkat edin göze gelmesin gözünüzünü kapatında yapın.

kızlar oluyor vallahi oluyor bugün daha huzurlu uyandım yazdığım bir çok şey şu saatte aklıma geliyor düşünmeden duramadığım uykumu kaçıran şeyleri aa bu sabah düşünmemişim dedim kendi kendime birde sıktım yanagımı güzelce aferin diyee :KK76::KK76: yazdığım tüm şeylere bugün bir adım daha yaklaştıgımı gördüm dün 93.8 kg gelirken bugün 91.3 geldim gerçi sindirim sistemimin bana oynadıgı bir oyun bir kısmı ama olsunn :KK76: perşembe günü diyetisyende 92.8 gelmiştim 1 buçuk kilooo ne demekkk:KK62::KK62: yani şuan havalarda uçuyorum ve paylaşabileceğim tek yer burası beni anlayacağınızı biliyorum sizi seviyorummmmmm :KK69: özelliklede Mlle arkadaşımı :KK16:

ahhh şekerimmm bende seni çok sevdimmm :KK16: inşallah herşey çok çok güzel olacak hepimiz için , çok sevindim kilo vermene umarım en kısa zamanda ( tabi sağlıklı bi şekilde ) istediğin kiloya ulaşırsın , sorma benimde dişti burundu bi ton taktıgım şey oluyor sonra kendimi en güzel halimle hayal ediyorum , bende bi estetik cerrahı buldum gecenlerde bi sevindim ohohh

yok canım annem genç kızlık zamanından beri kullanıyor hiç bir zararını görmedim diyor bende annemin zoruyla yıllardır arada bir yaptım.temmuzdan itibaren hemen hemen her hafta kullanıyorum hiç bir problem olmadı.B u arada kızlar amonyak 1 kapak, oksijenli su 1 buçuk kapakmış ,kusura bakmayın ilk yazımda yanlış vermişim.ama dikkat edin göze gelmesin gözünüzünü kapatında yapın.

ben yeni üyeyim mesaj atamıyorum galiba canım ya napsakkkk:KK14:

X