Neslihan1983 Bebeğini Kaybetti.

şimdi ne desek acısını hafifletmez belki ama Allah sabır versin inşallah bir daha böyle bir acıyla karşılaşmaz

çok üzüldüm yaa bütün vucudum ürperdi allah sabrını versin inşallah allah kimseye yaşatmasın tez zamanda kendini toparlar inşallah

Allahım ona da eşine de sabır versin inşallah. Dayanma gücü versin. Acıları çok büyük. Çok zor gerçekten. Mutlu sona bu kadar yaklaşmışken ellerinden uçup gitmiş mutluluk.. senağlama

alla sabır verirsin .umarım tez zamanda sağlılklı bir bebeği olur.ve acısını unutturmasa bile merhem olur.:teselli:

Rabbim sabırlar versin,dayanması çok güç..
İnşallah çok kısa bir zamanda toparlanır,Allah kolaylıklar versin...Dicek bişey bulamıyorum yaa,Rabbim bir daha yaşatmasın...

inanmıyorum yaaa rabbimin bir bildiği vardır ama çok üzüldüm binbir sıkıntı ile evladığına kavuşmuşken bölesine acı bir şekilde kaybetmesii çok üzücü arkadaşınnn acısını asla anlayamayız ama evlat hasreti ile yanan biri olarak çok üzüldümmmm allah sabırrrrrrrr versinnnnnnn

allah sabirlar versin canim arkadaşimizaa..ayy yavrum ya resimlerini bende gördüm nekadar minik nkeadar tatliydi allah neslime sabirr versin benimde ilk yavrum karnimda ölmuüştü ..bu daha aci birşey olsa gerek rabbim sabir versinn canim arkadaşim çok üzgünümm..rabbim en kisa zamanda acisini azaltsin inşallahhh..bimseye böyle şeyler yaşatmasinn.ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOKK ACINI PAYLAŞYORUZ CANIMMM.

neslihancım bu durumda ne denir bilmiorum canım inan çok üzüldüm başın saolsun rabbim bunu unutturacak acı yaşatmasın...

Bende erken doğumla kaybetmiştim bebeğimi o acıyı bilirim çok zor Allah sabır versin eşine de onada .Rabbim bizlere hayırlı sağlıklı evlatlar versin bizi çocuğumuzla imtihan etmesin (amin).

Allah sabır versin Rabbim tekrarını yaşatmasın verende o alanda((zaman herşeyin ilacı arkadaşım bol bol dua et Rabbim ferahlığını verecektir

ALLAH sabırlar versin.gerçekten çok kötü bir haber verdin bize.yazını okurken içim cız etti.allah en kısa zamanda yeni bir bebiş nasip eylesin ona.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…