Neslican Tay

Herkes umutlu olun, pozitif olun diyor ama ne mümkün?
Kanserin ne olduğunu Mavi Saçlı Kız kitabını okuyunca öğrenmiştim, Burçak Çerezcioğlu'ndan. Küçücük bir çocuktum, deli gibi korkuyordum benim veya sevdiklerimin başına gelmesinden, sonra ailemdeki sevdiğim insanları tek tek kaybettim bu illet yüzünden, annemi bile.
Şimdi de bu güzeller güzeli gencecik kız..
Ben artık pozitif olamıyorum, umutlu olamıyorum. Bu lanet hastalığın neden çaresi bulunamıyor hala. Neden yakasından tuttuğunu bir türlü bırakmıyor?

Bir dilek hakkı verselerdi bu hastalığı yeryüzünden silmek isterdim galiba.
İnşallah acıları son bulmuştur, inşallah yattığı yerde dinlenir...
O kitabı okuduğumda 2 hafta boyunca kendime gelememiştim.
13-14 yaşılarindaydım.
Aşık olduğum kitapti.
Burcak Cerezcioglu böyle bir ailesi olduğu için çok şanslı demiştim.
Günlüğünü kitap haline getiren babası ve annesi beni çok hüzünlendirmisti.
Bizim sitede _Zebos_ vardı .
Ara ara uğrarım profiline yazarım çizerim.
Nasıl üzüldüğümü hatırlıyorum.
Ahhh zebos :KK43:(((
Şimdi de Neslican.
Çok üzüldüm.
Youtubeden videolarına baktim.
Bizim aklımıza bile getiremediğiz şeyleri insanlar yaşıyor.
Rabbim cennetine kabul etsin..

Kuşlar ölür, sen uçuşunu hatırla!

Neslicani cok kisa sure de olsa tanima firsatim oldu, firsat demeyelim simdi, onkoloji servisindeki tanismalarin hepsi talihsizdir. Keske ikimiz de o gun orda olmasaydik da hic tanismasaydik, neyse, gelecek guzel gunler için hic inancim olmadigindan utandirmisti beni...
Umarim ruhun da bedenin de huzur bulur artik guzel kız, mucadeleni ve seni seviyoruz.

ne kadar üzülsem de onun bir yerlerde mutlu olduguna inanıyorum. Bu dünyada cokk acı cekti evet sosyal medyada gayet neseliydi hepimize umut oluyordu ama gercekte cok acı cekiyordu.Umarım cektigi acıların ödülünü öyle bir alır ki... Hepimizden güzel bir yasam sürüyodur suanda🙏🏻

O kitabı okuduğumda 2 hafta boyunca kendime gelememiştim.
13-14 yaşılarindaydım.
Aşık olduğum kitapti.
Burcak Cerezcioglu böyle bir ailesi olduğu için çok şanslı demiştim.
Günlüğünü kitap haline getiren babası ve annesi beni çok hüzünlendirmisti.
Bizim sitede _Zebos_ vardı .
Ara ara uğrarım profiline yazarım çizerim.
Nasıl üzüldüğümü hatırlıyorum.
Ahhh zebos :KK43:(((
Şimdi de Neslican.
Çok üzüldüm.
Youtubeden videolarına baktim.
Bizim aklımıza bile getiremediğiz şeyleri insanlar yaşıyor.
Rabbim cennetine kabul etsin..

Simdi baktım _Zebos_ un hesabına, yazılanlara.
Ne kadar zor değil mi burada bile tanımadan sevebiliyoruz insanları, sonra bir gün onlar herşeyi yarım bırakıp gidiyor. Kim bilir ne planları vardı o kızın, gencecik. Ama o kısacık ömrünün çoğunu o pis hastalıkla mücadele ederek geçirdi. Ben onun kadar güçlü olamazdım. :KK43:

Hastahane ailesinden once sosyal medyada paylasmis dedikodusu donuyor
Eger dogruysa cok aci
Biz ne zmn bu kadar duyarsizlastik
Allah ailesine sabir versin guc kuvvet versin

Çok çok çok üzüldüm. Yaşam enerjisi ve hayata bakışı ile bende dahil bir çok insana öğreticilik yapmıştı. Hayatta dert edindiğim bir çok şeyden utandım sayesinde. Tek tesellim acıları son buldu. O güzel yüzü ve gülüşü ile cennet mekanı olsun.

hayat neden bu kadar acımasız 😭
içim yandı gerçekten.
Daha ingilizce öğrenmedim, daha yurt dışına çıkmadım...
Bu sözleri beni çok yaraladı...
Gencecik yirmi yaşında.
Allah rahmet eylesin 😭😭😭
Ölümü ayrı üzdü
Bide ailesinin sosyal medyadan öğrenmesi ayrı üzdü inanın
Dr ların önce aileye haber vermesi gerekirken paylaşımla duyurmasi
Ne kadar acı 😫

Ben de cok uzuldum gencecik yasinda onca sey ile savasti mekani cennet olsun:KK43:
Sosyal medya da arkasindan olur olmadik konusanlar olmus bazi insanlar oyle igrenc ki kendilerine nasil tahammul edebiliyorlar sasiriyorum

Ben de cok uzuldum gencecik yasinda onca sey ile savasti mekani cennet olsun:KK43:
Sosyal medya da arkasindan olur olmadik konusanlar olmus bazi insanlar oyle igrenc ki kendilerine nasil tahammul edebiliyorlar sasiriyorum

Ben çok merak ediyorum, onları ben de okudum da, hiç mi bir yakınlarını kaybetmediler, hiç mi acı çekmediler, nasıl böyle olabiliyorlar ben anlamıyorum. Gencecik 21 yaşında bir kız, benim için küçük bir kız çocuğu.
Insanlar nasıl bu kadar kalpsiz nasıl bu kadar çirkin olabiliyor anlamıyorum

Ben çok merak ediyorum, onları ben de okudum da, hiç mi bir yakınlarını kaybetmediler, hiç mi acı çekmediler, nasıl böyle olabiliyorlar ben anlamıyorum. Gencecik 21 yaşında bir kız, benim için küçük bir kız çocuğu.
Insanlar nasıl bu kadar kalpsiz nasıl bu kadar çirkin olabiliyor anlamıyorum
Öyle insanlara tüm kötü enerjimi ve tüm küfürlerimi gönderiyorum gerçekten. Vicdan hadi yokta beyinde yok insanlarda.

X