Nereye gitmem lazım yardım edin

FpEm

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2023
56
9
34
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce işe gidiyordum evime yakın olduğu için yürüyerek gidiyordum bana göre her zaman ki tempom bi tık hızlı olabilir yürüyen merdivenlerden inip odaya döndüğümde ayağıma dehşet bir kramp girdi üzerine dahi basamadım bir kaç saat sonra ağrı hafifledii ve ayağımın üstüne bastıkça ağrımaya başladı ağrı artınca acile gittim dr gut dedi ve fahilşyeye yönlendirdi dahiliye gut yok ortopedi dedi gittim film çekti ayak tendonunda enfeksiyon var dedi adam öyle ters biriydi ki imkan yok soru soramadık ilaç yazdı krem verdi birde sardı 3 gün dinlendir vs dedi 2 yaşında kızım var nerde dinleniyorsun 5 günde rapor aldım halbuki ayağımda ağrı yine var ama eskisi kadar çok değil şimdide bacak baldırıma çıktı ağrı ve hafiften sağ bacağımda da var başına böyle birşey gelen var mı kalp damara git diyen bile var gerçekten yaşam kalitem düştü fikir verin yaşayan varmı böyle bir durum acaba

Geçmiş olsun gut olabilir birde romatoloji bölümüne gidin mutlaka

Geçmiş olsun, Tarsal Tünel Sendromu olabilir misin acaba? Dahiliyeden ziyade romatoloji bölümüne git bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…