nereye gidelim 2 çocukla

yasemenim

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
28
1
slm hanımlar tatile çoğunuz gittiniz biz daha gidemedik 2 çocukla nereyi seçeyim bilemedim birde eşimin izni bayramdan sonraya kaldı 8 yaşında ve 1 yaşında 2 oğlum var nereyi öneriyorsunuz hangi oteli tercih edelim fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim herkese teşekkür ediyorum şimdiden

Bölge belirtin. Çok fazla seçenek var çünkü :) Yalnız animasyonların bol olduğu, çocuk kulüplerinin aktif olduğu tatil köylerini tercih edebilirsiniz.

didimi istiyodum denizi havuz gibi oranın malum çocuklara deniz kirli denildi giden gelen arkadaşlar fikir belirtirler mi bide iyi otel

Biz bu sene papillon Belvil hotel de kaldık ve çok memnun kaldık çocuk için birebir. buradan okuyabilirsiniz fotoğraflarla detaylı anlattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim seneye antalyada bir yer düşünüyoruz otel güzelmiş didime gittik biz çocuklar denizden çıkmadı 10 sene önce denizin altı görünür kumları parlardı şimdi yosundnan hiç bir şey görünmüyor didimde hiç bir yer gelişmemiş ama denizi kötü olmuş
üzüldüm vallahi denizin haline:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…