Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

Forever New %5o indirim...

4 gün önce aldığım elbise indirime girmişmi bilmiyorum sinirlenmemek için bakmadım indirim ürünlerine...

ben zara da çalışıyorum kızlar indirim ürünleri erimek üzere son indirimler geldi bedenler de eksildi artık bi bakın derim yine de bitmeden

ben zara da çalışıyorum kızlar indirim ürünleri erimek üzere son indirimler geldi bedenler de eksildi artık bi bakın derim yine de bitmeden
doğru söluosun bn neler almadımkı desem ıı olur ama oğluma 14,90a o güzel spor ayakkabayı alamadım dıe içim içimi yiyo keşke buyuk olmasına ragmen alsaydım(nese artık sanırım bundan sora ki ındırım ocakta olur öyle değilmi????

Veet biz kadınlara özel bir kulüp açmış: Güzellikler Kulübü. Her hafta yeni hediyeler veriyorlar. Ben katıldım kızlar siz de katılın diye söylemek istedim.sayfasında!

Son düzenleyen: Moderatör:
Veet biz kadınlara özel bir kulüp açmış: Güzellikler Kulübü. Her hafta yeni hediyeler veriyorlar. Ben katıldım kızlar siz de katılın diye söylemek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Meraba kızlaar :))

Dün öğrendim ki İstinye Parka Penti açılmış , çok da güzel yapmışlar valla içini.
penti de zaten %50 indirim vardı en son duymuşsunuzdur ama şimdi bu yeni mağazada bi promosyon yapmışlar , öpücüklü ürünlerde baya çılgın indirimler var. gidin görün derim zaten mağaza çok şirin olmuş :))

hem bikinileri de baya sevdim, gidip şu indirimden yararlanıp bikinilerle doldursam çantamı sonra tatile mi vursam kendimi ne dersiniz ????? :)))) :86:

Ankara Matmazel Çanta da %50 ye varan indirimler var kızlar, online satış sitesinden beğenip alabiliyorsun. Bayram çantam hazır

5 Eylül 2011 tarihine kadar Adese kampanyası kapsamında Diadermine kişişel bakım ürünlerinde %50 kasada indirim sunuluyor. Adese promosyonları stoklarla sınırlıymış.
Eki Görüntüle 247669

Yarın Adesenin yolları taştan

Eklentiler

• $DIADERMINE_k930.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:

Buraya yazmış olduğum bu indirimin tamamen düzmece olduğunu bugün farkettim. Bütün ürünlerde yokmuş bu indirim. Aslında varmış gibi gösteriyorlar ama fiyat araştırması yapınca yaptıkları çakallığı farkediyorsunuz. 9,90 TL ye adığım göz makyaj temizleyicisi normaldede heryerde 9,90 tl ye satılıyormuş. Adesede 18,90 olarak etiketlemişler ve kasada %50 indirim kampanyası adı altında asıl fiyatına satıyorlar. Aynı şekilde bugün aldığım temizleme sütüde 14 tl olarak etiketlenmiş. Fakat normalde bunun fiyatıda 9,90 tl. Sadece aldığım nemlendirici kremi %50 indirimli olarak satın aldım. Zaten sadece bu üründe %50 indirim yapmışlar. Bütün ürünler diye kampanya yapacaklarına tek ürün için duyuru yapsalarmış daha doğru olurmuş. Kısacası adeseye gidip diadermine ürünleri almayı düşünen varsa boşuna gitmesin. Kampanya adı altında insanları saf yerine koymaktan başka birşey yapmıyorlar.

kızlar önceden sezon sonu bikini her yerde bulurdum şimdi hiç biyerde kalmamış bi gören bilen varsa söylesin lütfennn kyonun sitesine baktım ordada tükendi yazıyo acaba mağazada varmıdır 10dan sonra arayım en iyisi

freeshp comda bütün ürünler yılbaşı indirimine gitmiş arkadaşlar bi bakmanızı tavsiye ederim

Arkadaşlar ben Almanya'dayım burada www.kaufda.de diye bir site var internette güncel fırsatların hepsine bakabiliyorsunuz. Zaten genelde en uygun fiyatlar indirim broşürlerinde ya da kataloglarında oluyor. Türkiye de de geçen gün gördüm www.ebrosur.com var sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…