Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

Ben Almanya'dayım burada Berlin - Einkaufen, Angebote und Geschäfte in Berlin, Prospekte, aktuelle Angebote und Schnäppchen bei meinprospekt.de gibi siteler var. markaların fırsat broşürlerine kataloglarına bakabiliyorsunuz , şubelerini de gösteriyor gidip alıyorsun. Türkiye'de de ebrosur.com - Ankara - En Güncel Broşürler, Kataloglar, En İyi Fiyatlar. Ürün Araştırmanın En Kolay Yolu var sanırım.

Gerçekten ebroşur sitesi çok faydalı bir site. Herşeyi aynı anda takip edebilmek için özellikle.

migros'da parfüm indirimi vardı bugün.
yarın bazı cilt bakım ürünlerinde, öbür gün de el kremlerinde indirim olacakmış.

T-Box etiketin yarısı. Hatta birçok üründe kasada % 5 ek indirim yapıyorlar.

Waikiki de % 50 ye varan indirim vardı. Açıkçası birçok yerde indirim var.. Alışverişin tam zamanı..

5 ocak yani yarın beklenen büyük zara grup mağazaları indirimi başlıyor %50 indirimi başliyor bershka,pull and bear,stradivarius,oysho gibi mağazalar kapılarını büyük indiirimle alışveriş çılgınlarına açıyor :) ve yarın sabah açılışında bende olucam
park bravo grup mağazaları indirimde nine west,polo garage,la senza mağalalarında %50 ye varan indirimler var :)

kızlar sephora da belirli ürünlerde indirim var. Body shop, topshop da indirimde haberiniz olsun.

5 ocak yani yarın beklenen büyük zara grup mağazaları indirimi başlıyor %50 indirimi başliyor bershka,pull and bear,stradivarius,oysho gibi mağazalar kapılarını büyük indiirimle alışveriş çılgınlarına açıyor :) ve yarın sabah açılışında bende olucam
park bravo grup mağazaları indirimde nine west,polo garage,la senza mağalalarında %50 ye varan indirimler var :)

Canım bende zara indirimi büyük bir heyecanla bekledim. Her sene 2 ocakta olurdu bu sene 5 ocakta indirime girdi. Zara ya gittim tam bir fiyasko. İndirim oranları %30 bile değildi :KK43: bershka çok iyi indirime girmiş. Zarada indirimin sonuna doğru güzel bir oranda indirim yapar inş o zamanda beden kalmaz bilemiyorum artık :KK43:

Canım bende zara indirimi büyük bir heyecanla bekledim. Her sene 2 ocakta olurdu bu sene 5 ocakta indirime girdi. Zara ya gittim tam bir fiyasko. İndirim oranları %30 bile değildi :KK43: bershka çok iyi indirime girmiş. Zarada indirimin sonuna doğru güzel bir oranda indirim yapar inş o zamanda beden kalmaz bilemiyorum artık :KK43:

en büyük indirim olmuş tek kelıme tebrikler dedim içimden
100 tl lık bot 60 tl ye
110 tl lil botu 50 tl ye
100 tl lik çizmeyi 70 tl ye
70 tl lik deri görünumlu taytı 40 tl ye
70 tl lik ipek gorunumlu gomleği 40 tl ye
60 tl lık kazağı 32 tl ye
6o tl lık cluth u 29.99 tl ye
50 tl lık cluth u 20 tl ye
50 tl lık şapkayı 20 tl ye
45 tl lık taytı 13 tl ye
:KK52::KK52::KK52: yakaladım :) cevahir 10 da açıldı tam onda giriş yaptım topladım hepsini

Arkadaşlar Vakko'da indirim başladı, ben çantalarda ne kadar indirim olduğunu merak ediyorum. Uğrayanınız var mı?

Facebookta "Styleandshoe" grubunda 100 çift ayakkabı hediye ediyorlar. Kampanya hala devam ediyor, süper ayakkabılar var.. paylaşmak istedimm
:KK52::KK15::KK55:

Oysho'da güzel bir indirim var.Tabi pijamalardan ziyade çamaşırlarda,çoraplarda bu indirim var.Bakmanızı öneririm.Bundan 10 gün kadar önce de Accessorize'de indirim vardı.Hem de güzel parçalarda.Hala devam ediyor mu bilmiyorum Accessorize'deki.

Kadıköydeki ENES ayakkabıcıda inanılmaz indirim var. Bir köşeye yüzlerce çift çizme ve botu yığmışlar, 25 tl. Harika çizmeler var ben 3 çift aldım (biri hediye.) Tükenmeden alın derim.

Migrosta kremler temizliyiciler vs.. %50 klasik sekiz mart indirimine girmiş,
parfümler %30 indirimde, deodorantlarda yine %50 indirimde
tekstil bölümünde de bazı kıyafetler %50 indirimde

bugün yarın ve 10 martta devam ediyormuş indirim

Arkadaşlar bana da sabah mail ile gelen bir bilgi oldu, Tantitoni'nin satış yaptığı kendi web sitesinde tüm pişirme ürünlerine %41 indirim var...
Bilginiz olsun :KK66:

X