Nerden girdim bu siteye :)))

o zaman herifi kaldıracam anam uykulu uykuluda cekılmıo kı anasını satm of ya

canım ya aynen benim anam cok dogurgandr 4 kardeşiz bi de düşükler aldırmalar falan oldu kardeşim ya olmazsa diye erken başladı cocuk çalışmasına ve tık oldu o da adet bittiği gibi yaptı ve de o zaman tuttu ki diğer adet gelmeden 3 gün önce öğrendi kan değeride cok yüksekti haNİ 14.gün yumurtluyorduk adetten hemen sonra olmaz diyorlar bi dee hikaye ya ne zamn kısmetse işte..

her ay aynı be inş bu ay tutmuştur die bekliosun sabırsızlıkla bu ay meryem süresini okumaya başladım artık duaya yöneldim bakalım allahtan ümit kesilmez onu vericek allah.. allah kimseye aratmasın inş olur bebişlerimmizzz bu ay gelir inş

Bişeyi merak ettim.. Kardeşin adeti bittiğinde sadece bir kez mi denemiş peki? yada farklı günlerde tekrar denemiş mi ?

İnşllah kızlar.. 4-5 gün kadar önceydi yanlış hatırlamıyorsam.. Rüyamda tuvalete gidiyorum, çamaşırım hep kan. regl olmuşum.. ablamlara gösteriyorum, kızlar gördunüzmu bu ay da gelmedı bu bebıs dıyorum. ınsallah tersı çıkar. sız nedersınız ?

inş tersi cıkar ümidini kırmak istemem ama son iki ay bende rüyamda regl olduğumu gördüm ve gerçektn de oldum belki hep kafamızda o olduğu için bilinçaltı diye düşünüyorum ben

hepsi hikaye hepsi nasip kısmet ben adet günümden 2 gün önce hamile kalmışım o ay sadece 2 gün lekelendim ertesi ay hiç adet olmadım ve hamileydim bende hamileyimde hikayemi okuyabilirsiniz ne zaman kafanızdan attınız o zaman bişekilde tutuyor :) ayrıca ben yumurtlama günü falan inanmıyorum hergün ilişkiye girmekte iyi değil spermlerin kalitesi düşüyor en iyisi 2 günde 1 :) Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah

amin inş. hergün girmek iyi değil biliyorum ama 8 aydır gün aşırı yapıyoruz ayaklarımı dikiyorum yatıyorum ama yok işte bu ay da yumurtlama zamanı hergun yapıyım dedim ne bilim napalım her yolu denemek lazım... inş bebeğini sağlıklı alırsın kucağına darısı bize inş dua et nolur her hamileden dua istiyorum

konunu gülerek okudum çok içten ve samimi yazmışsın ... öncelikle stres yapmamak mühim olan ve yumurtlama günlerinden emin değilsen ovulasyon testleriyle takip etmek en güzeli........bir de hatalı olan durum her gün ilişkiye girmeniz.............gün aşırı ilişki her zaman daha kalitelidir,,özellikle spermler açısından... iki defa hamile kaldım (ilkini kaybettim malesef ) ikisinde de gün aşırı oldu ilişkiler... ikincide yumurtlama günlerimde sapıtma olduğu için ovulasyon testi kullandım
Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin sana da isteyen herkese de,,hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah bebeklerimizee.........

Son düzenleme:

doktorlar 1 sene olmaması normal diyor sabret azcık ben 8 sene her yolu denedim Allah vericeği zamanı bilir ben çok beklediğim için hep dua ediyorum merak etme

tşk ederimmmmm :)

doktorlar 1 sene olmaması normal diyor sabret azcık ben 8 sene her yolu denedim Allah vericeği zamanı bilir ben çok beklediğim için hep dua ediyorum merak etme

8 sene dile kolay doktora falan gittnmi bişi varmıydı sebepsiz miydi? bn bi kere gittm doktora genel muayene etti bişi yok dedi yine düşünüyorum eşimle gitmeyi ama sene dolsun diye bekliyorum bundan sonra ki süreç ne bizi ne bekliyor merak ediyorum umarım gerek kalmaz olur

valla arkadaşlar bende bu hamilelik işini çok kafaya taktım
adeti bekliyorum adet sonrası bizde de sıkı bir çalışma olacak..
rabbim bebek isteyen herkese aratmadan nasip etsin inşallah

regl günüme yaklaşık 10-11 gün var. sol kasığım arada ağrıyor. göğüslerıme baktım bı degısıklık yok.. bide sanki rahmim aşağıda gibi baskı yapıyor. sağ dada agrı var ama en cok sol tarafımda.. 30 temmuzda regl olmuştum en son. varsa bıle bu kadar erken çıkmaz kı belırtı ama heralde.. ama ılk kez bole bı agrı oluyor. geçen gece yatarken sol kasığım kalp atar ya hani o şekilde attı 10-15 sn kadar... nedir kı sızceeee ?

sebepsiz diyolardı canım ama ben genetik testlerine kadar herseyi ayrı ayrı doktora gidip yaptırdım en sonunda kan pıhtılaşması cıktı oda önemli değil hamile oldugunda iğneye başlarız dediler aradan 4 sene gecti tık yok devlet hastanesinde bi doktor bana sen günde bir tane bebek aspirini al hamile kalınca iğneye gecersin dedi ben 2. ayda hamile oldugumu öğrendim iğneyede gerek kalmadı bebek aspirini kullanıcam 8 ayıma kadar . sizede tavsiye ederim hiç bir zararı yok özellikle hamile kalmak isteyenlere cogu doktor öneriyor günde 1 tane bebek aspirini

aa gerçekten hamile kalmayı kolaylaştırıyor mu ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…