neler yapılabilir yardım istiyorum

Estağfurullah canım ne demek? Yalnız ben yarın regl olacağım, bir de annemin mevlüdü var memlekete gideceğim 1 hafta falan olmayabilirim buralarda

Allah kabul etsin..Mekanı cennet olsun inşallah Anneciğinin..Bende Yasin okuyacağım inşallah Annen için..

Rabbim razı olsun canım, çok sağol valla ne zaman memlekete gitsem adet oluyorum.

Allah senden de Razı olsun inşallah.Rabbim Dua larımızı kabul etsin. Bende ne zmaan perşembe gecesi Kuran a Duaya nıyetlensem bir aksilik çıkıyor...Dün aksam da gözüm ağrıdı sabaha kadar hiçbir şey okuyamadım..
Üzülme Allah ım sağlık sıhhat versin ..Memleketın güzel kokusunu içine çek .Bugun de ağrım benım tam geçmedi daha iyiyim ama dünden baya daha iyi. İnşallah annen aklımda Allah ızın verırse okuycam. 2 Yasin niyetlendım.Bugun yarın okurum ınsallah.Dua larınızda gidince onlarıda katarsın olur mu..

Tabi ki katarım canım. Ben de şimdi gidip okuyayım diyeceğim ama cesaret edemiyorum; bazen okurken falan sessizce regl oluyorum, günaha giriyorum Allahtan dün gece okuyabildim.

Tabi ki katarım canım. Ben de şimdi gidip okuyayım diyeceğim ama cesaret edemiyorum; bazen okurken falan sessizce regl oluyorum, günaha giriyorum Allahtan dün gece okuyabildim.

Allah kabul etsin.Rabbim senın yüreğini biliyor.Nasıl okumak istediğini için için..Üzülme Hayırlı Cuma lar sana ve tüm kardeşlerimize

Sevgili dua dostları annemin değerleri bugün daha da yükselmiş çaresizlik o kadar zorki allah kimseyi sevdikleri ile imtihan etmesin gözünün önünde duadan başka bişey gelmiyor insanın elinden 1 yılı aşkın süre bu duygular yaşıyoruz max 35 olması gereken değer 3200 oldu annem günden güne gözümüzün önünde eriyor yarın yine ilaç alacak bildiginiz bir çare varsa ne olur yazın anneme de duaların uza katın adı selvi allahtan bir mucize Çevrenizde duası kabul olacak kimseler varsa ne olur dua etsin allah rızası icin

Ben kalan fetih leri tamamlattim şimdi yeniden tesbih veya dua allah rızası icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…