Nehirnilin çeyizcikleri :)

Ben de arakdaşımın paşabahçeden aldığı çerezlikleri bulamadım :)
Adı yazıyorsa bulursun kuzu bizim sabunluğun altında falan vardı ama unuttum adını belki öyle yazsam çıkar adı yokmu seninkinin öyle bulabilirsin:KK53:Yataklarımızı da koysakmı fikir açısından bilemedim:KK70:

Adı yazıyorsa bulursun kuzu bizim sabunluğun altında falan vardı ama unuttum adını belki öyle yazsam çıkar adı yokmu seninkinin öyle bulabilirsin:KK53:Yataklarımızı da koysakmı fikir açısından bilemedim:KK70:
Ben de bakmadım adına canım zaten evdeler şuan bakamam :KK70: Yatakları koymak hiç aklıma gelmemişti abartı olmuş olabiler :KK53:

Merhaba
Yemek takımın tencerelerin çatal bıçak takımın çok güzel çok sade
Bornozlar çok hoş battaniye harika
Gelin pike setin çok güzel sade
Nevresim takımın güzel
Ütü aynı benimkinden ben memnun değilim ama
Hol aynanız çok hoşuma gitti

Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin hepsini :KK74::KK74:

Merhaba
Yemek takımın tencerelerin çatal bıçak takımın çok güzel çok sade
Bornozlar çok hoş battaniye harika
Gelin pike setin çok güzel sade
Nevresim takımın güzel
Ütü aynı benimkinden ben memnun değilim ama
Hol aynanız çok hoşuma gitti

Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin hepsini :KK74::KK74:
Çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim daha güzelleri size nasip olsun inşallah:nazar::KK68:Neden memnun değilsiniz ütünüzden o_OAmin cümlemizi inşallah:nazar::KK68:

Çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim daha güzelleri size nasip olsun inşallah:nazar::KK68:Neden memnun değilsiniz ütünüzden o_OAmin cümlemizi inşallah:nazar::KK68:

Sizde benim gibi sadelikten yanasınız belli
Tavsiye üzerine aldım ama iyi açmıyor ütü yapmayı çok severdim ama memnun olmadığım için canım ütü yapmayı hiç istemiyor tabi elektronik işi şans aynısı ablamda var o çok memnun...

Sizde benim gibi sadelikten yanasınız belli
Tavsiye üzerine aldım ama iyi açmıyor ütü yapmayı çok severdim ama memnun olmadığım için canım ütü yapmayı hiç istemiyor tabi elektronik işi şans aynısı ablamda var o çok memnun...
Evet sadelikten yanayım az olsun öz olsun sade olsun soft pastel tonlarda olabilir yapımda var karışık şeylere elim gitmiyor:KK53:Bende çok severim ütü yapmayı bununla daha zevkli olur dedim ama kafam karıştı şimdi:KK51:Elektrikli aletler gerçekten şans işi o şansta bende oldum olası yoktur:KK70:

Takım olsunlar istemedim çöp kutusuyla tuvalet fırçasıyla:KK53: ve bunlarda sıvı sabunluk diş fırçalığımız:nazar::KK68:
24334974545985946960.JPG
6896997686763669093.jpg

X