Nehirnilin çeyizcikleri :)

Herkese merhabalar:KK16:O kadar çeyiz topigi gezdikten sonra o kadar alınan şeyleri gördükçe insanın kendini durdurması pek mümkün olmuyor:KK52:Henüz azıcık çeyizciklerim ama aldıkça çogalır derler belki baktıkçada çogalır:KK9:Bunlarda benim henüz yaptıgım güzel başlangıçlarım hayallerim çok güzel birşeymiş bu çeyiz alışverişi taksitler bitsinde digerine geçeyim diye sabırsızlanıyor insan:kk77::KK69:Rabbim herkese gönlündekini almayı nasip etsin :nazar:bakalım begenicekmisiniz cicilerimi maşallah demeyi unutmayalım:nazar::KK16::KK17:

Yemek,pasta,fincan takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869273
Eki Görüntüle 869274

Çelik tencere setim 4'lü :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869277

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869278

Düdüklü tencerem 6 LT:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869279

Çay tepsim,çay tabağım,çay bardağım 6 kişilik:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869300
Eki Görüntüle 869301
Eki Görüntüle 869322

Nevresim takımlarım :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869326
Eki Görüntüle 869327

Havlularım 3'lü:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869328

Tavam:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869335

Saklama kaplarım 3'lü:nazar::KK16:
Eki Görüntüle 869336

Rabbim nasip ederse inşallah ev anahtarımız:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869337

:nazar::KK69:

Herşey çok Modern çok güzel.
Korkmaz Tavanın aynısından bende de var :KK9:
Allahım utandırmasın sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. :KK16:

güle güle kullan cnm
Çok sağol canım benim cümlemiz inşallah:nazar::KK16:
inşallah hepimizin olsun canım :KK54::KK54:

senın topiğe gel ne gsötercem :KK53::KK53:
Gördüm görmem mi çok şeker tatlım bence olabilir öyle bir eksik varsa çok hoş :KK12:

canıımmm kettleda çook güzelmiş güle güle kullan çeyizlerini hepsi biribrinden güzelll :nazar: :KK16:
Sağol canımcım daha güzelleri senin olsun inşallah:nazar::13:
Nehirim ne güzel bi kettle o öyle:KK16:

Güle güle kullan canım :21:

Teşekkürederim boncuğum beğenmene sevindim daha güzelleri sana nasip olsun tatlım:nazar::KK16:
Herşey çok Modern çok güzel.
Korkmaz Tavanın aynısından bende de var :KK9:
Allahım utandırmasın sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. :KK16:
Çok teşekkürler beğenmene sevindim canım çok güzel bir tava seramik bir tek o tavam var bir de belki kısa tencerelerinden düşünebilirim korkmaz seramikte iyi gerçekten :KK12:Amin inşallah cümlemize sağlıcakla huzurla kullanmak nasip olsun:nazar::KK16:

herseyin çook güzel ve sade tercihler yapmıssınız güle güle kullanınnn :KK16::KK16:
kk ya baktıkça hep fikirlerim değişiyor kimi zaman sade kimi zamanda cıvıl cıvıl olsun istiyorumm bu karışıklık nereye kadar devam edecek acaba :18::18:

herseyin çook güzel ve sade tercihler yapmıssınız güle güle kullanınnn :KK16::KK16:
kk ya baktıkça hep fikirlerim değişiyor kimi zaman sade kimi zamanda cıvıl cıvıl olsun istiyorumm bu karışıklık nereye kadar devam edecek acaba :18::18:
Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim:KK16:evet o kafa karışlığı zaman zaman bende de olmuyor değil bir yanda düz sade çeyizler bir yanda peri masalından fırlamış gibi tatlı pembeler maviler ben tarzımdan vazgeçmedim ama araya öyle renklerde serpiştireceğim bir odamı o şekilde dekore edebilirim mesela sizde düşünebilirsiniz tarzınız neyse öncelik o ama diğer tarzlardan da mahrum kalmamak gerek sıkılmamak modaya ayak uydurmak adına:KK16:
Caanım, ben görmemişim senin çeyizini :KK17:
Pek güzel pek narinler maşallah Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin :KK16: :KK54:
Mutellam o kadar sayfa da söyledim yeni ciciler şunlar falan kaçırmışsın bak :KK9:Sağol canımcım cümlemize inşallah:nazar::KK19:

Canım çok sade, hoş süper çeyizciklerin, ev anahtarın da ayrı bir harika Allah mutlulukla kullanmayı nasip etsin canm bayıldım ben görmemiştim... :KK16::KK16::KK16:

Amin canım benim cümlemize nasip olsun:nazar:beğenmene çok çok sevindim tarzlarımız benziyor zaten:KK16:

Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim:KK16:evet o kafa karışlığı zaman zaman bende de olmuyor değil bir yanda düz sade çeyizler bir yanda peri masalından fırlamış gibi tatlı pembeler maviler ben tarzımdan vazgeçmedim ama araya öyle renklerde serpiştireceğim bir odamı o şekilde dekore edebilirim mesela sizde düşünebilirsiniz tarzınız neyse öncelik o ama diğer tarzlardan da mahrum kalmamak gerek sıkılmamak modaya ayak uydurmak adına:KK16:

mutfak konusunda bir köşe cıvıl cıvıl olsun ama tabaklar felan sade olsun diye düşünüyorum dediğiniz gibi renklerden mahrum bırakmayalım hep de beyaz olmazz :KK16::KK16::KK16:

Mutellam o kadar sayfa da söyledim yeni ciciler şunlar falan kaçırmışsın bak :KK9:Sağol canımcım cümlemize inşallah:nazar::KK19:

Amin canım benim cümlemize nasip olsun:nazar:beğenmene çok çok sevindim tarzlarımız benziyor zaten:KK16:

Evet canım görmemişim yaa :KK31:

X