Nedensiz gebe kalamamaya klomen veya Femara etki edermi

Bugün gidecem bı söyleyim ama geçen muayne etti letu kullanmıştım o rahim duvarı incelmesi yapmış dedi

Ben de 1 yıldan fazla zamanda hamile kaldım, düşükle sonuçlandı. Üzerinden 1 yıl geçti yine kalamıyorum. Hiçbir sorun yok. Gebelikten önce klomen ve iğne kullanmıştım bir işe yaramadı. Şimdi de denemeye devam diye sallıyorlar, ne ilaç tavsiye ediyorlar ne hsg ne de aşılama vs. Çok yoruldum her ay beklentiye girmekten.

Olsun canını sıkma canım zamanı vardır belki 2. İçin bazen olabiliyomus sonuçta 1 tane evladın var olmazsa bile üzülme o evladın sağlıklı hayırlı olsun gelecegi güzel olsun
Aynen öyle cok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıklı sıhhatli inşallah

Bende sizinle aynı durumdayım sanırım bizlere sebepsiz interfilite deniliyor 2 buçuk senedir çocuk istiyoruz 1 boş gebelik 1 kimyasalım var fakat kürtajdan sonra tekrar hamile kalamadım 3 ay önce hsg çekildim tüplerim açık çıktı, eşimide götürmüştüm onunda değerleri çok iyi çıktı fazlası var azı yok dedi doktor, gitmediğim doktor kalmadı sadece famera kullanmak istemedim sizin gibi yumurtam büyüyor ve Kendiliğinden çatlıyor o yüzen vücuduma extra hormon salmak istemedim, 2 gün önce komşumun akrabası olan prof. Dr murat muhcu ya sonuçlarımızı attık, hiçbir engel görünmüyor stres en büyük problemlerden biri biran önce kafandan atmalısın çocuk odaklı ilişki yapmayın dedi yaşın daha çok genç (27) senin en yakın zaman da hamilelik haberini alırım dedi senelerdir uğraşıyorum nasıl olucak kafaya takmamak bilmiyorum

sebebsiz infertilite çok zor 10 yıl çekmiş biri olarak söylüyorum. ama inanın hiç vakit kaybetmeden tüp bebek deneyin.. ben yumurta takıbıyle aşılamalarla çok zaman ve para kaybettım onlara harcıyacağım zamanı ve parayı umutları tüp bebekte kullansaydım keske

Kuzum bende 26 yaşındayım stres en büyük etkenmis ama ben 4 5 aydır daha iyiyim ne yapmamız lazım inan bilmiyorum bende nasıl bir stres bu çocuk odaklı iliskiyede girmiyoruz doktorlar banada yaşınız genc diyo eşimde 26 yaşında takmayın falan diyolar bugün doktora gittim 5 6 ay ilaç deneme hakkın var deneyelim diyo aşılamayı önermiyorum ihtimal çok düşük aşılamada eşinle iliskiye girmen gibi farkı yok diyo en son cagre tup bebek diyolarmis ama 1 2 ay daha ilaç deneyelim belki kendiliginden de olabilir falan dedi

Bugün doktora gittim 2. Kez femaraya başladım doktorda aşılama onermiyorum dedi ihtimal düşük dedi şans işi gibi bişey en son cagre tup bebek dedi ama 1 2 ay daha ilaç deneyelim belki kendiliginden de olur dedi yaşınız 26 gencsiniz falan dedi

tabii siz bilirsiniz hayırlısı olsun

Merhaba canım ben bugün doktora gittim Perşembe günü aşılama olack ama rahmin kalınlasmamis dedi onun için ne ilacı veriyor bilgin var mı sen ne kullandın

Estrofem kullandım güzelim ben 9 gün...
Doktor bana geçen ay regl bittikten sonra başlattı bu ayki reglmi olana kadar günde 3 kere içtim canım bugünde doktora gittim hala ilacın etkisi devam ediyo rahmin içi guzel dedi bı 6 gün daha kullan ama dedi bu sefer günde 2 kullan dedi bugün tekrar verdi

Doktor rahimin gelişimine göre veriyor. Ben geçen ay 9 gün günde 1 kere hep aynı saatte kullandım. Bu ay gerek görmedi doktor... Çok şükür rahim kalınlığı 6.2 gibi biseydi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…