Nedensiz gebe kalamamaya klomen veya Femara etki edermi

Banada baştan sebepsiz denilmişti. 2 yıl olmadı hamilelik. Sonra pco teşhisi aldım. Esiminde ilk testi iyiydi, 1 yıl geçince ikinci testte likefaksiyon süresi uzun çıktı

4. Klomen denemesinde hamile kalmış oldum

Eşim ve bende hiç bir sorun yokken 2 yıldır hamile kalamiyorum gitmedigim doktor kalmadi hersey çok iyi 1 kere klomen denedim 1 kere femara denedim şimdi 2. Femarayi deniyorum sizce bu ilaçları kullanmak dogrumu sonucta bu ilaclarda yumurta büyütüp catlatiyor igneyle fakat benim yumurtalarım zaten büyüyüp çatlıyor döllenmesi önemli olan dollenmicekse ilaclada dollenmiyo ne yapacağımı şaşırdım sizler nasıl hamile kaldınız
Hsg cektirdimizmi

Kuzum bende 26 yaşındayım stres en büyük etkenmis ama ben 4 5 aydır daha iyiyim ne yapmamız lazım inan bilmiyorum bende nasıl bir stres bu çocuk odaklı iliskiyede girmiyoruz doktorlar banada yaşınız genc diyo eşimde 26 yaşında takmayın falan diyolar bugün doktora gittim 5 6 ay ilaç deneme hakkın var deneyelim diyo aşılamayı önermiyorum ihtimal çok düşük aşılamada eşinle iliskiye girmen gibi farkı yok diyo en son cagre tup bebek diyolarmis ama 1 2 ay daha ilaç deneyelim belki kendiliginden de olabilir falan dedi
Doğal yoldan olucaksa hiç tüp bebek stresinede girmeyin olur inşallah herşeyin vakti var

Banada baştan sebepsiz denilmişti. 2 yıl olmadı hamilelik. Sonra pco teşhisi aldım. Esiminde ilk testi iyiydi, 1 yıl geçince ikinci testte likefaksiyon süresi uzun çıktı

Canım hayırlı olsun inşallah bende kalırım bugün sol yumurtam 18 buçuk mm sağ 15 çıktı doktora iğne vermeyin ovulasyon takibi yapıyorum dedim tamam olur devam et dedi ama testte pik görmedim görür müyüm acaba bı fikrin varmı yumurtam büyükse ovulasyonda niye cikmadi acaba

Benim de 4. Denemem inşallah bende hayırlı haberi alırım 🙏🏻

Canım hayırlı olsun inşallah bende kalırım bugün sol yumurtam 18 buçuk mm sağ 15 çıktı doktora iğne vermeyin ovulasyon takibi yapıyorum dedim tamam olur devam et dedi ama testte pik görmedim görür müyüm acaba bı fikrin varmı yumurtam büyükse ovulasyonda niye cikmadi acaba
İlaç kullanırken ovulasyon testleri doğru sonuç vermez. Sık sık doktora gidip kontrol ettirin. Keşke iğne isteseydiniz

İlaç kullanırken ovulasyon testleri doğru sonuç vermez. Sık sık doktora gidip kontrol ettirin. Keşke iğne isteseydiniz
Yarına randevu aldım tekrar canım yarın iğne isticem ya ne bileyim burda okumustum igne kimyasal yapiyomus düşük yapiyomus falan diye

Canım bugün çatlatma ignesi vuruldum sabah şimdide ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı ignedenmi acaba yarında teste devam etsem silindiğini görür müyüm acaba

X