Nedensiz gebe kalamamaya klomen veya Femara etki edermi

emilarun34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
62
18
27
Eşim ve bende hiç bir sorun yokken 2 yıldır hamile kalamiyorum gitmedigim doktor kalmadi hersey çok iyi 1 kere klomen denedim 1 kere femara denedim şimdi 2. Femarayi deniyorum sizce bu ilaçları kullanmak dogrumu sonucta bu ilaclarda yumurta büyütüp catlatiyor igneyle fakat benim yumurtalarım zaten büyüyüp çatlıyor döllenmesi önemli olan dollenmicekse ilaclada dollenmiyo ne yapacağımı şaşırdım sizler nasıl hamile kaldınız

ayni seyleri bende yasiyom cnm sen 2 yildir bense 5 yildir ugrqsiyom hic bir sorun yokken asilama denemek istemiyomusun

Bende de eşimde de sorun yoktu. Sonra hsg çektirdim. Tüpler açık çıktı. Muhtemelen çok ufak şeyler vardı spermin geçmesini engelleyen,onlar da ilaçla birlikte gitti sanırım. Hsg çektirdiğim ay hamile kaldım. Daha önce hsg çektirmediyseniz bir de onu deneyin isterseniz.. Hayırlısı olsun

ayni seyleri bende yasiyom cnm sen 2 yildir bense 5 yildir ugrqsiyom hic bir sorun yokken asilama denemek istemiyomusun
Evet artık aşılama düşünüyorum ama tutarmi umudum yok ve öğrendiğim araştırdığım kadarıyla sebepsiz hamile kalamamak uzun yıllar surebiliyormus tub bebekle hamile kalmış bu durumu yasayan insanlar

Bende aynı şeyleri yaşıyorum sebepsiz en ufak neden bulamadılar tüp bebek denedim herşeyi kenara bıraktım oda düştü artık ne yapacağımı bende şaşırdım
Canım hakkımızda hayırlısı üzülmemek elde değil Rabbim en kısa zamanda hayırla nasip etsin evlatlarımızı benimde öğrendiğim kadarıyla tub bebekle olur diye duyuyorum ama işte nasip demekki ne bileyim ya söylenecek söz bile kalmıyor

Çektirdim canım 2 ay içinde gebe kalmak çok yüksek dedi hatta doktor ama kalmadım ve hsgmi 5 doktora gösterdim hersey temiz

Pek işe yarayacağını söyleyemem size çünkü bizde 3 yılı bitirmez 4 yıl olcak bu ilaçlar elbette yumurta büyütüyor sonra iğneyle çatlatılıyo felan ama bunu kendi yumurtaların kendi başına yapabiliyor sa hiç önermem çünkü hormon yüklüyorsunuz kendinize açıkçası eğer eşiniz test vermediyse versin eğer yok onda da bir sıkıntı çıkmadı diyorsanız ozaman nasip gerçekten bu işler nasip canım artık ben buna inanıyorum yani biz kendimizi de yırtsak vaktini bekliyor demek bizim denemediğimiz şey kalmadı

Bende de aynı sorun var her ay düzenli regl oluyorum yumurtlma görüyorum çatlıyor ama gebelik oluşmuyor hiç bir sorun olmadığı halde ama Instagram da mfk diye doktor var en son olmazsa temmuz da onu denemeyi düşünüyorum onunla çok gebe kalan var bu ay da klomen kullandım aşılama olacak yarın kontrolüm var Allah'ın izniyle tutar inşallah Rabbim isteyen herkese verir

bnde 2 kere asilama yapildi ama oda olmadi

O kadar çok talihsizlik yaşadım ki o kadar pişman üzgünüm aylardır ben ben değilim bizde olur gözüyle baktık kalan embriyoları bile dondurmadık şimdi elimiz kucağımız bomboş tahtiri ilahi ne denir ki başka

rahim kalınlığına baktır canım....benim 5 senedir doktor bir sorun görmüyordu sonra gittiğim doktor testlerde bariz östrojen düşüklüğü var dedi... rahim kalınlaştırıcı ilaç kullandım.

Vallahi canım benim bür cocugum var sorunsuz hamile kaldım ama ikincisi beni çok yıpratıyor 3 yıldır olmuyor ama ben geçen yaz klomen kullandım çatlatma iğnesi vurulmadan sabah akşam içtim o ay hamile kaldım ama kimyasal olmuş maalesef

Ah canım kardeşim gerçekten maddi manevi çok zor biseymis ozelliklede sebebi yok denmesi daha çok koyuyor insana senin içinde dua ettim inşallah en kısa en hayırlı vakitte olur

Olsun canını sıkma canım zamanı vardır belki 2. İçin bazen olabiliyomus sonuçta 1 tane evladın var olmazsa bile üzülme o evladın sağlıklı hayırlı olsun gelecegi güzel olsun

Çok doktor gezdim canım devlete bile gitmedim herşey temiz eşimde öyle hiç hamilelik yaşamadım regl olup duruyorum

Amin kuzum inşallah mfk bende duydum araştırdım ama kalamayanda çok olmuş yorumları okudum bilmiyorum ya herşeyi deniyo insan bı ihtimal işte

Evet bende aynı fikirdeyim canım verende Allah alanda herşey hayrla sağlıkla olsun eşimde sadece morfoloji 2 çıktı ama kadın doğumcularda urolojide kafanıza takmayın bu sorun değil dediler yinede eşime 3 aylık vitamin verdiler promen k diye bir vitamin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…