Nedensiz gebe kalamamaya klomen veya Femara etki edermi

Banada baştan sebepsiz denilmişti. 2 yıl olmadı hamilelik. Sonra pco teşhisi aldım. Esiminde ilk testi iyiydi, 1 yıl geçince ikinci testte likefaksiyon süresi uzun çıktı

4. Klomen denemesinde hamile kalmış oldum

Hsg cektirdimizmi

Doğal yoldan olucaksa hiç tüp bebek stresinede girmeyin olur inşallah herşeyin vakti var

Canım hayırlı olsun inşallah bende kalırım bugün sol yumurtam 18 buçuk mm sağ 15 çıktı doktora iğne vermeyin ovulasyon takibi yapıyorum dedim tamam olur devam et dedi ama testte pik görmedim görür müyüm acaba bı fikrin varmı yumurtam büyükse ovulasyonda niye cikmadi acaba

Benim de 4. Denemem inşallah bende hayırlı haberi alırım

İlaç kullanırken ovulasyon testleri doğru sonuç vermez. Sık sık doktora gidip kontrol ettirin. Keşke iğne isteseydiniz

İlaç kullanırken ovulasyon testleri doğru sonuç vermez. Sık sık doktora gidip kontrol ettirin. Keşke iğne isteseydiniz
Yarına randevu aldım tekrar canım yarın iğne isticem ya ne bileyim burda okumustum igne kimyasal yapiyomus düşük yapiyomus falan diye

Canım bugün çatlatma ignesi vuruldum sabah şimdide ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı ignedenmi acaba yarında teste devam etsem silindiğini görür müyüm acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…