NEDEN YIKTI YUVAMI...NE ISTEDILER BENDEN.

Psikolojik destek almanız lazım. Hem sizin için hem de etrafınızdaki insanlar için. Bu şekilde sağlıklı ve mutlu bir yaşam süremezsiniz. En kısa zamanda mutlaka bir psikologa görünün.

Öncelikle Allah yardımcınız olsun, çok zor bir süreç..

Size yüklenmek istemem, ama oğlunuza düşkün olmanız beni burdan bile olduköa rahatsız etti. Ergen olan, bir iki sene içinde hayatını şekillendirecek bir kızınız var ve kim bilir o bunu ne kadar çok hissetti. Onun yerinde olsam asla sizinle yaşamaz, ananeyle yaşardım, net. Hiçbir çocuk daha az sevilmeyi hak etmiyor. Onun açısından bakın? Travma geçirmiş bir anne, aldatam bir baba, daha çok düşkün olunan erkek kardeş? Kimi var o genç kızın? Lütfen destek alın. Anne olmak, boşanmış oşmak, aldatılmış olmak zor. Ama dik durmak zorundasınız.

Kiziniz ergenlik çağında hatalar yapmaya çok müsait bi dönem. Ondan uzaklasmayin ve ipleri elinize alın kızınızın hayati icin bu gerekli. O sizden korkmuyor ve ne yazık ki size saygı duymuyor. Bu arada zor geldiğini biliyorum ama üzülmeyin oglunuz biraz daha büyüsün herşey rayına oturucak 18 i dolunca ve yaklaşinca daha sık gorusursunuz

Bu arada bence kiziniza erkek arkadasiyla tanışmak istediğini teklif edin en azindan kim olduğunu görün ve kızı sahipsiz sanmasinlar böylelikle kızınız da size karşı ördüğü duvarları yikabilir biraz da olsa

Eski konularından da hatırlıyorum; hep kızına aşırı tepki gösteren, kırmızı ruj sürüp face'e fotoğraf attı diye kızına yollu muamelesi yapıp ortalığı ayağa kaldıran biriydi. Oğluna sarılıp uyuması da zıt yönde ayrı bir manyaklık. Aldatılmak elbette zor ama konu sahibi bu konuyu dramatize edip durdu. Benim annem de bu kadar zayıf, mızmız, her şeyi abartan biri olsa ben de sinir olurdum. Bir türlü ayağını sağlam basıp kendine gelemedi.

"Kizina yollu muamelesi yapıp.." cümlesi olmadı bence.

Mutsuz olmayi siz seciyorsunuz.
Kendinizin ve cocuklarinizin sorumlulugunu almaktan siz kaciniyorsunuz.
Evet basiniza kotu seyler gelmis evet haksizlik yapilmis ihanete ugramissiniz.
Ama basiniza gelenlere olan bakis acimiz onemlidir. Olaya ah vah olarak bakmak yerine Hayatin size sundugu seylerden ders cikarin. Gucsuz degilsiniz. Kendinize acimayin.

Kardes kiskancligi her yasta oluyor malesef kirpicim.

Nice şu kk'da en şaşırdığım olaylardan birisi senin boşanıp kendi ayaklarının üzerinde durman. Genel olarak evhamlı ve aşırı duygusal bir yapın olduğu, bir de uzun süredir ev kadınlığına alıştığın için, hayatta tahmin edemezdim boşanıp kendi hayatını kurmaya cesaret edebileceğini o yüzden tebrik ediyorum seni, bu açıdan gurur duyulacak ve örnek alınacak bir kadınsın.

Çocuklar konusunda endişelerini, üzüntünü, sevgini biraz içinde yaşamayı onlara yansıtmamayı dene. Hertürlü ilişkide iletişimin ve duyguların ön planda olması gerektiği iddia edilen bir çağdayız o yüzden tuhaf gelebilir bu önerim ama senin durumunda işe yarayacaktır. 1.si çocukların tam ergenlik çağında sen ne kadar sever , üzerlerine düşersen o kadar kaçar, ne kadar cool durursan o kadar sana yaklaşırlar bu dönemde. Zaten oğluna bu kadar düşkünken onun babada kalması, kızın sende kalması bu durumu açıklamıyor mu? Kızın belli ki seni çok seviyor sen ne kadar anne-kız ilişkisi kuramadık desen de. Çocuklarına babalarını şikayet etme, onların yanlarında sanki heran kapıdan içeri malum kadın girecekmişçesine güçlü ve neşeli görün. Öyle bazaya yatıp kalmayın, eve kutu oyunları, playstation, iskambil vs. Beraber oynayabileceğiniz oyunlar al, sirekli bir aktivite içinde olun oğlun sen kızın bir aradayken. Buarada 7/24 ders çalışılarak hazırlanılmaz sınava kızını ders çalışması gerek diye aktivitelerin dışına itme, mesela o da seninle tatile gelebilir 1 haftalığına hiçbirşey kaçırmaz.

Canım eski konumu çok iyi biliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam eşin oğlunun kurs arkadaşının annesi işe aldatmıştı. Sen oteli arayıp teyit etmiştin. Adam inkarcıyı iyi sadece lobide oturduk falan. Hatta o rezil kadının evine gidip sitesinde rezil etmiştin, çok da iyi etmiştin.
Canım bence öncelikle kızına ters çıkma. Ters teper. Sadece arkadaşlarını tanımaya çalış. Enes midir nedir onunla konuş mesela. Kızından daha makul karşılayacaktır isteklerini. Oğlum dersin son yaşadıklarım malesef beni bayağı yıprattı, psikolojim biraz bozulduğu için kızımla yeterince ilgilenemedim. O da hakkı olarak beni suçluyor. Sena'ya malesef son zamanlarda söz geçiremiyorum. Bunlar geçecek Ama şu zamanlar çok önemli. O konuda sana güveniyorum lütfen onu yanlış kişilerden uzak tut. Eve zamanında getir. Üniversite konusunda destekle. Moral ver.
Umuyorum kızınla daha sağlıklı bir ilişkin olur. Bir de bırak giysin boşver. Şimdiki gençler hep öyle. Biz de öyleydik. Herşey bir süreç.
Ama sana sınu tavsiye ediyorum. Duayı bırakma. Beddua değil dua. Allahım kalplerimizi yakınlaştır. Allahım çocuklarımı koru. Allahım kızımın da oğlumun da hayırlısı ile kendilerini kurtarmalarını. Ahlaklı olmalarını, sana dönmelerini nasip et.
Bak gerçekten şu an çocukların sadece sana acıyor. Kimse karşısında ezik bir anne görmek istemez. Sanavyaplam tanığı affedemedin, denedin biliyorum Ama olmadı. Buradaki birçok kadın gibi yapmadın. Güçlü davrandın. Devam ettir.
Sen haklıydın. Sen doğru olan taraftın. Sen yanlış yapmadın. O halde bile kurtarmak istedin çabaladın olmadı. Kızını eleştirmek yerine danış bence. Beraber sana birşeyler alın. Spora yazıl. İsyediği birşeyi beraber yapın. Saçın başınla ilgili Öneri al. Birden yapma dikkat çekmesin. Yavaş yavaş. Büyüdü o kabul et. Milletvekili bile olabilir:)

O ruj meselesinde yollu dedigim yeri bana hatirlatirmisiniz.yoksa intrrnrtte onu en az 10 erkekle cins3l iceeikle k9nusurken yakaladigimdaki tepki olmasin.

Yapicam dediklerini....cnm.tesekkur edwrim.

O ruj meselesinde yollu dedigim yeri bana hatirlatirmisiniz.yoksa intrrnrtte onu en az 10 erkekle cins3l iceeikle k9nusurken yakaladigimdaki tepki olmasin.
Kizinızın hayatını buraya dökmek zorunda mısınız ya sizi savunuyordum fakat hakliyken haksız duruma düşüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…