Gebeliğe Hazırlık Neden Olmuyor! Artık Yıpranıyorum :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Konum eski konu. Ama hortlatmışlar.
Valla ben FSH yüksekliğini ogrendigimden beri hastahaneye gitmiyorum. Daha çok psikolojim bozuluyor.
Allah sana yardım etsin kuzum

Konum eski konu. Ama hortlatmışlar.
Valla ben FSH yüksekliğini ogrendigimden beri hastahaneye gitmiyorum. Daha çok psikolojim bozuluyor.
Allah sana yardım etsin kuzum
Olur mu gitmeden. Ben hala ilaç kullanıyorum kullanmaya da devam edecem gibi duruyo. En son gebelik testi için gittim olumsuz olunca dr gebelik istiorum dedim ilacı normalde sabahları 1 tane iciyodum s8mdi haftasonları iki tane iç dedi. Bu ay bakalım gelecek mi nazlı bebek

Allah hepimizin yardimcisi olsun bizde cocuk istiyoruz bu 5. Deneyişimiz olmadi dr gttm mantar enfeksiyonu var ddi ilaclarmi kullandm bu ay nolucak bilmiorm adetime 8 gun var ins olmustur iliski sıklıgından mı baska bi problem mi var bilmiyorum canim cok sklmaya basladi allahm hepimze nasip etsin

Bence sen bu yakın zamanlar içerisinde gebe kalırsın gibime geliyor. İnşallah da yani öyle olur

Bence sen bu yakın zamanlar içerisinde gebe kalırsın gibime geliyor. İnşallah da yani öyle olur
Ağzın bal yesin canım benim inşallah isteyen herkese nasip etsin rabbim

Folık asıte basladınız mı. Bırde ılıskı sıklıgınız az geldı bence bırgun durup bırgun yapın adet bıtımı hemen baslayın. Çörekotu bal karıstırıp yeyın. Ovulasyon suresı kısa oldugu ıcın kacırma olasılıgınız yuksek benım abımlerın uc yıl sonra kendılıgınden oldu olmuyordu. Umudunu kaybetme bırde su adet bıtıs baslangıc fılan takıp etme kafan rahat olsun ben sılmıstım onları akısına bırak bence sorun olsa doktor ılac verırdı.

6 aydır düzenli olarak folik asit kullaniyorum hayıt tohumu kullanıyorum. Valla iliski duzeni kafamiza gore gidiyor. Akisina birakmaya çalışıyoruz artık hayırlısı sağol canım benim

canım yaaa ne güzel yazmışsın kesinlikle kafada bitiyor ilk gebeligimde bende olmuyorsa bi tatile çıkalım gelelim ozaman düşünürüm dediğin ay olmuştu kızım şuan 4 yaşında 1 yıldır yine istiyorum.bi kimyasal gebelik yaşadım 8 ay önce hala bisey yok rabbimin takdiri bu ay sogan suyu içtim 9 gün bakalım her şeyin bir zamanı var umudumuzu kaybetmeyelim

soğan kurunu adet bitiminde baslayip 15 gün yapiyorsun kuzum genelde bu şekilde oneriyorlar

biliy
soğan kurunu adet bitiminde baslayip 15 gün yapiyorsun kuzum genelde bu şekilde oneriyorlar
evet öyle başladım ama 6. günden itibaren şeffaf akintim cokk fazla olunca yumurtlamam oldu zannedip bıraktım.belki bebek vardır diye bat 8 nisan bakalım inşallah hayirlisi ile adetim gecikirde hamile kalırım

6 aydır düzenli olarak folik asit kullaniyorum hayıt tohumu kullanıyorum. Valla iliski duzeni kafamiza gore gidiyor. Akisina birakmaya çalışıyoruz artık hayırlısı sağol canım benim
Çok ayıptır söylemesi ama söylemek zorundayım hamileler de bunu doğrulayıp yalanlayabilir benim hiçbir bilgim yok okudum sadece oral sex hamileliğe engelmiş bilginiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…