NEDEN İYİ İNSANLARIN AŞK HAYATI İYİ GİTMEZ

Yaptığın onca iyiliğinin karşılığını göremeyince ve nice kötü insanların el üstünde tutulduğunu görünce (eşine kötü davrananlardan bahsediyorum) neden kötüler kazanıyor diye düşünüyor insan.

İyi olduğunu varsayarak yazıyorum öyle dediğin gibi özgürlüğüne çok düşkün insandan eş olmaz 🙅🏻‍♀️

Zorlar evlenirsin eve gelmez bekar gibi takılır sorumluluk istersin bana karışamazsın yok huzur vermiyorsun der der durur, böyle evlilikler var.

Şarkıcı Haticenin ‘aile gibi yaşayalım dedim’ diye bir repliği var şuan komedi gibi kullanılıyor ama onun da eski eşi özgür ruhlu biriymiş Hatice diyor ki ‘ evliliğin getirdiği bir takım sorumlulukları görmek istedim ayak uydurmadın’ diyor.

Yani kurtulduğuna sevin zorlama sorumsuz erkekler hoşuna gidiyorsa sadece takıl evlenme sakın, kendi iyiliğin için Allah koruyor seni zorlama derim

O ne biçim başlık öyle?

Okuyan kişilere de kodlama oluşturdunuz ve saçma sapan bir inanç.

Hem iyiliğiniz kime göre neye göre?

Belki adamın üzerine öyle çok düştünüz ve kontrol ettiniz ki, evlenince yaşayacaklarını düşünüp vazgeçti.

Bunların hepsi, eşleri hayatın merkezine koymaktan kaynaklanıyor.

İyi olduğunu varsayarak yazıyorum öyle dediğin gibi özgürlüğüne çok düşkün insandan eş olmaz 🙅🏻‍♀️

Zorlar evlenirsin eve gelmez bekar gibi takılır sorumluluk istersin bana karışamazsın yok huzur vermiyorsun der der durur, böyle evlilikler var.

Şarkıcı Haticenin ‘aile gibi yaşayalım dedim’ diye bir repliği var şuan komedi gibi kullanılıyor ama onun da eski eşi özgür ruhlu biriymiş Hatice diyor ki ‘ evliliğin getirdiği bir takım sorumlulukları görmek istedim ayak uydurmadın’ diyor.

Yani kurtulduğuna sevin zorlama sorumsuz erkekler hoşuna gidiyorsa sadece takıl evlenme sakın, kendi iyiliğin için Allah koruyor seni zorlama derim
Herkes kısıtlanmak istemez özgür olmak ister. Sonuç olarak kimse kimseyi eve bağlamıyor bağlayamaz öyle bir hak yok muhakkak. Bende gezmeyi severim arkadaşlarımla buluşmayı severim ama tabi dozunda. Zaten öyle aşrı boğan sıkan biri asla değilim ama karşı taraf evet fazla özgürlüğüne düşkün yani kafa nereye o oraya. Burada ki çoğunluk yazmış adamı çok boğduysan diye vs. alakası yok. Onların eşleri ve kendileri sanırım kafalarına göre takılıyor. Herkes istediği saatte eve giriyor çıkıyor. Kafalarına göre tatillere yurt dışlarına gidiyor. Şaşırdım kaldım. Benim çevremde ki çiftler bu şekilde değil. Birlik beraberlik çerçevesi içindeler boğmadan sıkmadan.

Merhabalar 3 yıllık bir aşk hayatım bitmek üzere, belki de bitti. Sebep karışmışım, söylenmişim. Eşyalar düzüldü aileler tanıştı teklif edildi her şey oldu fakat sırf bu sebepten dolayı bitiyor. Neden çünkü çok özgür olmak istiyor kafasına göre gidip gelecek kafasına göre hareket edecek. Evliliklerde böyle bir dünya yok. Tabi ki de herkesin kendine ait özel bir alanı olacak, arkadaşları olacak ama bu istiyor ki hiç bir laf edilmesin. Çok üzgünüm çok.
Başlık çok alakasız olmuş.uygun değilmişsiniz bu kadar aslında dramaya gerek yok.nasip değilmiş.

X