NEDEN İYİ İNSANLARIN AŞK HAYATI İYİ GİTMEZ

evlilik kafasına gırememiş olabilir kısıtlamak değilde özel alanına çok girildiği zaman en iyi evliliklerde biter o sorumluluk başka bişey erkekler korkar kadın olarak bende korkarım yani

Ne sıklıkta gidiyodu?
Haftanın 3 akşamı gittiği de oldu 1 akşamı gittiği de. İşin içinde alkol de olunca kendini biliyor abartmıyor ama geç gelme olayında insanın aklı kalıyor başına bişey gelecek diye. Tamam şuan evli değiliz ama gecenin 3 de gelen eş hoşuma gitmiyor. Kırk yılın başı olur amenna. Vakitli gidip vakitli gelsin istedim hep.

10 yaşında çocuğu olan adam neden hala özgürlük peşinde anlamak zor. Kaç yaşında bu adam?
41 yaşında. Bende her şeye ayak uyduran eğlenceli biriyim. Sürekli aklında arkadaşları olması can sıkıcı açıkçası. Birde herkesin her şeyine koşmaya çalışıyor.

41 yaşında. Bende her şeye ayak uyduran eğlenceli biriyim. Sürekli aklında arkadaşları olması can sıkıcı açıkçası. Birde herkesin her şeyine koşmaya çalışıyor.

Bu yaştaki adamlar genelde ev kredisi olur. Çoğu eşinin dizinin dibinden ayrılmaz.

normal. ben de bitirirdim. esimle tanistiktan 4 ay sonra evlenmeye karar verip 1 yıl sonra evlendik. esimin çok rahat bir hayatı vardı. adama birden bırakacaksın bu hayatı diyemezsin. ben saldım valla. mutsuz koca istemedim cünkü. esime güveniyordum o yüzden arkadaslarıyla gecirdiği zaman beni hiç rahatsız etmedi. erkekler zaten evliliği bir kısıtlanma olarak görüyor. bir de böyle baskı yaparsanız gayet normal yani kaçar. benim esime su an arkadasları yalvarıyor yine de gitmiyor. adam ev kedisi oldu çıkmıyor evden 😂 cünkü evlendikten sonra kendi kendine tecrübe etti ve gördü ki evde huzur var. ama siz daha evlenmeden bu kadar baskı yapınca adam da evlendikten sonra bir huzur ihtimali görememis.
Ama ben baskı yapmadım ki sadece eve çok geç geldiği zamanlar ki ve alkol olayında ki rahatsızlığımı dile getirdim. Alkol olayına karşı değilim çok fazla bende oturup eşlik ettiğim zamanlar oluyor. Yeri geldi oda beni kısıtladı erkek geç gelir ama kadın gelemez gibilerinden. Sonuç olarak anne olan bir kadın zaten ne zaman geleceğini bilir.

Bir de ikinizin de ‘iyi’ olduğunu düşünürsek yine mutlu olabilirdiniz.

Bu iyi olmakla değil uyumlu olmakla ilgili bir konu. Yeter ki olsun nasıl olursa olsun denilen ilişkilerde ya evlenmeden hemen önce ya evlendikten hemen sonra bunlar yaşanıyor zaten. Sonra vay efendim ben çok iyiyim neden böyle oldu. Ne alakası var..
Uyum var uyumda sıkıntı yok. Sadece fazla özgür olmak istemesi ve karşı tarafın yaptığı iyilikleri göz ardı etmesi can sıkıcı oluyor.

Zaten artık erkekler tripli erkekler nazlı hemen küsüyorlar hemen alınıyorlar. Evet hatasını anlamıyor hata dediğim de kendinin ne kadar arkadaş düşkünü olduğunu görmüyor. En basiti şu örneği vereyim. Yemek yerken bir arkadaşı arasın bir şey için çağırsın hemen apar topar herkesi masada bırakıp gidebiliyor
Amaaan boşver bu adamı. Nikahta arkadaşı arasa gider.

Ama ben baskı yapmadım ki sadece eve çok geç geldiği zamanlar ki ve alkol olayında ki rahatsızlığımı dile getirdim. Alkol olayına karşı değilim çok fazla bende oturup eşlik ettiğim zamanlar oluyor. Yeri geldi oda beni kısıtladı erkek geç gelir ama kadın gelemez gibilerinden. Sonuç olarak anne olan bir kadın zaten ne zaman geleceğini bilir.
he o zaman farklı tabii ki. bence boşverin gitsin. bencil biri belli ki

evlilik kafasına gırememiş olabilir kısıtlamak değilde özel alanına çok girildiği zaman en iyi evliliklerde biter o sorumluluk başka bişey erkekler korkar kadın olarak bende korkarım yani
Sorumluluktan kaçtığını düşünüyorum çünkü öyle kısıtlama bir durumum yok. Sonuç olarak benimde arkadaşlarım var bende görüşüyorum. Çalışıyorum iş arkadaşlarım ile akşamları çıkabiliyoruz herkesin kendine ait bir hayatı var tabi ki. O sadece kafasına göre hareket etmek istiyor. Bende bu durumdan pek hoşlaşmıyorum açıkçası

Sorumluluktan kaçtığını düşünüyorum çünkü öyle kısıtlama bir durumum yok. Sonuç olarak benimde arkadaşlarım var bende görüşüyorum. Çalışıyorum iş arkadaşlarım ile akşamları çıkabiliyoruz herkesin kendine ait bir hayatı var tabi ki. O sadece kafasına göre hareket etmek istiyor. Bende bu durumdan pek hoşlaşmıyorum açıkçası
kafasına göre hereket ,mesela nedir? Kaçar çoğu erkek , adamlar kaçmıyor bi tek alfalar

Böyle adamlar evlenmesin zaten, evliyken bekar hayatı yaşayacaktı ve siz evde oturup yolunu gözleyecektiniz. Hayırlısı olmuş, boş yere üzülmeyin.
Aynen kafalarına göre. Köşe yastığı misali orada dursun her şeye tamam desin her şeyi onaylasın hiç ses etmesin.

kafasına göre hereket ,mesela nedir? Kaçar çoğu erkek , adamlar kaçmıyor bi tek alfalar
Mesela bugün arkadaşı ile konuştu arkadaşı iş için vs yurtdışına gidecek ve buna diyor ki hadi sende gel. Bana mesaj atıyor ben bu gece misal yunanistana gidiyorum diyor.

X