NEDEN İYİ İNSANLARIN AŞK HAYATI İYİ GİTMEZ

lfffff

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2022
34
7
Merhabalar 3 yıllık bir aşk hayatım bitmek üzere, belki de bitti. Sebep karışmışım, söylenmişim. Eşyalar düzüldü aileler tanıştı teklif edildi her şey oldu fakat sırf bu sebepten dolayı bitiyor. Neden çünkü çok özgür olmak istiyor kafasına göre gidip gelecek kafasına göre hareket edecek. Evliliklerde böyle bir dünya yok. Tabi ki de herkesin kendine ait özel bir alanı olacak, arkadaşları olacak ama bu istiyor ki hiç bir laf edilmesin. Çok üzgünüm çok.

Merhabalar 3 yıllık bir aşk hayatım bitmek üzere, belki de bitti. Sebep karışmışım, söylenmişim. Eşyalar düzüldü aileler tanıştı teklif edildi her şey oldu fakat sırf bu sebepten dolayı bitiyor. Neden çünkü çok özgür olmak istiyor kafasına göre gidip gelecek kafasına göre hareket edecek. Evliliklerde böyle bir dünya yok. Tabi ki de herkesin kendine ait özel bir alanı olacak, arkadaşları olacak ama bu istiyor ki hiç bir laf edilmesin. Çok üzgünüm çok.
Şu an üzüldüğün bu durumu ileride şükredeceksin inan bana

3 yıl sonra mi aklınıza geldi ikinizin de ? Adam bir anda elektrik çarpmış gibi bu hale gelmedi heralde ?

Bunun iyi insan olmak ile alakası yok. Baştan yanlış seçim yapıp oldurmaya çalışıyorsunuz. Hataları görmezden geliyorsunuz sonuç vakit kaybı ve kalp kırıklığı oluyor. Evlenip boşanmaktansa hiç evlenmemek daha iyi.
Herkes kendine göre bir parça iyidir zaten. Neye göre iyi insan kime göre iyi insan tartışılır.

3 yıl sonra mi aklınıza geldi ikinizin de ? Adam bir anda elektrik çarpmış gibi bu hale gelmedi heralde ?
Bir yıldır bu konu ile ilgili zaten problemlerimiz vardı. Ona ailenin öneminin daha büyük olduğunu dışarıda hayat olmadığını arkadaşların bir yere kadar olduğunu bir yerden sonra yanında olmayacaklarını anlattım durdum. Ama tabi uygulama olmayınca koptuk. Ortada çok büyük bir şey olmadığı içinde çekip gitmek o kadar emeği sevgiyi heba edip gitmek istemedim. Şimdi de kopuğuz. Oturup adam akıllı bir karara varamıyoruz. Tabi ben hala bitmesi taraftarı değilim.

Esyalar dizildi hersey hazir diye soylenirsen boyun egip kabul etmeni bekler herhalde
Nerde aksam orda sabah kafasindaysan ni bıkını ivliniyrsin diyebilirsin dislerini sıkarak
Askta köpek ceken kazanir 😬

Herkes kendine göre bir parça iyidir zaten. Neye göre iyi insan kime göre iyi insan tartışılır.
Muhakkak kimse dört dörtlük değil fakat karşı tarafa kıyamamak her dediğini yapmak üzülmesin diye uğraşmak mutlu etmek için çaba göstermek hiç bir saygısızlık yapmamak ne ailesine ne kendine vs bence bunlarda yine de iyi insanların yapabileceği şeyler. Nice kötü insanlar tanıyorum kendini saklayıp ta karşı tarafı parmağında oynatan.

Başlığa ithafen konuşayım: Size kötü bir insansınız demiyorum ama iyi insan olduğunu düşünmeyen yok ki zaten. Sizinki gibi günde kaç tane konu açılıyor herkes çok iyi ve haklı olduğunu söylüyor.

He iyi olmaktan kasıt her şeyi alttan almak, yanlışa yanlış diyememekse bu iyi bir insan olmak olmuyor. Pasif bir insan olmak oluyor. Pasif insan da aşk hayatında, iş hayatında, aile hayatında her yerde ezilir.

Esyalar dizildi hersey hazir diye soylenirsen boyun egip kabul etmeni bekler herhalde
Nerde aksam orda sabah kafasindaysan ni bıkını ivliniyrsin diyebilirsin dislerini sıkarak
Askta köpek ceken kazanir 😬
Yok yok o konuda asla söylenmiyorum. Eşya umrum da bile değil. Ama annesi söyleniyor :) haklı tabi kadın. Altlı üstlü ev kadının düzeni kaçtı neye yetişeceğine şaşırıyor.

İyi bir insan olduğun için kötü gidecek aşk hayatın başlamadan bitmiş, daha ne olsun

X