Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın tabi cnm ben hep eşime diyordum kesin kısırsın 😂😂😂 sonra hamilelik oldu kimyasal da olsa olunca adam bi rahatladı anlatamam 😂😂😂😂

Bizde tam tersi ben sorun bende sanıyordum ama onda normal morfoloji düşük çıkmıştı. Yazık kız neden öyle dedin zaten kafaya takıyorlar onlarda ama bizim gibi dışa vurmuyorlar.

Onların imtihanı da ordan olacak biz bilemeyiz doğru olanı ALLAH bilir
Evet maalesef.. hatta konu açacaktım bende bugun .. haberlerde izledim sevgilisiyle kadın çocuğunu döverek öldürmüş ve tandıra atmış elleri ayakları bağlı şekilde.. diyorum Allahım sen böyle insanlara KESK’e çocuk vermesen.. bata son 5 kaldı bakalım bekliyorum geçen ay çatlatma iğnesi oldum olmadı

Herşeyin hayırlısını,doğru zamanını isteyin Allah’tan
4 senelik evliyim 1buçuk yıllık evliyken istedik ve hamilelik oldu kaybettim o zamandan bu zamana 5 bebeğimi kaybettim farklı haftalarda kimi 4 aylık kimi 8 kimi hafta 2 de kimyasal sebep yok üstelik hiç
Benden sonra evlenen de herkes kaçıncıyı doğurdu hamileliği devam ettirmek için almadığım önlem kalmadı
Evliliğimde öyle aman aman değil artık Zaten ya nasipte yok yada gerçekten olmaması gerekiyor yada vakti var

tamam da canim soyle dudun vakti zamani varsa illa bekleyecegiz ya kimyasal olan gebeeligine gekirsek sujur et belki kolu bacagi sakat bir bebek olcakti hersey allahta bu gebelik topiklerinde 5 aylik hamile arkadasimiz cocugunu dogurmak zorunda kaldi cunku bebek gelismemis sakat heyetle dogurdu ne yazikkki anne karninda kalsaydi anne de olecejti hamile kalmak mesele degil mesele saglikli olmasi bunun icin dua et bak oglum dogdu iki hafta once her gun hastahanedeyiz isitmesinde problem var ne kadar uzuldugumu yiprandigimj bilemezsin hersey allahta saglikta sihatte kader de sinavda insan icin duaaa et ozelkikke mubarek zamnlarda yasin oku. allah iditen duyandir dua duyar illaki zamani gelince kabul olur sen calismana tefavune tevvekulune devam et gerisinj rabbime birak

Herşeyin hayırlısını,doğru zamanını isteyin Allah’tan
4 senelik evliyim 1buçuk yıllık evliyken istedik ve hamilelik oldu kaybettim o zamandan bu zamana 5 bebeğimi kaybettim farklı haftalarda kimi 4 aylık kimi 8 kimi hafta 2 de kimyasal sebep yok üstelik hiç
Benden sonra evlenen de herkes kaçıncıyı doğurdu hamileliği devam ettirmek için almadığım önlem kalmadı
Evliliğimde öyle aman aman değil artık Zaten ya nasipte yok yada gerçekten olmaması gerekiyor yada vakti var
Çok üzüldüm adına ya gerçekten çok sabır isteyen birsey allah sabır versin 😓😓 en kısa zaman da inşallah olur sağlıklı bir şekilde 🙏🙏 işte bazen olmayınca olmuyor 😓😓

tamam da canim soyle dudun vakti zamani varsa illa bekleyecegiz ya kimyasal olan gebeeligine gekirsek sujur et belki kolu bacagi sakat bir bebek olcakti hersey allahta bu gebelik topiklerinde 5 aylik hamile arkadasimiz cocugunu dogurmak zorunda kaldi cunku bebek gelismemis sakat heyetle dogurdu ne yazikkki anne karninda kalsaydi anne de olecejti hamile kalmak mesele degil mesele saglikli olmasi bunun icin dua et bak oglum dogdu iki hafta once her gun hastahanedeyiz isitmesinde problem var ne kadar uzuldugumu yiprandigimj bilemezsin hersey allahta saglikta sihatte kader de sinavda insan icin duaaa et ozelkikke mubarek zamnlarda yasin oku. allah iditen duyandir dua duyar illaki zamani gelince kabul olur sen calismana tefavune tevvekulune devam et gerisinj rabbime birak
Rabbim şifa versin inşallah vallah sadece dün çok bunalmıştım arada böyle oluyor insan konu açtığıma bile üzüldüm sonra ama dediğin gibi mesele bebek değil mesele sağlıklı doğurmak .. umarım yavrunun sağlığı biran önce yerine gelir cnm 🙏🙏❣️❣️ Çok teşekkür ederim 💕

Bizde tam tersi ben sorun bende sanıyordum ama onda normal morfoloji düşük çıkmıştı. Yazık kız neden öyle dedin zaten kafaya takıyorlar onlarda ama bizim gibi dışa vurmuyorlar.
Vallah bnde üzülüyorsam oda üzülsün dedim ama mübarek hiç takmıyordu bile bide bebek isteyen de o ama 😂😂 hayat erkeklere güzel be bacım

Doğal kuşburnu mevsimi ❣️🥰 severim bnde ve bulunduğum yerde de var baya 👌❣️

Eklentiler

• 1613604E-2CF3-4CAD-8EFE-E1E50B85A262.jpeg
    1613604E-2CF3-4CAD-8EFE-E1E50B85A262.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 32
  • DD3FF40D-EBDD-4431-81A1-6AA0EF9EB8C3.jpeg
    DD3FF40D-EBDD-4431-81A1-6AA0EF9EB8C3.jpeg
    172,4 KB · Görüntüleme: 33
Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
Ben de gebe değilim bak rahat ol 😂
Off ben de senle aynı durumdayım
10 aydır istiyorum,30 kişi gebeyim dedi arkadaş!
Bildiğin herkese laf sokasım var..
of çok kilo almışsın yalnız bu sefer falan diyesim geliyor.
Ya da oldun mu sezeryanını diyesim geliyor 🙈 doğdu mı evladın diyeceğime..
içime korkunç bi çirkef kaçtı...
kaynanan son noktayı koymuş dicem de beni de annem 39 da doşurmuş, gençmiş kaynanan 🤪
Ben saldım ya
Olacağı gün olacaktır
Ogün istesek de kaçayacağızdır
Sağlıksal bir sorun yok ise gerisi kaderdir
Düzenli koca ile sevgidir bıdı bıdı 🤣

X