Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten bebek için bu siteye takılıyorum millet birebir bizi anlatıyor herseye cevap var burda 😂 sorma ya İnan hamilelik Haberinden kusacam daha 🙄🙄
Al işte beni bekleyin de yazmış 😍
Biz buraların sövücüleriyiz 🤪 ben yumurtlama dönemi girip sövüyorum bi de adet dönemi. Şimdi yumurtlamaya da daha var ama başlığınıza dayanamayıp girip açtım okudum tutamadım kendimi yazmış bulundum 😆

Allah ım sen bize nasip eyle yarabbim sen hakkımız da hayırlı olanı ver .. bizim de olsun yavrumuz 🙏🙏 kutsal olan anneliği bize de tattır ey rahman ve rahim olan rabbim 🙏🙏🙏❣ Sen nasip etmedikçe biz ne yapsak boş .. sen bizi ginaha isyana vesvese ye düşürme rabbim .. 🙏🙏 bana ve isteyen tüm anne adaylarına nasip eyle inşallah ❣🙏🙏🙏

Ben de gebe değilim bak rahat ol 😂
Off ben de senle aynı durumdayım
10 aydır istiyorum,30 kişi gebeyim dedi arkadaş!
Bildiğin herkese laf sokasım var..
of çok kilo almışsın yalnız bu sefer falan diyesim geliyor.
Ya da oldun mu sezeryanını diyesim geliyor 🙈 doğdu mı evladın diyeceğime..
içime korkunç bi çirkef kaçtı...
kaynanan son noktayı koymuş dicem de beni de annem 39 da doşurmuş, gençmiş kaynanan 🤪
Ben saldım ya
Olacağı gün olacaktır
Ogün istesek de kaçayacağızdır
Sağlıksal bir sorun yok ise gerisi kaderdir
Düzenli koca ile sevgidir bıdı bıdı 🤣
Hiç bu duruma düşeceğimi sanmıyordum 😅 sanıyordum ki istediğim gibi olacak 😂😂😂 allahım ya .. canım bnde salıyom bu düşünceyi ama bazen gına geliyor .. dünya 🌍 bile hamile gibi 😂 kaynanam sırayı aldı da sonra ablam sonra bütün çevrem 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Önce bi durun allah olmayana versin bereket girmiş hepsine 😅😅

Rabbim şifa versin inşallah vallah sadece dün çok bunalmıştım arada böyle oluyor insan konu açtığıma bile üzüldüm sonra ama dediğin gibi mesele bebek değil mesele sağlıklı doğurmak .. umarım yavrunun sağlığı biran önce yerine gelir cnm 🙏🙏❣❣ Çok teşekkür ederim 💕
rica edrim canim klide olcak ama kimyasladan sonra diger aylar hamile kalani cok duydum insllah sende olursun

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
Bende 1 yıllık evliyken dayanamıyorum diyordum şuan 3 yıllık evli olmak üzereyim dayanabiliyormuş insan..

Ne yazık ki olmadı ameliyat geçirdim sol tüpüm ün rahimle bağlantısı kesildi.. Tüp bebek görüşmem var 2 gün sonra.. Hiç bekletme sende tedaviye başla
Demiştin bana doğru ya 😓😓 git bakalım cnm hayırlı haberlerle yazarsın bize inşallahh 🙏🙏❣️ Dualarım senle cnm

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓

Benim de tüp bebekle bir oğlum var 4 yaşında . Nisan ayında dondurulmuş embriyoyla denedik olmadı . Oğlum aşırı derecede kardeş istiyor ama normal yolla olmuyor . Maddi olarakda tüp bebek yapamıyoruz . Bugün ablamin hamile olduğunu öğrendim . Ablam adına çok sevindim . Ama kendimi için çok üzüldüm gizli gizli ağladı.

Teselli edilmek istememissin bu ister motive ister teselli ne dersen de. Bak canım herşey için sabır gerekiyor biz evleneli nerdeyse 3 yıl oluyor ve hala çocuğumuz yok. Eşim varikosel ameliyatı oldu sperm sayimizda sorun vardı rahim filmi çekildim 2 defa aşılama yaptirdim ikiside tutmadı ve sabır dilemekten başka gerçekten yapacak birşey yok ALLAH C.C ne zaman hayırlısıysa o zaman verecektir tabiki çaremiz ı arayıp gerisini TAKDİRİ İLAHİ ye birakacaz. Bir arkadaşım var onunda 7 sene mi 9 sene mi ne çocukları olmamış düşünsene bu kış tüp bebek yaptırmış tutmuş ve kadın hastalanmış öyle fena oksuruyormuski bebeğinkalbi durmuş ve almak zorunda kalmışlar sabret canım herşey düzelecek hayırlısıyla inşallah

Benim de tüp bebekle bir oğlum var 4 yaşında . Nisan ayında dondurulmuş embriyoyla denedik olmadı . Oğlum aşırı derecede kardeş istiyor ama normal yolla olmuyor . Maddi olarakda tüp bebek yapamıyoruz . Bugün ablamin hamile olduğunu öğrendim . Ablam adına çok sevindim . Ama kendimi için çok üzüldüm gizli gizli ağladı.
Çok kötü oluyor İnsan hele cevresinden hamilelik haberleri alınca .. tüp bebek için ne kadar gerekiyor ? Umarım ikinci bebek te nasip olur size 🙏💕💕 ve isteyen Herkese 🙏

Çok kötü oluyor İnsan hele cevresinden hamilelik haberleri alınca .. tüp bebek için ne kadar gerekiyor ? Umarım ikinci bebek te nasip olur size 🙏💕💕 ve isteyen Herkese 🙏

15 bin tl falan gerekiyor . Nisan ayimda dondurulmuş denedik o bile 10 bini buldu daha onun yükünü atamadık üzerimizden . Üzüldüğüm konu ben hergün aklda dua ediyorum ama ablam istemediği halde hamile .

Teselli edilmek istememissin bu ister motive ister teselli ne dersen de. Bak canım herşey için sabır gerekiyor biz evleneli nerdeyse 3 yıl oluyor ve hala çocuğumuz yok. Eşim varikosel ameliyatı oldu sperm sayimizda sorun vardı rahim filmi çekildim 2 defa aşılama yaptirdim ikiside tutmadı ve sabır dilemekten başka gerçekten yapacak birşey yok ALLAH C.C ne zaman hayırlısıysa o zaman verecektir tabiki çaremiz ı arayıp gerisini TAKDİRİ İLAHİ ye birakacaz. Bir arkadaşım var onunda 7 sene mi 9 sene mi ne çocukları olmamış düşünsene bu kış tüp bebek yaptırmış tutmuş ve kadın hastalanmış öyle fena oksuruyormuski bebeğinkalbi durmuş ve almak zorunda kalmışlar sabret canım herşey düzelecek hayırlısıyla inşallah
Öncelikle teşekkür ederim canım dün o kadar doldum ki sonra dan konu açtığıma bile üzüldüm biliyor Musun .. ama sabır çok önemli bnde geçen ay güya hamile kaldım ama Sevinç’im 3 gün sürdü ve kimyasal oldu .. tabi sonsuz şükürler olsun kürtaj ve benzeri Birseye gerek kalmadan düştü ama herkesin yaşadığı kendine zor geliyor belki yıllarca benim de olmayacak yaşayıp ve sabredip görücez .. çok üzüldüm arkadaşına allah sabır versin 😓😓🙏🙏🙏

Aynı dertten muzdarip iz hepimiz canım. İki yıl oldu olmuyor saldım gitti artık anne olmak bile istemiyorum o dereceye geldim bir yandan kayınvalide diğer yandan arkadaşlar yok mu bebek diyip duruyor olsa saklicam sanki :))

15 bin tl falan gerekiyor . Nisan ayimda dondurulmuş denedik o bile 10 bini buldu daha onun yükünü atamadık üzerimizden . Üzüldüğüm konu ben hergün aklda dua ediyorum ama ablam istemediği halde hamile .
Keşke direkt tüp bebek düşünseydiniz cnm zaten birbirine yakınmış ki rabbim istedikten sonra Hersekli olur da .. genelde istemeyen de hemen oluyor kafa rahat ya bebek Düşüncesi olmayınca oluyor İşte 🤷🏻‍♀️😰😰

Aynı dertten muzdarip iz hepimiz canım. İki yıl oldu olmuyor saldım gitti artık anne olmak bile istemiyorum o dereceye geldim bir yandan kayınvalide diğer yandan arkadaşlar yok mu bebek diyip duruyor olsa saklicam sanki :))
İki gün sonra izine gidicez İnan gidesim bile gelmiyor gözümcem hamile ve bizle gelicek memlekete oda .. aman napcaz milletin dilinden ya ☺️😂

Keşke direkt tüp bebek düşünseydiniz cnm zaten birbirine yakınmış ki rabbim istedikten sonra Hersekli olur da .. genelde istemeyen de hemen oluyor kafa rahat ya bebek Düşüncesi olmayınca oluyor İşte 🤷🏻‍♀️😰😰

Dondurulmusda daha az ilaç falan kullanıyorsun o yüzden daha iyi . Hakkımızda hayırlısı . En azından kendin hamile kalabiliyorsun bu yönden bak bir de olaya iyi bişey bu 😀😀

X