Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah kolaylık Versin Ne kadar süredir deniyorsunuz normal yollardan olmuyor mu inşallah en kısa sürede nasip olur âmin🙏🙏🙏🙏
1 yil olcak bize esimde hareket ve morfoloji sıkıntısi var ama cok okudum boyle sorunu olupta normal yollarla hamile kalan biz mi beceremiyoruz anlamiyorum her ay bekliyorum ama olmuyo😔

Hiç ummadığım insanlar bile böyle nispetler peşine düşüyo vay be nekadarda çekemiyolarmış beni diyesim geliyo.
Çok basit çok varoş hareketler
Kusulcak hareketler vallah allah ıslah etsin ya .. bnce onlar gezemiyo fazla sen gezme fotosu atınca onlar da çocuk fotosu atıyo sana nispeten ..🙄🙄

1 yil olcak bize esimde hareket ve morfoloji sıkıntısi var ama cok okudum boyle sorunu olupta normal yollarla hamile kalan biz mi beceremiyoruz anlamiyorum her ay bekliyorum ama olmuyo😔
Benim eşimde de damar genişlemesi varmış çocuğa engel olmadığı halde olmuyo cnm İnan nasip te yok ya napsak boş .. sabır da bitti bitecek .

Benim eşimde de damar genişlemesi varmış çocuğa engel olmadığı halde olmuyo cnm İnan nasip te yok ya napsak boş .. sabır da bitti bitecek .
Sizin en azindan sıkintınız yokmus en yakin zamanda olur insallah sizinde ve isteyen herkesin Rabbim hepimize tattirsin bu duyguyu🙏

Evet maalesef.. hatta konu açacaktım bende bugun .. haberlerde izledim sevgilisiyle kadın çocuğunu döverek öldürmüş ve tandıra atmış elleri ayakları bağlı şekilde.. diyorum Allahım sen böyle insanlara KESK’e çocuk vermesen.. bata son 5 kaldı bakalım bekliyorum geçen ay çatlatma iğnesi oldum olmadı
Benimde bata son 5 bakalım 3 yıllık hasret bu ay son bulur yumurta takibi yaptırdım InsaAllah olmuştur olmadıysa aşılamaya gecicez :KK43:

Kimyasal olan arkadaşlar kan değerlerinize baktırdınız mı vitamin değerlerinize falan

Kimyasal olan arkadaşlar kan değerlerinize baktırdınız mı vitamin değerlerinize falan
Ben baktırmadım bulunduğumuz yer ilçe bir hafta sonra izne gidince baktırcam hepsine .. onlara da kadın Doğum mu bakıyo acaba ?

Sizin en azindan sıkintınız yokmus en yakin zamanda olur insallah sizinde ve isteyen herkesin Rabbim hepimize tattirsin bu duyguyu🙏
Amin inşallahh cnm aslında kimyasal olmasının sebebi belki de bilmediğimiz bir sıkıntıdır .. en kısa zaman da hepimize inşallahh 🙏🙏🙏🙏💕💕

Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin ben 2 düşük yaptım suan da testlerimı yaptiriyorum 1.5 2 aya çıkacak yarın tekrar kan vermeye gidicem mahvoldu psikoljim buna da şükür diyorum beklemek zor herkes soruyor yok mu yokmu diye yok diyorum kedim var onu Sevin 😁 hele 2 düşük yaptigimi bildikleri için kocasından önce ilk hamilelik haberini bana yetistirenler yok mu bilerek yapıyorlar bende bol bol dua edip yolluyorum ne edeyim yani bu benim imtihanım Rabbim bekle diyor bekliyorum allahım bekliyorum sen anladın 😊😁😀 ben her ezberimin ardından bizim gibi bekleyen herkese dua ediyorum Rabbim hafizligimin ve kuranın hurmetine bize de versin nur topu gibi evlatlar ❤💙 amin

X