Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten bebek için bu siteye takılıyorum millet birebir bizi anlatıyor herseye cevap var burda 😂 sorma ya İnan hamilelik Haberinden kusacam daha 🙄🙄
aynen bende öyle bir arkadaşım yeni evlendi adetim gecikti dedi bana belirtilerini söyledi sen hamilesin dedim akşamı bana hamilelik testini sonrasında da kan testini göndermiş çok moralim bozuldu yağmur yağıyordu mal gibi kaldım öyle o testleri gönderince ..

aynen bende öyle bir arkadaşım yeni evlendi adetim gecikti dedi bana belirtilerini söyledi sen hamilesin dedim akşamı bana hamilelik testini sonrasında da kan testini göndermiş çok moralim bozuldu yağmur yağıyordu mal gibi kaldım öyle o testleri gönderince ..
Gerçekten çok kötü oluyor benim de arkadaşım hamile kaldı ben istediğim zaman bana söylediğinde onun adına çok sevindim tabiikide ama insana zor geliyor inşallah hepimize nasip olacak en kısa zamanda Allah’ın izniyle🙏🙏🙏

Yemek molası veriyorum vallahi buraya Yazıyım derken açlıktan öleceğim😂😂😂😂

Gerçekten çok kötü oluyor benim de arkadaşım hamile kaldı ben istediğim zaman bana söylediğinde onun adına çok sevindim tabiikide ama insana zor geliyor inşallah hepimize nasip olacak en kısa zamanda Allah’ın izniyle🙏🙏🙏
amin bu aralar daha fazla hamilelik haberi kaldıramıycam biraz uzaklaşmaya ihtiyacım var sanırım

Ayni sekilde ben de oyleyim arkadaslarim hamile hatta benden sonra evlenenler bile hamile her duydugumuda yapiyorum ama hala nasip olmadi son care tup bebek bizim icin bu surecin zor oldugunu duydukca da napcagimi hic bilmiyorum daha kotu oluyorum anliycaginiz

Canımıniçi dinleme onları. Demekki seni kendilerinden daha üstün görüyorlar ki zayıf noktanda hemen müdahale edyorlar. Öyle çok söylenirlerse Allah verdiği gibi almasını da bilir. Görüşme onlarla
Ben normalde sosyal hesaplarda bişeylerimi paylaşmam. Ama arada içimden gelir eşimle biyere gidince paylaşırım.
Dostum dediğim hatun benim bi paylaşımımı görünce 10 dkya çocuğunun fotolarını paylaşır. Ben bunu başta anlamamıştım defalarca olunca farkettim.
Görümcem sürekli çocuk paylaşımları yapar.
İşyerinde normalde konusunu açmayan insanlar kalabalık ortama girince biz büyüttük askere göndercez sen nezaman yapcan der.
Hiç demiyolar bizim istememizle oluyomu insanlar ço kacımasız...

Maşallah ya sabrın kanıtı gibisin allah sağlıkla büyütür inşallahh 🙏🙏 ama sende bilirsin ki elde değil bu duygu 😓 kendimi frenlemeye çalışıyorum ama olmuyo resmen geçecek yada olacak diyorum hep rabbim böyle uygun görüyorsa vardır bir hikmet elbet bakalım cnm inşallah bizde de olur biran önce 🙏🙏🙏
Bende cok bunaldigimda diyordum allah benimle beraber sonra acardim bir yasini şerif okurdum bütün skntim giderdi rabbim sizede cok aratmasin ons

Ayni sekilde ben de oyleyim arkadaslarim hamile hatta benden sonra evlenenler bile hamile her duydugumuda yapiyorum ama hala nasip olmadi son care tup bebek bizim icin bu surecin zor oldugunu duydukca da napcagimi hic bilmiyorum daha kotu oluyorum anliycaginiz
Allah kolaylık Versin Ne kadar süredir deniyorsunuz normal yollardan olmuyor mu inşallah en kısa sürede nasip olur âmin🙏🙏🙏🙏

Ben normalde sosyal hesaplarda bişeylerimi paylaşmam. Ama arada içimden gelir eşimle biyere gidince paylaşırım.
Dostum dediğim hatun benim bi paylaşımımı görünce 10 dkya çocuğunun fotolarını paylaşır. Ben bunu başta anlamamıştım defalarca olunca farkettim.
İşyerinde normalde konusunu açmayan insanlar kalabalık ortama girince biz büyüttük askere göndercez sen nezaman yapcan der.
😳😳 kız senin cevrendekiler de daha bir saçma gerçekten ne biçim insanlarmış ya 😡 sanki senin elinde olan birseymiş gibi pes vallah 🤔🤔

Canım benim kıyamam onlarn içleri çirkin belli ki. Görme boşver.

X