Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen valla bende aynen sizin gibiyim

Olmuyor olmuyor olmuyor ☹☹☹

Olacak inşallah gizemcik geçen sene bu zamanlar bende yıkıktım umutsuzdum ama bak şimdi.. Rabbim o an gelince herşeyi unutturuyor sanki hiç beklememişsin gibi hiç acı çekmemişsin gibi. Hamilelik öyle bir mucize ve sen olacağına inanmalısın inanki bebişin de sana tutunsun.

Bende aynı durumdayım vallah bekliyorum çabalıyorum dua ediyorum ama sonuç sıfır maalesef yine ve hersey vaktind güzel ya zaman geçtikçe heves istek bitiyor
Rabbim herkesin çocuğunu bağışlasın ama artık gebelik haberi almaktan cok yoruldum

Ah be cnm inşallah gerçekten bize de nasip olur rabbim sesimizi duysun inşallah
Doğumlar yok doğum günleri be bilim zor ya

Senin adına cok mutluyum kuzum en güzel duygu annelik duygusu bu hayatta bazen gaflete düşüyorum ama cok şükür bu güne de inşallah isteyen herkese nasip olacaktır bana da cnm

Ah be cnm inşallah gerçekten bize de nasip olur rabbim sesimizi duysun inşallah
Doğumlar yok doğum günleri be bilim zor ya
İnşallah. En yakın arkadaşım 3.ye hamile kaldı ben oğlumu kaybettikten sonra. En zoru oydu görüşmem getekiyordu ve gün gün karnı büyüyordu. Sağolsun hiç üzmedi ama ben kendim takık olduğum için üzülüyordum.
Ve doğumunada gittim O kadar zor birgündü ki anlatamam.
Oğlumla araları tam dokuz ay olacaktı gitmeseydi diye düşüne düşene bir hal oldum ağlamaktan. Zor gerçekten 3.5 yıl hamile kalamadım hamile kalıncada kaybettim ikisinide. Şimdide olmuyor anlamıyorum

Her gece isteyen, yüreği evlat hasretiyle yanan herkes için dua ediyorum ben de bu uğurda çok ağladım çok yalvardım rabbime hamile arkadaşlarım uzaklaştı benden e haklılarda benimle ne paylaşacaklardı ki tam ameliyat olacağım zaman hamile olduğumu öğrendim rabbim herkese muradını versin kimsenin kucağını boş bırakmasın Gizemm0 kk’da ne zaman yazdığını görsem inşallah mutlu haber vardır diyorum hep dualarımda olacaksınız

Ne kadar zor bir durum canım çevrende ki herkeste çocuk olması ayrı dert bide sürekli görüşmen gerekiyor ya en zoru da o sürekli kendi bebeğin geliyor aklına bende bir kimyasal yaşadım görümcemle arasında 1 buçuk ay vardı ve o doğum yaptı maşallah 4 aylık oldu sürekli bunu düşünüyorsun ama işte napcan basa gelmiş cekiyoruz rabbim nasip edene kadar da çekmeye devam

Bende herseyi yapıyorum olmuyor

Cok teşekkür ederim canım benim. Allah razı olsun ne mutlu oldum adına tam umudunu kaybettiğinde mucizen senle olmuş cok şükür
Rabbim kimseyi sınamasın bu hasretle

Cok teşekkür ederim canım benim. Allah razı olsun ne mutlu oldum adına tam umudunu kaybettiğinde mucizen senle olmuş cok şükür
Rabbim kimseyi sınamasın bu hasretle
Amiiinnn inşallah rabbim tez vakitte sizlere de versin inşallah sağlıkla sıhhatle kavuşalım yavrularımıza

kardeşimin eşi gelinimiz hamile duyduğumda o kadar ağladım ki asla kıskançlık değil kendime üzülüyorum.. doğumda yanlarında olmamı istiyorlar çok mutlu oldum aksini düşünür sanıyordum ama gelgelelim ki herkesin tebriklerinin peşindeki ''darısı sana'' ile başlayan acınası gözlerle bakışları kaldıramayacağımı düşünüyorum aklıma geldikçe mideme kramplar giriyor

Seni o kadar iyi anlıyorum ki Yeni mi hamile canım doğum ne zaman, inşallah karnında bebeğinle gitmeyi nasip eder Allah

Benim de en nefret ettiğim şey o ya kime hayırlı olsun desen hop hemen darısı basına diyorlar Off işin zor cnm allah sabır versin benim de görümce doğurdu sıra elti de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…