Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zor ama napim kiramiyorum . Şimdi ülke durumu belli gidipte gelmemek var en azından baba olacağım desin diye işte . Yoksa askerden sonra olsa daha iyi benim için. .inşallah hepimiz ikiz dördü Z üçüz dogururz bir seferde de bir daha bu stresi cekmeyiz :sampiyon:
Amin canım hayırlısıyla inşallah benim esimde kasimda askere gidecek bedelli 20 gün yapacak o gitmeden bende son defa tekrar aşılama yaptirsammi diye düşünüyorum

Benim de annemle kayınvalidem sormuyor çok şükür eşim de sıkıntı yapmıyor sadece herkesin çocuğu olunca kendimi kötü hissediyorum 😓🤔
benim eşim çok istiyor ya çıldırdı adam ama üzülmiyim diye bana çaktırmamaya çalışıyor.
çünkü onun sonuçları çok iyi çıktı

Canım benim eşim de asker çok şükür bugünede inşallah hayırlısıyla gidip gelecektir. Keşke ikiz getirsek ne güzel olur ya zor ama güzel☺☺🙏❣❣
İnşallah . İzin yapabiliyor mu eşin . Ben eşimi görmeden nefes alamam galiba . Diyorum bende gittiğin yere gelirim diye . Ama izin çok yokmuş . Kuzumu görmeden altı ay bunalım içi bunalım :KK51:

Sendeki öz güvenin cesaretin biride bende olsa ahh kocacigimin bütün ailesine çatır çatır yapistirirdim cevapları ama çocuk konusunda diğer diğer yönlerden :KK68: biri laf sokuncasaftirikligim tutuyir o an ne cevap vereceğim aklıma gelmiyor 2 gün sonra geliyor ama tabi iş işten geçiyor
ben eskiden çok üzülürdüm kimseye gıkımı çıkaramazdım hep ezilirdim.
şimdi umrumda değil valla. millet hadsizlik yapıyorsa ben de cevabını veririm

Maşallah canım Allah sağlıkla büyütsün iki yavrunu da 🙏🙏 ve bize de bir an önce nasip etsin inşallahh nasıl zor demi sabretmek ve beklemek Umarım nasip olur takmamaya çalışıyorum ama çevre mübarek çocuk yapmak için sanki dünyaya gelmişler😂😂
Amin canım Allah razı olsun, şuan ister istemez kafaya takıyorsun haklısın da.dedim ya benim 5 yıl çocuğum olmadı diye,benden sonra evlenenlerin oldu hep.özellikle aralarında konuşuyorlarmış bunların çocuğu olmuyor ya kadında sorun var ya da kocasında diye.konuşmalara bakar mısın ne kadar ayıp ne kadar günah.size ne be kardeşim.eşim askeri personel ve arkadaşlarının eşleri konuşuyor bunu kendi aralarında.ister olur ister olmaz yorum yapmak size mi kalmış.aklıma geldikçe deliririm hala.birde çocuğu olmuyo yazık gibi muameleler 😡 bunları takma kafana önüne bak yoluna bak.rabbim büyük hayırlı zamanda verecektir inşallah hepinize.daha kötü durumda olanlar,hiç evlat sahibi olamayacak olan aileler bar rabbim sabır versin.buna da şükür

İnşallah . İzin yapabiliyor mu eşin . Ben eşimi görmeden nefes alamam galiba . Diyorum bende gittiğin yere gelirim diye . Ama izin çok yokmuş . Kızımı görmeden altı ay bunalım içi bunalım :KK51:
Canım senin eşin normal askere gidecek galiba değil mi benimki uzman Çavuş yani bir ömür yapacak bu işi maalesef ve gerçekten zor oluyor🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Amin canım hayırlısıyla inşallah benim esimde kasimda askere gidecek bedelli 20 gün yapacak o gitmeden bende son defa tekrar aşılama yaptirsammi diye düşünüyorum
Yirmi gün bekle bence canım dönsün öyle deneyin . Stresten olmaz bu defada . Ah ah keşke benimkide bedelli yapsa hiç gonderesim gelmiyor

Canım senin eşin normal askere gidecek galiba değil mi benimki uzman Çavuş yani bir ömür yapacak bu işi maalesef ve gerçekten zor oluyor🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Altı ay yapacak gelecek ins . Atama olmazsa oda askerde kalacak bu gidişle . Zor ya . Bir ömür birşey oldu mu nasıl diye düşünmek

Amin canım Allah razı olsun, şuan ister istemez kafaya takıyorsun haklısın da.dedim ya benim 5 yıl çocuğum olmadı diye,benden sonra evlenenlerin oldu hep.özellikle aralarında konuşuyorlarmış bunların çocuğu olmuyor ya kadında sorun var ya da kocasında diye.konuşmalara bakar mısın ne kadar ayıp ne kadar günah.size ne be kardeşim.eşim askeri personel ve arkadaşlarının eşleri konuşuyor bunu kendi aralarında.ister olur ister olmaz yorum yapmak size mi kalmış.aklıma geldikçe deliririm hala.birde çocuğu olmuyo yazık gibi muameleler 😡 bunları takma kafana önüne bak yoluna bak.rabbim büyük hayırlı zamanda verecektir inşallah hepinize.daha kötü durumda olanlar,hiç evlat sahibi olamayacak olan aileler bar rabbim sabır versin.buna da şükür
Benim de görümcem şu an hamile ve izine gideceğiz herkes başlayacak bir şey deme ya sanki benim elimde olan bir şey kız çok günaha giriyorlar ya bile bile hemde Allah hepsini ıslah etsin gerçekten adına çok sevindim umarım tez zamanda bizede nasip olur bana ve isteyen herkese benim eşimde askeri personel bakalım hayırlısıyla yazarız inşallah buraya Allah senin sabrından bizede nasip etsin💕😘😘🥰🥰🥰

Altı ay yapacak gelecek ins . Atama olmazsa oda askerde kalacak bu gidişle . Zor ya . Bir ömür birşey oldu mu nasıl diye düşünmek
Canım inan zor oluyor çoğu kez evde olmuyorlar çocuk olsa bile tek başına bakacaksın genelde inşallah atamanız olur gerek kalmaz bu mesleğe girme ye 🙏🙏🙏

Benim de görümcem şu an hamile ve izine gideceğiz herkes başlayacak bir şey deme ya sanki benim elimde olan bir şey kız çok günaha giriyorlar ya bile bile hemde Allah hepsini ıslah etsin gerçekten adına çok sevindim umarım tez zamanda bizede nasip olur bana ve isteyen herkese benim eşimde askeri personel bakalım hayırlısıyla yazarız inşallah buraya Allah senin sabrından bizede nasip etsin💕😘😘🥰🥰🥰
Amin canım benim tez zamanda hayırlı evlatlarla inşallah🙏🏻🙏🏻 Asker eşi olmak sabır gerektirir,yani kaderimizde var sabır etmek.sabrın sonu selamet inşallah🙏🏻🙏🏻💕

Canım inan zor oluyor çoğu kez evde olmuyorlar çocuk olsa bile tek başına bakacaksın genelde inşallah atamanız olur gerek kalmaz bu mesleğe girme ye 🙏🙏🙏
İnsallahhh. Canım . İyi dayaniyorsun sen benim eşim eve gelmezse ben tek deliriyorum .

Amin canım benim tez zamanda hayırlı evlatlarla inşallah🙏🏻🙏🏻 Asker eşi olmak sabır gerektirir,yani kaderimizde var sabır etmek.sabrın sonu selamet inşallah🙏🏻🙏🏻💕
Amin inşallah canım bebeğimiz olsun artık da ❣️❣️🙏🙏🙏çok büyük sabır gerektiriyor asker eşi olmak canları sağ olsun da her şey geçici❣️❣️🙏🙏

X