Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimin sigortası var ama karsilamiyor diye biliyorum . Hem kim kalkıp Adana'ya gidecek kalacak . Gerçi kayınvalide orda ama onunda azına laf vermek istemem hiç
Tüp bebek hemen yapılmıyor eğer devletin desteğini istiyorsanız 2 defa aşılama yaotiginiza dair rapor + 23 yaşını doldurmuş olmak gerek+ sosyal güvence olması gerek eger bunlar varsa 4000 tl ama eğer bunlar eksikse devlet karşılamıyor ve 7000 tl + ilaclar tutuyormuş

Canım,benim 5 yıl çocuğum olmadı çok denedik.hiç bir sebep yokken üstelik.5 senenin sonunda şükürler olsun ki kızıma hamile kaldım,şuan 11 aylık rabbim esirgesin.ve şuan tekrar hamileyim plansız bir gebelik.inşallah bu bebeğimi de sağ Salim kucağıma alabilirim.ben bu bahsettiğin yollardan hep geçtim.benden sonra evlenen herkesin çocukları büyüdü bile.neden neden diye sorguladım hep.ama İnan bana bunda da vardır bir hayır.rabbim gerçekten hayırlı zamanda veriyor bunu unutma.geç olsun güç olmasın yeter ki.hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin herkese Rabbim. O yüzden bunları hiç kafana takma.kafana takmadığı zaman gerçekten oluyor

X