neden hep düşük

1. Genetik testler var, pıhtılaşma testleri, genetik bozukluklar vb... google.a "tekrarlayan düşük sebepleri", "yaşadığınız şehidin adı, genetik test laboratuvarları" vb yazarsanız cok daha saglikli bilgiler edinebilirsiniz.
2. Akraba evliliği buna sebep oluyor olabilir, hem anne hem baba tarafından yeterince yakin akrabasiniz.
3. Kuzene aşık olunmaz, kardeş gibi büyümüş olmanız gerekiyor.
4. Kimseye "sizin kizinizin da ileride boyle birsey yapmayacagini bilemezsiniz" diyemezsiniz, bu ögretilmesiyle alakalı, bizde akraba akrabadır, 7 göbekten önce kız alınmaz mesela.
5. Herkesin hayatı kendine, Allah kolaylık versin.

mesela ne kadar olur sızce
teşekkür ederim

Çünkü siz akraba evliliğinin zirvesini yapmışsınız. Mide bulandırıcı bir konu. Doktora anlatırsanız durumu size açıklar hatta çocuk sahibi olmamanız gerektiğini de söyleyebilir.
Ay ama siz "neyden kaynaklı bilmiyoruz" derken zaten dalga geçiyorsunuz.

4 bilinmeyenli denklem gibi çözene kadar beynim yandı. Hala bile tam doğru anlayabildiğime emin değilim. İki taraftan da akrabasınız. Muhtemelen bundan oluyor düşüklerde. Tahmin etmesi çok zor değil.
Bir erkek ve kız kardeş başka bir erkek ve kız kardeşle evlenmiş. Bunların çocukları da birbirileriyle evlenmişler işte. Resmen biyolojik olarak kardeş gibiler.

ne yapayım yanı bosanayım mı esşimi seviyorum o da benı sevıyor tıpta elbet caresı vardır severek evlendık olabılır yanı aşk bu herkes herkesın anatomisine bakıp mı evlenı DNA sına

bilsem evlenmeden önce sana sorardım böle bir sacmalık yok ben çözüm yolu ıstedım nıye bole dıe elestırı deıl
Valla istediğin kadar tepki gösterebilirsin. Akraba evliliği bana ters üzgünüm. Akrabalarıma o gözle bakmıyorum. Ve bundan da gurur duyuyorum.
Neticede aranızda kan bağı var normal mi bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…