neden hep düşük

4 bilinmeyenli denklem gibi çözene kadar beynim yandı. Hala bile tam doğru anlayabildiğime emin değilim. İki taraftan da akrabasınız. Muhtemelen bundan oluyor düşüklerde. Tahmin etmesi çok zor değil.

Allah yardımcıları olsun hıc tedavı gormusler mı acaba

Düşükler ailelerinde normal karşılanıyordu. "Akrabalardan X'in de çok düşüğü oldu ancak bak şimdi çocuğu var; bir şey olmaz vb" diye anlatıyorlardı.

2.bebeğinde doktor sorun olabileceğini düşünerek; farklı bir uzmana yönlendirmişti. Gittiler mi , bilmiyorum.

ama sonucta ihtimal Allahtan umut kesılmez

Uzman bir doktora gidip, eşinizle ortak Dna paylaşım oranınıza baktırabilirsiniz. Sayısal olarak hesaplanabilen ve yüksek risk içeren bu durumu şansa bırakmak istediğinize emin misiniz ?

Dünyaya gelecek evladınız bakıma muhtaç olursa ,eşinizle birbirinize karşı aynı aşkı muhafaza edebilecek misiniz ?

Düşükler ailelerinde normal karşılanıyordu. "Akrabalardan X'in de çok düşüğü oldu ancak bak şimdi çocuğu var; bir şey olmaz vb" diye anlatıyorlardı.

2.bebeğinde doktor sorun olabileceğini düşünerek; farklı bir uzmana yönlendirmişti. Gittiler mi , bilmiyorum.
ben sanmıyorum onların tum testlerı yaptırdıgına bılemedım

Uzman bir doktora gidip, eşinizle ortak Dna paylaşım oranınıza baktırabilirsiniz. Sayısal olarak hesaplanabilen ve yüksek risk içeren bu durumu şansa bırakmak istediğinize emin misiniz ?

Dünyaya gelecek evladınız bakıma muhtaç olursa ,eşinizle birbirinize karşı aynı aşkı muhafaza edebilecek misiniz ?
zaten tedavı surecıne başlacagız bu hafta

merhabalar eşimle severek evlendık eşimin babası ıle benım annem kardes , eşimin annesi ıle benım babam kardes yanı hala dayı cocuguyuz evlenelı 10 ay oldu evlendıkten sonra hemen hamıle kaldım fakat bebek düştü aradan 6 ay sonra tekrar hamile kaldım yine düştü sorunun neyden kaynaklı oldugunu bılmıyoruz aranızda böle bir durum yasayanlar var mı yorumlarınızı beklıyorum tesekkurler
Akraba evliliği sebebiyle olmuş oluyor olabilir mi?

ben de ole dusunuyorum ama bır cok farklı nedenden kaynaklı da olabılırmıs doktor ole soledı pazartesi sorunu arastırmaya baslıcak yanı alanında uzman bı doktor
İnşallah çözüme kavuşursunuz akraba evliliği olmasaydı iyiydi ama olmuş artık Allah gönlünüze göre versin 🙏

Siz şu ana kadar hangi testleri yaptırdınız ? Onlar bu durumu 15 + yıl önce yaşamışlardı.
hıc bı test yaptırmadım tedavıye sımdı baslıcam ılk dusukte camasır suyu vs cok oynadım kahve kola cok ıctım bundan kaynaklı oldugunu dusundum 2. düşükte cok dıkkat ettım herseye yıne dustu sorun oldugu kanaatine vardım ve ısın tuhaf tarafı hamıle oldugumu ogrenıyorum 2 haftaya kadar düşüyo

X