Neden evlilik

bizim bimin önündeki o dediğim kediyi mıncıkladım kucaklaştık koklaştık geldim:confused:kires senin burcun ne bu arada hangi şehirdeydin kuzum

yaranmak bıttı artık bende,free yasıyacam kısmetse

tabi güzelim...giy etegini elbiseni çek altına topuklu...tıngırmıngir havan batmasın emi...free olmak kadar güzel bisey var mı şu hayatta yafs

yok eltimgiller yok kaynimgiller yok kocam beni sevmiyooo ...lanet olası federaller :-) geçin bunları ya...öggg geldi...yeni bir pencere açın artık...ulaşılmaz olun hehe

:pFyz konuya baktımda yazdıkların diananın çok kekinde gözükmüyo kekine katmıyo bu kı seni , hak yola sokamadın sen bunu:p
Hahahahh :)))) demek kekinde degil :)))) yok be ,niyetim onu birşeye ikna etme falan degil veya ona birseyi empoze etmek degil, sadece kendi gotuslerimdi.....

Ama o da cok kararsız, ne bekar kalabilirim diyor, ne flört yaparım diyor ne de evlenirim diyor...

Mecburiyett sevgilimle 5.yılımız kendmizi nişan sonrasında bulduk nasıl geçti nasıl oldu anlamadık biz.mtluydk.yiaa

Ayy yok kalsın. Ev kızı nedir ya? Ev hayvanı der gibi.:KK14:
Benim çevremde daha çok sokak kızları var.:KK76::KK76:
O olur mu?
Ayy yok kalsın. Ev kızı nedir ya? Ev hayvanı der gibi.:KK14:
Benim çevremde daha çok sokak kızları var.:KK76::KK76:
O olur mu?
Ya yani ev hanımı olacak anlamında.... Yoksa kimseye ev hayvani demem kesinlikle....Bi bak istersen belki elinde vardır senin :))

:KK53:Ne yuvası fyza ya :KK53::KK53:İyiki evliyim de öyle olmadığını biliyom :KK53::KK53:Kandırmayın kızları
Ben birsey demedim, 1 2 3 tıp :))) Hani ne bileyim şimdi yaş belli bi yasa gelmiş, kendisini sevecek kendisine değer verecek beraber bir aile ortamında olacağı bir kişi isterdi diye düşünüyorum....Bu benim fikrim , Ondan duymayana kadar bilemeyiz

X