Neden böyle kaydedildim?

Ne anlamda her şey derken
Ne anlamda boşta kalmak? Yedek olarak mı

Mesela banyoya çokomastik lazım oldu. Kendisi bulamasa bile sizden istese çıkarıp verirsiniz. Ya da karısı baklava açacak diyelim ceviz kıracağı lazım baklava için sizden istedi siz hemen lak diye veriyorsunuz onun gibi işte

bütün arkadaş grubu tek tek bununla ilgili konu mu açacaksınız?
Gerçekten ne diy
Thread 'Rehberde kayıt' https://www.kadinlarkulubu.com/konu/rehberde-kayit.1487574/
Ne derdiniz var tedarikle yav bu ikinci konunuz. İkisinde farklı yazmıssınız amaç?
Kendimden bahsetmek istemedim açıkçası o şekilde açmak istedim başka bi amaç yok. Ama direkt anlatmamda bi sakınca yok dedim o yüzden düzgünce belirttm

Gerçekten ne diy
Kendimden bahsetmek istemedim açıkçası o şekilde açmak istedim başka bi amaç yok. Ama direkt anlatmamda bi sakınca yok dedim o yüzden düzgünce belirttm

e boşverin. görüşmediğiniz biri sizi ne diye kaydettiyse etti. buna kafa yormaya gerek var mı?

Gerçekten ne diy
Ha şöyle dogrularla gelin buraya. Anlaşılan flörtün seni yedek olarak kullanacak canı isteyince uzak dur!

Daha önce flörtleştiğim ancak yüz yüze buluşmadığım kişi beni rehberinde tedarik defne diye kaydetmiş. Bu ne anlama geliyor olabilir ?
Ne kadar mal mal yorumlar var ya. Gerçekten şaşıyorum bazılarının aklına. Neyse.
İki mantıklı neden var yazılmış buraya da..
1. Sevgilisi, eşi, flörtü artık her kim varsa hayatında onun yanında aradığında/yazdığında durumu kurtarmak için olabilir.
2. İğrenç ama bazı cinsel veya egosunu tatmin edecek şeyleri senden karşılayacağını düşündüğü için olabilir. Tedarik etmek kelimenin anlamı..

Böyle yaratıklara zaman dahi ayırmayın. Def edin gitsin. Ama içimde kalır diyorsanız arayıp neden böyle kaydettin ne alaka diye sorun. Ne uyduracak bakalım. Dediği hiçbir şeye de kanmayıp siktiri de çekin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…