Neden, biri, biriyle uğraşmaktan ,zevk alır ve bunu resmen, takıntı yapar neden?.?

canım ya bu kişi erkekse eğer senden hoşlanıyor falan olmasın bayansada kıskanıyor seni demekki:sm_confused:

kıskançlık ve kompleksden başka bişey değil tabiki...
işyerime ilk başladığımda hatunun teki odama geldi bir yazı istedi verdim...süzdü süzdü beni oda arkadaşıma teşekkür edip!!! gitti...o gün bu gündür konuşmuyor benimle...derdi neymiş...katın en güzel kızıymış, herkes ona hayranmış yollarına güller serilirmiş...sanırım beni kendinden güzel bulmayı yediremedi kendine...oysa güzellik göreceli kavramdır...herkese göre değişir...ki hiçbişey yapmadım ona, en küçük bir gıcıklık yok, yapsam yaptım derim...yaptıkalrım da vardır...ama ona yapmadım...şimdi...sadece aynı ortamda bulunduğumuzda laf sokmak için bir tarafını yırtıyor ya da embesil beyniyle hava atmaya çalışıyor...geçen gün sekretere asansörde!!! yurtdışı seyahati için başkan izni gerekip gerekmediğini sordu, sekretere sordu ama gözünü üzerime dikerek...şimdi sanırım benim onun yurtdışına gitmesine üzülmem kahrolamam felan lazım...ama onun gibin kompleksli olamadığımdan beklediği tepkiyi veremedim...o bana laf sokmaya devam edecek ben sinek vızıltuısı duymaya...öylelerine yokmuş gibi davranmaktan daha büyük ceza verilemez...

Bir insan diger bir insanla cok fazla ugrasiyor, her firsatda sindirmeye calisiyorsa mutlaka kendinde olmayan bir özellik o ugrastigi insanda oldugu icin yapiyordur...:nazar:

Birde her defasinda bir ise baslarken veya hayalindeki bir olayi gerceklestirmek isterken bunu kesinlikle basaramazsin diyen birileri olur etrafinda....bunu neden yaparlar biliyormusun?

Kendileri basaramicaklarini bildikleri icin seninde basarili olmani istemezler...

O yüzden ne seninle ugrasana prim ver nede basaramicagni söyleyene kulak ver..!:nazar:

Sen yolunda yürü güzelim...zemuszemus

Zaten hey heylerim üzerimde.
Bana bırak sen. Böylerlerini zevkle döferim-tatlicadiarzu-
Valla cımbızla toplarsınız parcalarını sölüm baştan:nazar:

Bu tür insanların zavallı oldugunu düşünüyorum...:icecream:

Haberim olsun:jeyyar:
Bidene de benim basimda var kendini adamdan sayan, ruhu piskopata baglamis,
cen cen oten, 7/24 sinir kupu halinde dolanan kisiliksiz kisilik aciyorum ya:nazar:
Elime gecirsem dovmek halt etmis agzini burnunu bi guzel dagiticam dislerini agzina bir bir dokecem o olacak bu isler oyle uzaktan laf gevelemekle olmaz:smiley-cool:
Neyse gene diyorum it urur kervan yurur :nazar:

cen cen oten, 7/24 sinir kupu halinde dolanan kisiliksiz kisilik aciyorum ya:nazar:
Elime gecirsem dovmek halt etmis agzini burnunu bi guzel dagiticam dislerini agzina bir bir dokecem o olacak bu isler oyle uzaktan laf gevelemekle olmaz:smiley-cool:

seninkini ben alam tatliş...
kum torbasına ihtiyacım var stres atmak için...

bazı insanlar hatta arkadşlar bazılarının iyiliğini istemiyor gerçekten
bunu anlyamıyorum ben
benim etrafımda da var 1-2 tane
ne zaman bir işe kalkışsak felaket senaryoları
aaa o iş olmaz çok zor vs
yeni bişey alsak aaa o marka iyi değil diyorlar, keşke diğerini alsaydınız bıd bıdı bıdı
bunlar beni üzüyor gerçekten, moral vermek yerine köstek olmak can sıkmak neden?
konuyla ilgili oldu mu walla emin değilim ama ne zamandır yazmak istiyordum
burası denk geldi

cen cen oten, 7/24 sinir kupu halinde dolanan kisiliksiz kisilik aciyorum
ya:nazar:

benim var bir tane başımda böyle dejenere, psikopat, süper manyak Çok üzgünüm çoook bırakıp yoluma da gidemiyorum, önümde duruyor çünkü mafoldumben
hayırlısı :1no2:

heee bir de şu geldi aklıma

ÜZDÜ MÜ SALLA GİTSİN,O SENİ EVDE UYUYOR ZANNETSİN

İt ürür kervan yürür diye boşuna dememişler
O tip insanları kaale almıyacaksın
Sen onların yaptığı kıskançlıklara fesatlıklara üzüldükçe onlar daha çok sevinecekler
Salla gitsin
Onlar sidik yarışı yapmaya devam etsinler..

hiç o yokmuş gibi davran daha çok sinirlenir valla bak. bende de var bi tane manyak sayko. böyle karşısındakinin kim olduğunu yeni yeni anlamaya yola gelmeye başladı. olsun yola gelmezse getirtirler bacım. o dinsizse sen imansız ol. daha sonra da amansız ol :1shok:

okypete canım bazen insanlara yokmuşlar gibi davranmak en güzel cezalardan biridir 'KURANI KERİM' de bile kısankanç kadının şerrinden sakının buyurulmuştur en güzeli fesat insanı hiiç muhattap almamamak.

bu konuyu açmam iyi olmuş bir yerde....konu dışında , bazı şeyler de, çözüldü.
sevindim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X