Neden, biri, biriyle uğraşmaktan ,zevk alır ve bunu resmen, takıntı yapar neden?.?

Tamamen kıskançlık ve çekememezlikten kaynaklanıyordur.
Kendine asla güveni yoktur kendisnden daha üstün ve başarılı kişleri gördüğü zamanda ne yapacağını bilemeyen tiplerdir bunlar.
Hiç kafana bile takma bu insanları.
Bırak kendi kendini yiyip dursun.

vallahi varsa kişinin komplexleri , varsa bir karın ağrısı uğraşır durur. çünkü şeffaf değildir, mutlu değildir,doğal değildir. hastalıklı bi durum yani..
kişi fesatsa mutsuz olacaktır mutsuz oldukçada saçma sapan şeylerle uğraşacaktır. bazen bizlerde o saçma sapan uğraşlara hedef oluruz..:nazar:
ne diyim ben gülüyorum artık sadece.. hayat çok dolu çok güzel çok renkli ...:1closedeyes:

ya gülemiyorum. keşke onun o saçmalıklarına gülebilsem.
ama işte yapımda bu yok.ama susup susup sanki tamam sustu vazgeçti dediğin an, bir anda harekete geçip saldırması varya deli ediyor adamı.
hoş o bence biraz sadist sanırım. bundan zevk alıyor galiba.
psikopata bağlamış bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya gülemiyorum. keşke onun o saçmalıklarına gülebilsem.
ama işte yapımda bu yok.ama susup susup sanki tamam sustu vazgeçti dediğin ana bir anda harekete geçip saldırması varya deli ediyor adamı.
hoş o bence biraz sadist sanırım. bundan zevk alıyor galiba.
psikopata bağlamış bence.

eee işte anlamışsın kişiliğinişakkıdı
sence bu tarz bir insanın yaptıklarını takmak mantıklımı canım...
boşver sen,dediğim gibi keyfini çıkar,demekki sende ne cevherler varki deliriyor arkadaşkaydirigubbakcemile3

benimde başımda böyle bişi var
arada laf dokundurup gidiyordu-daha önceden
daha önce bu kişiyle arkadaştık.neyse,düşündüm ki ona laf söylesem,biliyorum ki
onda lafların en kötüleri mevcut.bana cevap verecek veya vermeyecek
her iki durumda da ben sinir olacağım.
hiç umurumda değil artık ve oldukça komik görünüyor gözüme
ve tamamen kıskançlıktandır durumunda
çekememezlik neler yaptırıyor insana

Malesef insan hayatında karşılaşabileceği en sinir bozucu tiplerdir bunlar...
Hayattan ne istediğini bilmez, yaşı ve yaşam tecrübesi ne olursa olsun
mutsuz, hazımsız, ne kendisine ne de çevresindekilere zerre faydası
olmayan hasta tiplerdir.:nazar: Trübünlere oynar, melek gibi görünür, sinsidir.
Kartları açık oynayamayacak kadar acizdir çünkü...
Ne mi yapacağız böyle tiplere, tadli nın dediği gibi
İt ürür kervan yürür deyip, görmezden geleceğiz.:lepi:
Her ne kadar önemsenmemekten bile pay çıkaracak olsa bile...
Lafa bakacağız lafmı, söyleyene bakacağız adam mı...
Her ikisi de olmadığına göre vız gelip tırıs gidicek bu kişiliksizler hayatımıza

şimdi şöyle oluyor;
nus ile uslanmayanı etmeli tekdir,
tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
sen güzel ellerini pisliğe bulama bana göster
ben kafa göz girerim:)

vereyim canım. bir ara bunu görüşelim senle yalnız.adını vereyim sana.:jeyyar:

kişisel hırslar insanın yeteneklerini aşınca böyle oraya buraya sardıran kişiliklerin ortaya çıkması normal diye düşünüyorum ben, çünkü çevremde de çok var bu yaratıklardan...

yapılacak şey aynı seviyeye inmemeyi başarabilmek sanırım kaydirigubbakcemile

okyim petem karemela sepetim ben dışardan bakmayı öğrendim . dışardan baktığında sende görebilirsin. bazen insan kendi güzelliğinin ,sahip olduu güzelliklerin farkına varamıyor..
sen kendinle barışık ve huzurlusun . ama karşındaki huzursuzsa ve sende ki güzellikleri görüp kendi eksiklikleri daha çok rahatsız ediyorsa seninde huzursuz olmanı ister..
işte bu yüzden ben artık gülüyorum sadece.. bana her negatif yaklaşım yaşadığım güzellikleri hatırlatıyor ve mutlu hissediyorumzemuszemus:içelim:

okyim petem karemela sepetim ben dışardan bakmayı öğrendim . dışardan baktığında sende görebilirsin. bazen insan kendi güzelliğinin ,sahip olduu güzelliklerin farkına varamıyor..
sen kendinle barışık ve huzurlusun . ama karşındaki huzursuzsa ve sende ki güzellikleri görüp kendi eksiklikleri daha çok rahatsız ediyorsa seninde huzursuz olmanı ister..
işte bu yüzden ben artık gülüyorum sadece.. bana her negatif yaklaşım yaşadığım güzellikleri hatırlatıyor ve mutlu hissediyorumzemuszemus:içelim:

evet. huzurluyum ve o bu huzuru bozmak için devamlı uğraşıyor.
neden yook.
fazla tanımıyor. hatta nerdeyse hiç. diyolog sıfır .ama takmış bir kere. uğraşacak sonuna kadar.
oda bununla besleniyor demek gıdası bu. yazıklar olsun . ne diyeyim başka.

okypete varyaa tam üstüne bastınnnn aynen sarı şekerim bendede var böle baş belası hemde 1 değil 3 kişiler türedikçe türüyorlar kaydirigubbakcemile3 amaa bende çalıkuşununda dediği lafı tuttum ve artık onu uygulamaya karar verdim.. belki görmüştürsünüz günlükte yazdıklarımı yakında elime saz alıpp atışmaya başlicaktım kaydirigubbakcemile3 Fakat artık o kişilerin yazılarını okuyup inceleyip düşündümde henüz şu çağdalar gamyoncuiremsu ve izlerken öyle güzel eğleniyorumki aynen böle oluyorumnaniknanik dedimya tatlım boşver takma sen elbet birgün büyücek bu kişilikleri bozuk henüz büyümemiş psikolojisi bozuk arkadaşlar..
iyiki tesptit etmişşisin iyiki biliyorsun kim olduklarını ya benim gibi sonradan öğrenip arkadan kuyu kazdıklarını bilseydin?? canım cicim diyip diğer tarafda canın çıksın deselerdi dahada üzülmezmiydin?? bu kişilerin hazımsızlığı var bu kişilerin çekememezliği var bu kişilerin yaralıtışlarında bi kıskançlık söz konusu olduğu için böyle gelmiş böyle gidiyorlar iştee boşveeeeeer sen izlemeye devam et napalım alsınlar ellerine bi soda hem içsinler hemde çekmeleri için bi çanak taktırsınlarr :kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
okypete varyaa tam üstüne bastınnnn aynen sarı şekerim bendede var böle baş belası hemde 1 değil 3 kişiler türedikçe türüyorlar kaydirigubbakcemile3 amaa bende çalıkuşununda dedii lafı tuttum ve artık onu uygulamaya karar verdim.. belki görmüştürsünüz günlükte yazdıklarımı yakında elime saz alığpp atışmaya başlicaktım kaydirigubbakcemile3 Fakat artık o kişilerin yazılarını okuyup inceleyip düşündümde henüz şu çağdalar gamyoncuiremsu ve izlerken öyle güzel eğleniyorumki aynen böle oluyorumnaniknanik dedimya tatlım boşver takma sen elbet birgün büyücek bu kişilikleri bozuk henüz büyümemiş psokilojisi bozuk arkadaşlar..
iyiki tesptit etmişşisin iyiki biliyorsun kim olduklarını ya benim gibi sonradan öğrenip arkadan kuyu kazdıklarını bilseydin?? canım cicim diyip diğer tarafda canın sıksın deselerdi dahada üzülmezmiydin?? bu kişilerin hazımsızlığı var bu kişilerin çekememezliği var bu kişilerin yaralıtışlarında bi kıskançlık söz konusu olduğu için böyle gelmiş böyle gidiyorlar iştee boşveeeeeer sen izlemeye devam et napalım alsınlar ellerine bi soda hem içsinler hemde çekmeleri için bi çanak taktırsınlarr :kahve:
evet canım. baştan anladım o kişiyi. tespit ettim. zaten her an tetikteydim.
bekliyordum bir sakinlik dönemi oluyor ,sonra birden tekrar aynı şeyler. .
anladım ki bundan zevk alıyor.
ama şu var. susuyorum, susuyorum. ama bir an gelecek .
feleğini şaşırtacağım. okynin birde o yönünü görecek
az kaldı.
geri sayım başladı. 8 7 6 .....:nazar:

bütün suçların baş kaynağı kıskançlıkmış canım, ama unutma kötü insanlar kazdıkları kuyuya kendileri eninde sonunda düşer,ve Güzel Allahım kıskanılana daha da çok verirmiş,eminim sana ne kadar laf soksada çevrenizdekilere kendini rezil ediyordur, çünkü 3. gözler inan her şeyi fark ediyor.

Kendini, kişiliğini ortaya koymaktan bu kadar aciz bir tiple;
hiç canını sıkmamalısın okypetem. Bırak o bildiğini yapsın.
Çünkü bir laf vardır : Bildiğin yanıldığına yetmez diye...
Seni tahrik ederek birşeyler yapmanı bekliyor bu belli.
Gelip birşeyler söyleyip sonra sinsice beklemeye çekiliyor.
Tarzı bu ise; anlayacağı dilde elbette çok kabacadır.
Ya onun dilinden konuşup cevabını vereceksin, ya da
yoksayıp hiç oralı olmayacaksın.

az kaldı.
sarı bonbonumm allah aşkınaa ne takıyorsun böyle kişilikleri yaa bak bende umursuyordum ama anladımki ve öğrendimki daha bebeklerrr işte boşuna demiyorlar okulda sadece ders öğretiyorlar hayatı ve nasıl davranıcağını öğretmiyorlarr ee bunlarda öğrenmemiş bellikiii geri sayımın yaklaştığüı gün haber ver birliktee feleğini şaşırtırızz karadeniz hatunuyumdur vesselamm kötükedihüso​
bütün suçların baş kaynağı kıskançlıkmış canım, ama unutma kötü insanlar kazdıkları kuyuya kendileri eninde sonunda düşer,ve Güzel Allahım kıskanılana daha da çok verirmiş,eminim sana ne kadar laf soksada çevrenizdekilere kendini rezil ediyordur, çünkü 3. gözler inan her şeyi fark ediyor.
heyytt beee varmı başka söze hacettttŞeniz​

Yok sayıp hiç oralı olmasın daha çok kuduru başını yer o zaman ama yinede inşaAllah Rabbim akıl fikir versin onada

Kendini, kişiliğini ortaya koymaktan bu kadar aciz bir tiple;
hiç canını sıkmamalısın okypetem. Bırak o bildiğini yapsın.
Çünkü bir laf vardır : Bildiğin yanıldığına yetmez diye...
Seni tahrik ederek birşeyler yapmanı bekliyor bu belli.
Gelip birşeyler söyleyip sonra sinsice beklemeye çekiliyor
.
Tarzı bu ise; anlayacağı dilde elbette çok kabacadır.
Ya onun dilinden konuşup cevabını vereceksin, ya da
yoksayıp hiç oralı olmayacaksın.
alkisalkisalkis
kulak ver bu mesaja sarı şekerimm​

az kaldı.

demek arada bir nükseden psikolojik rahatsızlıkları var :nazar:
yapıp edip böyle sinsi gibi köşede pusuya yatanlardan hiç hazzetmem, bir gün bulur belasını :kahve:

Son düzenleme:
okypete unutma tatlım boşuna demiyorlar okulda sadece ders öğretiyorlar hayatı ve nasıl davranıcağını öğretmiyorlarr ee bunlarda öğrenmemiş bellikiii.. ve ayrıca tuçe'yede katılıyorum sinsi gibi köşede pusuya yatanlar çoook varrr dikkat etmek gerek...

X