ne zaman doktora gidicez

ozturyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2007
439
3
43
kızlar sizi bi sorum var, maulum subat anneleri teker tekr dogurmaya basladi. marttan sonra sira bizde...biliyrm belki erken ama ogrenemkde fayda var...

benim sorum biz doktora suyumuz geldiginde mi gidicez, yoksa sancilar basladıgında mi gidicez. bazı kadınlar evde sabredebildigin kadar kal hastane cok stresli dıyo. kımısıde ılk sancı geldıgınde hemen gıt evde daha panık olursun dıyooo.

sızın bı fıkrınız varmı bu konuda

canım deneyimli olanlar
sancılar düzenli sıklaşınca gidin diyorlar
hastanede çekmek çok daha zormuş
ama inan ben de o anı yaşamaktan çok korkuyorum
allah yardımcımız olsun inşallah...

ben simdi okudum bi yerde. su geldimi hemen gidin diyorlar ama ilk sancida gitmeyin biraz sabredin duzenlessin diyorlar. ayy simdiden kendimi evin icinde dusunuyorumda....offf offf

suyun gelınce degıl.
sancıları her 4 veya 5 dakıka bır olcuyorsun duzenlı oluyorsa

suyu beklemıyorsun gıdıyorsunnn...

şubat sonunda randevumuz var mart ayında da her hafta görüp nst ye bağlıycak bunun dışında nişan gelmesi yani hafif kanlı sıvının gelmesi yada suyun gelmesi durumunda vakit kaybetmeden gelmemi söyledi bakalım kontrollerde tekrar konuşuruz...

ben de son ayda her hafta kontrol var diye biliyorum
allah hepimizi sağlıkla kurtarsın...

evet bende marttan ıtıbaren her hafta gıdıcem doktora sımdı de 2 haftada bı gıdıyrummm. bu nst hakkında bılgısı olan varmı sancının sıklıgını mı olcuyor sadece

canım senden doktorun subat ın sonunda kan testı ıstedı mı
hepatıt ıcın

ben şubat kontrolumu bu cuma olucam canım
ister herhalde
herkes yaptırıyormuş diye duydum
bizim rutin kontrolümüz var bir de her ay kan uyuşmazlığı testim var standart
hepatiti de sorarım bakalım ne dicek dr um...

kan uyusmazlıgı testı nedır canım. bızde de var ama bana hıc bısey demedı doktor... sadece ıgne oldum baska bı test olmadım((

kan uyusmazlıgı testı nedır canım. bızde de var ama bana hıc bısey demedı doktor... sadece ıgne oldum baska bı test olmadım((

canım benim 4,5. ayda kanamam oldu
o zaman iğne vuruldum o günden beri de her ay bir test istiyor dr um
benimki biraz ekstra galiba
normalde sadece iğne yapıyorlar

anladım cok gecmıs olsun. aman dıkkat et sekerım Duru'muza bısey olmasın sana da tabıkıdeee

kıbelacım sen nasıl dogum istıyorsun. ben normal ıstıyorum ama yavas yavas korkmaya da basladım hanı...

kıbelacım sen nasıl dogum istıyorsun. ben normal ıstıyorum ama yavas yavas korkmaya da basladım hanı...

sezeryandan daah cok korkuyorum
amelıyat odasına gıdıyorsun falan..ayyy

en azından normalde bır gun acı cekecegım yaa

ama daha catı muayenemm yapılmadı

ınsanlahh normall olurr

Benim bildigim suyun geldimi sanciyi beklemeden gidiceksin

Sancin gelirsede iyicek siklasmadan gitmek iyi degil hastane stresli oluyo diyorlar

Nisan geldigindede ayni sekilde.Ben evde iyice cektikten sonra gitmeyi dusunuyorum.Evde daha rahat olur.Tabi suyum once gelmezse :))

bende senin gibi dusunuyorum annis adayi. suyum gelmezse ilk sancida hemen hastaneye kosmak istemiyorum sabredebildigim kadar sabrederim diyorum ama kısmet tabii allah buyuk ne diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…