Ne yazıyor bu kağıtta?Okurum diyen var mı?

-Bibli

gardım sağlam,güllerden tuğla⚜️
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
4.868
15.444
Kızlar merhaba.

Babam vefat etti.Kişisel eşyaları arasında bir ajanda vardı. Benim aldığım eşyalar arasındaydı o defter de.

Defterin arasında ikiye katlanmış bir kağıt buldum. Bir şeyler yazıyor ama çok az anlayabildim. En kötü en karışık yazıyı dahi okurum diyen varsa özelden kağıdın fotoğrafını göndereceğim.🙏

Kızlar merhaba.

Babam vefat etti.Kişisel eşyaları arasında bir ajanda vardı. Benim aldığım eşyalar arasındaydı o defter de.

Defterin arasında ikiye katlanmış bir kağıt buldum. Bir şeyler yazıyor ama çok az anlayabildim. En kötü en karışık yazıyı dahi okurum diyen varsa özelden kağıdın fotoğrafını göndereceğim.🙏
Normal Türkçe mi

Kızlar merhaba.

Bana da atabilirsiniz.

Kızlar merhaba.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Özensiz, imla noktalamaya dikkat edilmeden yazılan yazılı kağıtlarıni kompozisyonları okuya okuya biraz çözmüş olabilirim. Özelden mektubu net bir şekilde çekip atarsanız okumaya çalışırım.

Buymuş arkadaşlar. Bilinen bir sözmüş. Cahil cühela seviyemi konuşturdum ve Kontes001 Kontes001 okuduktan sonra babam kendi yazdı sanıp ne güzel yazmış demiş bulundum.:KK70:

Eklentiler

• Screenshot_20230318-211836_Opera.jpg
    Screenshot_20230318-211836_Opera.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 110
X